Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Nie ma zgody w sprawie pomocy frankowiczom

Nie ma zgody w sprawie pomocy frankowiczom

Money.pl / 2015-02-07 12:13
Komentarze do wiadomości: Nie ma zgody w sprawie pomocy frankowiczom.
Wyświetlaj:
nAbuzowany / 91.217.18.* / 2015-02-07 13:15
Zdaje się, że prawnicy mają zdecydowanie lepszą propozycję: sąd + usunięcie klauzul abuzywnych (nr 3178 i 3179) = kredyt w zł. z marżą + Libor. Ciekawe czemu nie ma tego w propozycjach KNF?
Polak F. / 78.88.183.* / 2015-02-07 13:05
Frankowicze są jak żołnierze wyklęci po II wojnie światowej, wtedy Państwo się od nich odwróciło bo było z Rosją Radziecką. Teraz państwo się odwraca bo trzyma z bankami.
Darek001561 / 37.152.18.* / 2015-02-07 12:52
stary rzad nic nie zrobil. sprawa jest podobna do systuacji w ktorej klient kupuje produkt w postaci lekarstwa. to lekarstwo szkodzi. a firma ktore je sprzedala umywa rece, be przeciez klient kupil. a rzad nic nie robi, albo robi tyle zeby choroba przebiegala minimalnie lzej.
to tworcy tego produktu sa winny stworzenia takiego produktu (ta sama logika dotyczy produktow finansowych)
blblbleeeeeeeeeeeeeee / 77.254.71.* / 2015-02-07 12:13
Rząd podjął szerokie działania w celu pomocy frankowiczom !PO wołano zespół do zbadania działań banków ,zatrudniono ekspertów ,podjęto szereg działań mających na celu wypracowanie kompromisów i udogodnień a także zapewnieniu stabilności i rzetelności prac stabilizujących ,zamówiono szereg ekspertyz i skonsolidowano działania wszystkich instytucji państwowych i prywatnych ,podjęto intensywny i wyczerpujący dialog ze stronami zainteresowanymi ,przyjęto szereg projektów ,założeń i możliwych rozwiązań ,wypracowano możliwe systemy rozwiązań ,przyjęto wszelkie możliwe kierunki i założenia systemowe ,ustalono że są niezbędne i konieczne ustalenia ustalające kierunek dalszych prac tak by zarysować szkielet systemowy mogący stanowić podstawy prawne i finansowe do dalszchy prac legislacyjnych ,wypracowano zarysy rozwiązań optymalizujących i krystalizujących prace nad rozwiązaniami systemowymi ,zaproszono do prac i dialogu organizacje rządowe i pozarządowe .......SŁOWEM ZROBIONO WSZYSTKO CO MOŻLIWE BY POMÓC WAM DRODZY OBYWATELE !!!Bądzmy ufni i pełni wiary w naszych posłów ,senatorów i rządzących ,miejmy zaufanie do prezydenta wymiaru sprawiedliwości i wszystkich instytucji i organów państwowych.Jak pokazały nam doświadczenia naszej młodej demokracji możemy być ufni i spokojni o naszą przyszłość ale bowiem dzierżona ona jest w dobrych rękach elit naszego narodu które z trudem i mozołem budują naszą przyszłość w trosce o nasze wspólne dobro narodowe by żyło nam się lepiej!!Jeśli jeszcze nie przekonałem któregoś z Was drodzy wyborcy -zapraszam na mój wiec wyborczy lub do biura poselskiego .Jestem otwartym na wasze wszystkie potrzeby , troski i problemy -razem jakoś na pewno je rozwiążemy!!.............................................................................................Zp.Wasz zależny od partii ,kasy ,banków i prywatnych interesów szczerze oddany POSEŁ!!!
6 7 8 9 10 11
na koniec starsze

Najnowsze wpisy