Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Nie uciekniesz od abonamentu RTV? 25 razy więcej kontroli!

Nie uciekniesz od abonamentu RTV? 25 razy więcej kontroli!

Wyświetlaj:
W dupie mam abonament / 89.228.103.* / 2012-06-28 16:37
W dupie mam abonament i całą tvp - nie oglądam pr 1 i 2 a za kablówkę płacę co miesiąc i za nic więcej płacić nie będę.
ogrodnikrst / 2012-06-28 16:06 / Bywalec forum
Ile tych abonamentów ? Ja płacę abonament dla TP SA ponieważ z nią mam umowę na dostawę obrazków do mojego telewizora, a za jakiego CIULA mam płacić dla TVP czy KRRiT.które nie pafatygowały się nawet zawrzeć umów z odbiorcą ICH programów, bo im d..y przyrosły do stołków, tylko czekają, że pójdę na Pocztę i zarejestruję swój odbiornik i będę im bulił co miesiąc za nic nic nierobienie
Za odbiornik zapłaciłem w sklepie, za obrazki
w TP SA i może mi jakiś b...n z kontroli wytłumaczy który art. Konstytucji przekroczyłem i może mnie ukarać. A płacić dwa razy za jedno, ani Konstytucja, ani KC czy Handlowy nikogo nie zobowiązuje.
legalista / 81.210.19.* / 2012-06-29 08:50
Abonament nie jest "za oglądanie", nawet nie "za posiadanie", abonament jest "ZA UŻYWANIE". Oczywiście odbiorników rtv. I nic do rzeczy ma tu Konstytucja. Abonament jest wprowadzony ustawą czyli jest obowiązującym prawem. Kto nie chce łamać prawa, ten płaci.
rUAN / 46.148.0.* / 2012-07-02 13:31
Czy za używanie pralki, lodówki itd -TEŻ MAM PŁACIĆ !!!!!!!
Robert345 / 2012-07-02 14:16
Zastanawia mnie jedna rzecz. Płacę rachunki na przykład za odbieranie kanałów z cyfry plus, na której również jest TVP 1 i TVP 2 , czemu nie pobiera się pieniędzy od nich , tylko ode mnie, skoro ja już za odbieranie programów zapłaciłem!!
Ikar265 / 95.51.164.* / 2012-06-28 15:50
dlaczego niejaki t.lis ma zarabiać 400.000 zł miesięcznie. co to za kontrakt?poucinac lewe etaty rodzinnych klanów - osób zatrudnionych od niczego z pustostanem w głowach za to z wypchanym portfelem.SKORO jest to tv publiczna - to powinno odbyc sie referendum społeczne - np czy chcesz placic miesieczny abonament lub cos w tym stylu
Andrzej-Henryk / 77.253.2.* / 2012-06-28 15:28
cą bo TVP jest tylko z nazwy "publiczna". Tak na prawde to jest telewizja "watykańczyków". Długi telewizji rosną wprost proporcjonalnie do lizania tyłków biskupom i horendalnych wypłat dla kolesiostwa. Brak ambitnych programów na miarę XXI wieku. Dlaczego TVP nie pobiera naleznych opłat za wszelkiego rodzaju transmisje z watykanu różnej masci ogłupiające programy koścółkowe. TVP służy jedynie "czarnej mafii". Wyrzucić na zbity pysk tak po katolicku wszytkichh klechów i ich totumfackich. rządać należnych opłat za nadawanie ich programów to i dług sie zmniejszy AMEN
tOMASZ727 / 109.243.185.* / 2012-06-28 15:12
PÓKI tvp JEST NICZYM WIĘCEJ JAK HODOWLĄ LISÓW I TO NIE FUTERKOWYCH, TO PŁACENIE NA ABONAMENT JEST WYRZUCANIEM KASY W BŁOTO. CIEKAWE ILE JEST JESZCZE INNYCH "GWIAZD"DZIENNIKARSTWA" I ROZRYWKI PRZEPŁACANYCH 1000 - KROTNIE?
ebork / 2012-06-28 14:35 / Bywalec forum
Jeśli to ma być na kolosalne wypłaty dla członków Krajowej Rady Radiofonii i różnej maści dyrektorów to społeczeństwo mówi NIE. Niech najpierw zweryfikują wypłaty a dopiero potem ustala takie prawo aby było zgodne z przesłaniem społecznym. Jak na razie społeczeństwo odbiera to jak charach dla tej mafii...
j72 / 83.7.120.* / 2012-06-28 15:30
albo niech założą własne TV i tam se mogą jeszcze większe pensje płacić.. bye, bye
Nikt nikogo nie zmusza do siedzenia na państwowym!!
Rozwalić to pył i jak się samo dźwignie w prywatny sposób i utrzyma z reklam których i tak jest b.dużo i do tego glośnych że mnie krew zalewa...
Zmartwiony student / 2012-06-28 14:41
Jeszcze będziemy monitorowani dwadzieścia cztery godziny na dobę... byle tylko żebyśmy płacili za coś co tak na prawdę jest do niczego... wszystkie fajniejsze prorgamy usunięto,prawie nic nie zostało.
Jan1238 / 95.160.41.* / 2012-06-28 14:30
Niech redaktorzy prowadzący programy otrzymują nie 25-40 tys. zł. tylko np. 5-7 tys. Niech autor jakiegoś niby programu (Wiatr,Gardias,...) za byle co nie otrzymują extra pieniądze tylko normalne. Szefostwo TV niech otrzymuje 8-10 tys. zł.
Straty nie będzie.
ooqwa / 83.17.254.* / 2012-06-28 14:23
niech zapłaci braun jak podczas eurokoko puszczał reklamy knura z PSL z duzym rbatem i kiepa có łazi po polu i mówi że udał mu sie plon zamiast sprzedac czas firmom komercyjnym ..
A poza tym nie mam zamiaru placić za propagndę PO i opłacac mendy medialne typu lis . no way.
ITBBNT / 79.190.40.* / 2012-06-28 14:19
TO CO SIĘ WMAWIA I WYMUSZA NA OBYWATELACH W POLSCE ODNOŚNIE ABONAMENTU RADIOWO-TELEWIZYJNEGO NADAJE SIĘ TYLKO DO ZGŁOSZENIA DO UOKiK- Zgodnie z obowiązującym prawem, Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów podejmuje działania w przypadku naruszenia zbiorowych interesów konsumentów. Natomiast w sprawach indywidualnych bezpłatną pomoc prawną konsumenci mogą uzyskać m. in. u miejskich lub powiatowych rzeczników konsumentów.
Ron Jeremy / 83.27.66.* / 2012-06-28 14:09
Chyba jednak ucieknę od tego. - Nie posiadam telewizora. Nie czuję żebym coś przez to tracił.
Adam od Bogdana / 77.253.233.* / 2012-06-28 14:05
Płacę za Polsat Cyfrowy i abonament za "misyjność" TVP mam w nosie.
alicja 43 / 178.37.86.* / 2012-06-28 14:00
Państwo policyjne .Będzie więcej kontrolujących niż kontrolowanych . Kto będzie kontrolował kontrolujących .Telewizje komercyjne żyją bez abonamentu i jakoś się da wyżyć i programy mają lepsze .
he1ku / 80.54.63.* / 2012-06-28 14:11
proszę pamiętać,ze TV ma wydatki a nie dochody dla Lis dała super pensję i tak przejżeć list,,e płac to kwoty tylko do pozazdroszczenia.Więc dzięki niegospodarności zarządu i kierującym w TV swą takie straty .program dla którego stworzoną ta firme przedstawia za to mizerię.Gadające głowy godzinami pie...ą cos tam .Transmisja EURO 2o12 ,co tylko więcej treści wniosła, ale jak to być mogło przecież Polska była organizatorem.
Observer. / 83.13.6.* / 2012-06-28 13:58
Przez Euro 2012 straci nawet TVP, która ma wyłączność na transmisje i tyle reklam przed meczami. To kto właściwie zarobił na tej imprezie? Pewnie PZPN, prominentni działacze i spółki, które narosły wokół Euro 2012. Reszta jakoś nie pieje z zachwytu - budowlańcy padają, miasta-organizatorzy zadłużeni, a zwykli kibice dobici wynikami drużyny narodowej. Ciekawe kiedy Tusk z ekipą od pijaru będą wmawiać ciemnocie wersję, że Euro 2012 zakończyło się sukcesem ogólnonarodowym.
BIEgas / 83.15.153.* / 2012-06-28 13:31
Zapłacę te 1000....PLN ale pod warunkiem że zostanie przekazany mi kpl. TVP bilans z rachunkiem wyników z przepływami, opinię biegłego z badania i parę innych rzeczy. Niezależny Komitet obywatelski z odbiorców będzie akceptował wszystkie umowy i płatności, będzie miał wpływ na jakość programów itd. itp no nie? Ja wam złamasy zapłacę wiązką owoców F1
bsf / 46.45.103.* / 2012-06-28 13:29
Doradca W. Putina o T. Lisie: "Co za głupota"
Michaił Fiedotow, doradca prezydenta Władimira Putina, skrytykował okładkę polskiego Newsweeka, który ukazał się przed meczem Euro 2012 pomiędzy reprezentacjami Polski i Rosji.

Okładka polskiego tygodnika Newsweek przedstawia Franciszka Smudę, trenera polskiej kadry, jako marszałka Józefa Piłsudskiego. Michaił Fiedotow na łamach Gazety Wyborczej stwierdził, że jest to wyjątkowo głupie działanie.
- Byłem w szoku, widziałem jeden z waszych tygodników, na okładce którego trener polskiej reprezentacji wzywa do drugiej Bitwy Warszawskiej, co za głupota, w jakim celu?
– pyta zdenerwowany Fiedotow.

Czy dalej chcecie płacić na rodzinę Lisów w TVP aby hiPOkryta na usługach POdwórkowców manipulował ?
Kiedyś sam Tusk nawoływał do przestępstwa aby nie płacić abonamentu i co ?

Najnowsze wpisy