Forum Polityka, aktualnościPolityka

Nie można postawić zarzutów Kaczmarkowi?

Nie można postawić zarzutów Kaczmarkowi?

Money.pl / 2007-08-10 09:16
Komentarze do wiadomości: Nie można postawić zarzutów Kaczmarkowi?.
Wyświetlaj:
Goscio / 82.166.79.* / 2007-08-10 20:48
Co za bzdury z tymi komorkami. Jedyna mozliwoacia DOKLADNEGO ustalenia miejsca danej komorki jest posiadanie przez nia nadajnika GPS. Polozenie komorki bez tego nadajnika bedzie odnosilo sie tylko i wylacznie do najblizszej anteny GSM/CDMA lub wzmacniajacej inny rodzaj sygnalu. A anteny takie zlokalizowane sa w odleglosci kilkuset metrow od siebie! Przyklad; Kaczmarek znajdowal sie np. na Dworcu Centralnym a Krauze w Palacu K. i N. =>Bedac w zasiegu TEJ SAMEJ anteny, wcale nie jest powiedziane, ze ich komorki byly blisko siebie bo byly ok. 150 metry od siebie. Ludzie; nie dajcie sie nabrac na takie brednie, ktore pismaki probuja wam wpoic!!!
antyPiSuar1 / 198.155.189.* / 2007-08-10 10:59
Każdego w tym kraju obecna ekipa może zniszczyć w dowolnym momencie. Po prostu wysępuje w TV i mówi: "Pan taki a taki jest w kręgu podejrzeń, nie mówię, że jest winny" czy winny bo tego się nigdy nikt nie dowie.

Stalin już dawno na to wpadł... i jak się szacuje 20 mln istnień ma na koncie.
shrek / 79.187.37.* / 2007-08-10 10:41
nawet szanowałem tego człowieka, ale jak usłyszałem teraz co mówi przeciw PiSowi a dopiero co został zdmisjonowany, to widzę, że to okazał sie maly nielojalny sk....yn. Ale można się pomylić !
Dobrze, że go nie ma. Umizgi do Leppera ; tragedia. jedendzień wystarczył aby zniszczyc swoja reputację.
antyPiSuar1 / 198.155.189.* / 2007-08-10 11:03
Do shrek: Kaczka też go swojego czasu wychwalał i taaak się pomylił? Ciekawe, która to z kolei pomyłka Kaczki. Skoro Kaczka nie umie dobierać ludzi to niech sam złoży dymisję- logiczne, nie?
Oj PiSiory jak na dłoni widać u was paranoje. Wasze metody zdobywania i utrzymywania władzy są opisane w literaturze... oczywiście ku przestrodze.
...* / 83.12.60.* / 2007-08-10 10:01
Kto wie , które komórki nie powinny się ze sobą spotykać w jednym miejscu? . Ja mam nokię i boję się, żeby nie zostać przestępcą jak moja komórka spotka się z tą niewłaściwą :-)
R.K. / 2007-08-10 09:16 / Tysiącznik na forum
zalosne,komorki w jednyum miejscu.Z jaka dokladnoscia dziala ten system ??Dwie restauracje obok siebie na jednej ulicy to dla niego tez jedno miejsce
antyPISuar2 / 213.192.124.* / 2007-08-10 19:04
następna sprawa to po co śledzili tych trzech, bo sieci komórkowe napewno nie trzymają informacji gdzie był telefon? czyżby kaczki śledziły każdego, nie wieżą nikomu i niczemu?
JanKS / 2007-08-10 10:02 / Bywalec forum
Zgadzam się, że to żałosne (jeśli informacje "Dziennika" są prawdziwe i dokładne).
Obecnie osiągana precyzja (technicznie) zapewne pozwala na dokładniejszą lokalizację, niż dana ulica, ale przecież Panowie mogli być w tym Marriocie na różnych piętrach......
A poza tym tam na 1 piętrze (antresoli) są dwie restauracje, a piętro nad nimi sale konferencyjne. A wyżej biura LIM.
Przedstawienie takiego "dowodu" w sądzie to dopiero byłaby kompromitacja. A obrońca miałby używanie.
Pozdrawiam

Najnowsze wpisy