Forum Polityka, aktualnościKraj

Nie udało się odwołać prezesów Polskiego Radia

Nie udało się odwołać prezesów Polskiego Radia

Wyświetlaj:
lolek000 / 2008-12-14 14:48 / portfel / Tysiącznik na forum
http://archiwum.fronda.pl/videoteka/pokaz/20
fonna / 79.185.203.* / 2008-12-13 20:57
Od lat nie oglądam telewizji. Słucham jedynie trójki, dwójki, czasami jedynki PR i Radia Maryja okazjonalnie. Jeśli PO zamieni publiczne radio w szambo to na pewno słuchać tego nie będę. Ale najbardziej lubię i często słucham szwajcarskich stacji Jazz i Classic z satelity i jeśli nie będzie czego słuchać w Polsce to zawsze będę miał tą możliwość.
jan kowalski / 2008-12-13 20:32 / Tysiącznik na forum
Ciekawe, kiedy swe brudne łapska PO wyciągnie po PR III ?? Dopiero teraz, za Skowrońkiego, stacja zaczęła powracać do dawnego blasku, przestano manipulować przy repertuarze i mam nadzieję, że tak zostanie.
jan kowalski / 2008-12-13 20:27 / Tysiącznik na forum
następne kuku dla tuskolandu. Jakoś nie zauważyłem skrzywienia politycznego w Polskim Radio, audycje są raczej obiektywne, a w najgorszym wypadku każda opcja ma równorzędne prawo głosu.
Może komuś brakuje tak prymitywnych postaci jak Monika Olejnik, ale wybaczcie, poziom rynsztokowy zostawmy ZET-ce , RMF-owi i TOK FM. To są stacje dla POpapranych wazeliniarzy.
kilof / 84.38.26.* / 2008-12-13 22:58
Dokładnie tak. Ile można słuchać debilnych i niskich żarcików z Kaczyńskich i PiS-u? Dla mnie zetka i ta cała reszta to elektromagnetyczne przedłużenie wyborczej i der dziennika.
Metry_pl / 2008-12-13 18:36
Zbierają się raz na "ruski rok". Otrzymują za to spore wynagrodzenie i.. nie przychodzą do pracy? Rozumiem, że ktoś może miec problemy ze zdrowiem, ale wówczas na jego miejsce powinno się powołać osobnika sprawnego pod każdym względem. W końcu misja publiczna to nie żarty..;) Jako żem gotów do poświęceń, z przyjemnością zastąpię w RN jednego z nieobecnych członków. Tak, oddaję naszą osobę służbie ojczyźnie i abonentom.
lolek000 / 2008-12-13 15:33 / portfel / Tysiącznik na forum
..informacji. Nie to, co ta chamska, rechocząca pulpa dla zaślinionych pensjonariuszy w Tworkach i Kodzborowie.

Najnowsze wpisy