Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

nie chcę czekać do pierwszego...

nie chcę czekać do pierwszego...

Czarodziej / 83.17.195.* / 2007-05-07 23:25
witam. mam 31 lat.pochodzę z biednej rodziny. rodzice zafundowali mi studia.zacząłem pracować 5 lat temu.odmaiwiając sobie wszystkiego udało mi sie zaoszczędzić 100000 zł. rok temu włożyłem tą kwotę na fundusz zrównoważony arki. mam 28% zysku po odjeciu kosztów.chcę nadal inwestować żeby utrzymywać się z zysków. planuję włożyć jeszcze 20000 zł w fundusz agresywny. albo zagrać tymi pieniążkami na giełdzie., raczej to drugie.cały czas śledzę to forum internetowe. każdy mi mówi że pieniądze się nie liczą. ja w to nie wierzę.chcę żeby mnie było stać na samochód, żebym miał gdzie zamieszkać, wyjechać gdzieś,. w przyszłości mieć tą możliwość żeby moje dzieci mogły się uczyć tam gdzie sobie zażyczą.zdaję sobie sprawę że to co posiadam jest bardzo małą kwotą.staram się jak mogę żeby ją pomnożyć. musi mi sie udać. nie mogę dopuścić do tego żeby czekać takjak moi rodzice do pierwszego na pensję. pozdrawiam wszystkich.chyba jestem trochę pijany i samotny.
Wyświetlaj:
~misiek / 2007-05-23 14:03
Witaj , takze popieram bogatego ojca :-) Ja narazie mam ok 200.000 , okolo bo wszystko jest w papierach , do konca roku zalozylem sobie osiagniecie pol mln. Niewiem czy mi sie to uda , zobaczymy , myslalem o Nieruchomosciach ale jednak nic z tego niewyszlo na wieksza skale poza jedna dzialka ktora za ok3-5lat po przeksztalceniu na budowlana bedzie warta ok 1mln. Pozdrawiam serdecznie
BogatyOjciec . info / 83.16.20.* / 2007-05-22 00:01
Regulamin forum
boza 2730 / 84.201.219.* / 2007-05-21 11:45
Może jesteś pijany i samotny ale jesteś KIMŚ a nie nikim. Rodzice mogą być z Ciebie dumni...
KrzychuNNN / 2007-05-10 09:35
Mam 27 lat i tylko 30 000 pln. Jak udało Wam się odłożyć tyle kasy??
No chyba, że mieszkacie ciągle z rodzicami i cała Wasza wypłata idzie na konto.
Ja byłem w podobnej sytuacji, też pracuje od kilku lat, utrzymuję się sam, ale od odłożeniu 100 000 mogę chyba pomarzyć.
Pozdrawiam
nika07 / 2007-05-18 22:44 / portfel
Ja mam prawie 29 lat (widać że pisze kobieta ;-)) , pracuję od 10 lat, to co udało mi się do tej pory finansowo osiągnąć to: opłacenie sobie studiów lic., mgr, podyplomowych, nabycie mieszkania lokatorskiego za 25 tyś, teraz mam 6 tyś w funduszu budownictwa, do którego staram się dokładać systematycznie około 600zł miesięcznie. Zaczynam się przymierzać do inwestowania na giełdzie, ale zbyt mało jeszcze wiem. Pozdrawiam wszystkich.
radziej / 2007-05-10 17:04 / Bywalec forum
Krzysiu, a nie słyszałeś, że pierwszą bańkę trzeba ukraść, a potem to już tylko idzie w dobrym kierunku?:):):) pozdrawiam! inwestuj mądrze i nie będziesz musiał marzyć, dużo cierpliwości!!!
navi / 83.24.4.* / 2007-05-09 19:59
Podobie mysle jak ty tylko ja mam 22 lata i okolo 56.000 zl tez jestem z biednej rodziny zaczolem pracowac w wieku 16 lat, wszystko inwestuje mam zamiar w wieku 45 lat przejsc na emeryture. Pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy