Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Nie tylko złoty zadecyduje o GPW

Nie tylko złoty zadecyduje o GPW

Money.pl / 2009-02-19 10:58
Komentarze do wiadomości: Nie tylko złoty zadecyduje o GPW.
Wyświetlaj:
michał arbuz / 91.94.233.* / 2009-02-19 10:58
zastanawiam się co to jest w zasadzie ta panika na giełdzie o której ciągle się tak rozwodzimy i mój wniosek jest prosty :D, a mianowicie:
wzrost ponad 3% w ciągu dnia = panika
spadek ponad 3% w ciągu dnia = panika
każda gwałtowna zmiana bez względu na to czy ujemna czy dodatnia to w zasadzie panika, z tą tylko różnicą, że w pierwszym przypadku inwestorzy panicznie wciskają sobie akcje kupując je wzajemnie od siebie, a w drugim przypadku panicznie oddają je sobie nawzajem :)))
pomijam już pisanie o tym jak pismaki w gazetach piszą co się stanie jak np w20 spadnie lub wzrośnie w kategoriach psychologicznych wręcz magicznych barier (chyba najbardziej ezoteryczne są np 3333,33 2222,22 albo 1111,11) hehe strach pomyśleć o poziomie 666 :)))
to takie moje wolne myśli
Pozdrawiam Wszystkich :)
REKLAMAcja / 83.26.235.* / 2009-02-19 12:36
Boże „Ona” poruszyła okiem to nie skurcz „Ona” żyje teraz na pewno będzie lepiej teraz tylko rekonwalescencja a za tydzień no może miesiąc, dwa albo trzy… możną „Ją” odwiedzić i zobaczyć, „Jaka” jest piękna i silna. Oczywiście jak żyję pewnie tak, choć przebywanie w śpiączce jest skazane na ciągłą pielęgnację i karmienie to Nasz obowiązek, ale czy na pewno a nie najbliższej rodziny ja chyba odwiedziłbym „Ją” pół roku po chorobie, wiem to straszne.
olur / 2009-02-19 11:10 / Bywalec forum
DAX + 0,64 , WIG 20 + 4,96 ,to jest dopiero choroba kupujcie polskie śmieciowe akcje.Można je póżniej używac zamiast papiru toaletowego , który jest od nich droższy.Dla przypomnienia jestesmy biednym krajem , który ma do nadrobienia do Niemiec 30 lat.
PiotrBogdan / 84.12.209.* / 2009-02-19 11:26
Zatem wyprowadz sie kolego Olur do Niemiec (o ile juz tam nie mieszkasz, co by nie dziwilo biorac pod uwage Twoja ignoracje dla kraju ojczystego)
olur / 2009-02-19 14:30 / Bywalec forum
Trzeba byc realistą a z faktami się nie dyskutuje.Nie wmawiajmy sobie , że żyjemy w bogatym kraju.Osobiście nie narzekam .
Belkowe musi odejść / 83.11.97.* / 2009-02-19 12:17
Żeby bilans z Niemcami wyrównać , musielibyśmy ich co najmniej kilka razy zbrojnie najechać i ograbić, jak oni nas .A następnie założyć związek wypędzonych z Niemiec !
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy