Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Nie odpuścimy, będziemy ich nękać aż do końca

Nie odpuścimy, będziemy ich nękać aż do końca

Wyświetlaj:
brak mi słów / 31.63.213.* / 2012-05-13 16:08
nasz rząd nie ma pojęcia jak większość ludzi boryka się z losem ,oni nawet nie chcą wiedzieć
schorowana kobieta / 31.63.213.* / 2012-05-13 16:01
Pracy brak , oni mają to gdzieś żyja w dobrobycie.
Polak669 / 84.10.1.* / 2012-05-10 13:58
Pan Duda, to tak tylko pozoruje walke z rządem Tuska o emerytury, aby popuszczać powolutku "parę społecznego gniewu" w gwizdek i na boki. Nic skutecznego, nie poprali marszu Rydzyk+Kaczyński+Ziobro, zaspali w dniach wolnych od pracy, 1+3 maja - aby miliony niezadowolonych skierować do Warszawy. W dniach roboczych, nie wielu odważy się nielegalnie strajkować, aby manifestować na zawołanie pana Dudy, głównie w obawie o pracę. Pan Duda i pan Palikot, tak naprawdę sprzyjają po cichu, mniej lub bardzie skrycie, panu Tuskowi, i tyle.
zanek982 / 213.77.44.* / 2012-05-09 15:28
zgadzam się pracować do 67 pod warunkiem,że politycy tez będą dymać ale za najniższa krajową: premier, posłowie,senatorowie itd+ zero przywilejów dla nich
Elektro Devil / 2012-05-09 14:40 / Tysiącznik na forum
trzeba być kompletnym kretynem, aby proponować odprowadzanie ZUSu od umów o dzieło.

Ogólnie cała nagonka Solidarności na umowy cywilnoprawne to wynik ich głębokiego zacofania.
Tym ludziom nie przychodzi do głowy, że niektórzy nie chcą płacić za samo przyjście do miejsca pracy i napicie się kawy z kolesiami z związku !
Od umów cywilnoprawny jest ogromny podatek dochodowy ! I to i tak za dużo. Socjaliści by chcieli, aby każde kiwnięcie palcem było opodatkowane na 50% ???
Ciężko z taką głupotą wogóle polemizować !
Satyr / 83.12.70.* / 2012-05-09 11:14
Tuskowi założono separatory na mózg, stąd jego totalna impregnacja na jakiekolwiek argumenty. I tak drodzy forumowicze zaczyna się jazda w dół PO i nieprzemakalnego Słoneczka Peru.
qwerd / 46.113.212.* / 2012-05-09 09:32
Podobnie jak TW Bolek,ten pan też jest jednynie marionetką w rękach ,owładniętych rządzą władzy ludzi wybranych w wyborach przy 50% frekwencji
krystyna 36 / 93.105.133.* / 2012-05-09 08:35
Witam!
Panie przewodniczący Duda - proszę powiedzieć jak pan sobie wyobraża rządzenie krajem i przeprowadzanie reform niezbędnych dla kraju ze względów merytorycznych.Tyle ekip rządziło i żadna nie podjęła się tak trudnych reform.Pan stoi przy swoim stanowisku i na tym polega dialog społeczny.Wyprowadzanie ludzi na ulicę a nie praca to jest zwiększenie dochodu narodowego,naprawdę nie rozumiem.Jestem emerytką mam 76 lat i do ubiegłego roku pracowałam mając chorego męża,dzieci,wnuki i prawnuki.Pragnę dożyć ostatnich dni w Polsce spokojnej,mądrej,aby wszyscy ludzie mogli ze sobą rozmawiać w sposób merytoryczny,spokojny dla naszego wspólnego dobra.Pozdrawiam
Polak669 / 84.10.1.* / 2012-05-10 14:10
Przez takie osoby jak zramolałe "pracownice" 65-74 lat, jaką też pani ponoć była, jeśli to prawdą, takie osoby jak ja, mające 50 lata zostały bez pracy i bez zasiłku , bo sklerotycy na posadach blokowali etaty, Zresztą na takie prace w bezrobotnej Polsce, starcom do 74 roku, jeśli nie był to jakiś wybitny, światowej klasy konsultant naukowy ( i to tylko na zlecenie, umowę o dzieło, jednorazowy kontrakt itp.), a śmiem wątpić, aby pani taką wybitnością do niedawna się szczyciła była, mogli pozwolić tylko krewni - w zarządzie tej deficytowej zapewne, bankrutującej na niby, od kilkunastu lat spółki Skarbu Państwa w likwidacji, (lub innej instytucji - pewnie budżetowej lub samorządowej, z synem pani w dyrekcji), gdzie pani najpewniej przysypiała sobie zdrowo, w tej niby pracy, choćby w postępującej śpiączce cukrzycowej, z otępieniem, niedowładem starczym.
Barnaba22 / 2012-05-10 14:50 / Bywalec forum
Czy Oni w ogóle wiedzą jeszcze o co walczą?
andrzejJ23 / 83.27.53.* / 2012-05-09 17:17
Szanowna pani, w czym ja łopaciarz jestem gorszy od nauczyciela, policjanta, żołnierza, strażaka, sędziego, rolnika ? Tak ma wyglądać reforma, żeby
uwalić robotnika i rzemieślnika którzy zapieprzają ciężko na utrzymanie całej tej hołoty?
Mam nadzieje że moje dzieci niedługo wyjadą z tego kraju a na pani emeryturę będzie pracował Tusk z kolesiami.
em96 / 151.57.155.* / 2012-05-09 10:21
"...Jestem emerytką mam 76 lat i do ubiegłego roku pracowałam mając chorego męża,dzieci,wnuki i prawnuki..."

A jaką babcia pracę wykonuje, bo to jest najważniejsze...? - Budżetówka powinna pracować do 99...
A swoją drogą, cóż to za praca, że wszyscy się pochorowali...
eMlody / 89.72.24.* / 2012-05-09 09:06
BABCIA SIEDŹ CICHO I NIE NADAWAJ!
eAgaton / 89.72.24.* / 2012-05-09 08:17
Konsultacje społeczne obecnego rządu ze społeczeństwem przypominają znane powiedzenie jak to dziad przemawiał do obrazu a obraz do niego ani razu.Cały zestaw przepisów i stosowanej przez rząd praktyki w zakresie tzw. konsultacji społecznych jest tylko parawanem dla władzy absolutnej i pokazuje jej drapieżne ,dzikie kapitalistyczne oblicze. Najpierw kłamali w kampanii wyborczej i obiecywali zwykłemu ludowi złote góry byleby tylko wygrać a teraz zgodnie z wyznawaną doktryną neoliberalizmu maksymalnie wykorzystują zdobytą władzę polityczną do zapewnienia swojej klasie społecznej pełnego panowania ekonomicznego. Ten liberalny rzad PO i o dziwo także PSL, zgodnie z wyznawaną doktryną polityczną z definicji nie uznaje takich zasad organizacji społeczeństwa jak sprawiedliwość społeczna i opiekuńcza rola państwa. Dyskutowanie z takim rządem nie ma żadnego sensu, taki rząd trzeba jak najszybciej obalić i zastąpić innym. Czas liberałów się kończy na świecie w Europie i w Polsce, kto tego nie widzi musi być zupełnie ślepy. Musimy także zapamiętać wszystkie grzechy tych rozpasanych bufonów aby we właściwym momencie można było ich ukarać za sprzeniewierzanie się woli narodu i traktowanie go jak masę ciemniaków, których trzeba ciągle dokształcać.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx / 82.177.194.* / 2012-05-09 10:20

nie uznaje takich zasad organizacji społeczeństwa jak sprawiedliwość społeczna i opiekuńcza rola państwa.


Z miejsca i od razu zagłosuje na KAŻDY rząd który bedzi się trzymał takiejideologi. tyle, ze jak dotą takego nie było. Wszycy nasze parit chca sie tylko nami "opikować" i rozdwać biede w ramach "solidarnoscie społecznej", solidarnei każdemu kupa.

A jak będe brał worek pieniedzy za nic, jak Pan Duda, to tez moge protestwać i budwac miastczka do upadłgo. Cel dowolny, za taka kase jest mi wszystko jedno.
fragi / 78.28.51.* / 2012-05-09 09:27
Masz rację. Rząd gotów jest rozmawiać a "solidarność" mówi "nie oddamy ani guzika". Jak rząd miałby cokolwiek poprawić bez zmiany ustaw ?
emer. / 46.113.179.* / 2012-05-09 08:16
Ktoś powiedział - czas skończyć machania przed tym nieudolnym pętackim rządem . Czas wziąć się za prawdziwe strajkowanie . Czas przegonić pętaków Tuskowych.Panie Duda liczymy na Pana.
oleole / 213.238.67.* / 2012-05-09 11:20
i co, duda i zwiazkowe warcholy z gebami pelnymi populistycznych bredni beda rzadzic? rozum ci czlowieku odebralo?
dssd / 83.142.121.* / 2012-05-09 15:33
i jeden i drugi h** ...
gost_n / 46.112.199.* / 2012-05-09 07:54
"Solidarność_80" postawiła dobre fundamenty które czas nie naruszył. Nie trzeba się nękać wzajemnie tylko zgodnie zaczynać wznosić ściany domu. Wszystkie potrzebne materiały są do dyspozycji. Umiejetność zgospodarowania ich jest wyzwaniem na miarę czasu.
drit / 83.10.186.* / 2012-05-09 07:42
Solidarność będzie nękać?
Pan płemieł ma to głęboko w swojej kaszebskiej pupce. Związki górników dały dobry przykład,
i szklarze zarobili przy tem.
siesiek / 89.230.142.* / 2012-05-09 07:33
TAK TRZYMAĆ POPIERAMY Z CAŁĄ RODZINĄ.
Elektro Devil / 2012-05-09 08:16 / Tysiącznik na forum
Dokładnie ! NIech Solidarność obnaży te kłamstwa, które pasożytnictwo z PO wciska Podatnikom.
wesolek 222 / 79.162.197.* / 2012-05-09 07:27
duda ty nierobie jak chcesz dzialac w zwiazkach to po godzinach a nie trzymac ryj przy pelnym korycie i sie wymadrzac ile ty w zyciu uczciwe przepracowales
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy