Forum Forum prawnePracy

nie podpisalem wypowiedzenia bylem juz po pracy ponad 9h co teraz ?? mam juz L4

nie podpisalem wypowiedzenia bylem juz po pracy ponad 9h co teraz ?? mam juz L4

jachukb / 2008-05-30 16:37
WITAM wszystkich wlasnie dzisiaj nadszedl ten dzien ;/ kierownik zawolal mnie bo biura i daje mi wypowiedzenie :( powiedzialem mu ze jestem po godzinach pracy i nie przyjmuje i wyszedlem odrazu poszedlem na L4 co dalej nie podpisane wypowiedzenie jest nie wazne tak ?? OGOLNIE TWIERDZE ZE NIE JEST ZE MNIE ZLY PRACOWNIK TYLKO KIEROWNIK JEST PORYWCZY WYZYWAL MNIE OD czubkow i ze powinienem miec zolte papiery i ze smarkacz jestem moge go oskarzyc ?? na kazdym sklepie ekspedientki twierdza co innego :) problem w tym ze KIEROWNIK JEST OD POCZATKU PIEKARNI a KIEROWCY ZMIENIAJA sie jak rekawiczki ;/ pomoze mi ktos prosze natutaj albo na MAILA krzysiek270@op.pl
raff75 / 2008-06-05 09:01 / portfel
Skuteczne doręczenie wypowiedzenia odbywa się gdy podpiszesz odbiór przesylki polecone lub podpiszesz wypowiedzenie. Jeśli masz umowę na czas nieokreslony to okres wypowiedzenia obowiązuje pracodawcę - a i dodatkowo oczywiście musi być ZASADNY powód wypowiedzenia - jeśli nie ma powodu JASNEGO NARUSZENIA KP przez ciebie to wypowiedzenie jest bezzasadne i w każdym sądzie pracy wygrywasz - przywrócenie do pracy lub odszkodowanie. CO DO L4 to pracodawca moze poinformować ZUS ze symulujesz i podeślą ci kontrolę, ale do 183 dni mozesz być na zwolnieniu, teraz w zasadzie jak nie choroby psych to po 1 do 2 mcach jest kontrol zus i komisja

Najnowsze wpisy