Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Nie uwierzysz, ile zarabiają ci prezesi. I prawie nie płacą podatków

Nie uwierzysz, ile zarabiają ci prezesi. I prawie nie płacą podatków

Wyświetlaj:
Grn.pl / 83.20.79.* / 2011-11-20 13:37
Ale p******* piszecie w komentarzach... jej
Czemu płacą tak małe podatki a prezesi dostają takie sumy? To proste, w stanach od kilkunastu lat ciągle są podnoszone podatki i Firmy są wyprowadzane na rynki gdzie podatki są znacznie mniejsze! Np. na Wyspach Marshalla a w stanach jest spółka córka rządząca imprezą :P
Jak Amerykanie podniosą podatki to kolejne firmy uciekną i w efekcie dochody kraju spadną :P
miro_i_zbycho / 79.163.41.* / 2011-09-02 12:04
A przypadkiem od wynagrodzeń nie płacą już podatku? Poza tym jakim prawem ktoś może mówić ile prezes prywatnej firmy będzie zarabiał?
T. / 81.190.72.* / 2011-09-02 11:47
Jednym słowem , wszyscy nawzajem klepią się po plecach i popychają do przodu. A nasz primer tłumaczy narodkowi przez TV ,jak to Polska rośnie w siłę.
Pewnie niedługo wyprzedzimy w rozwoju Niemcy i USA .
Amerykanin / 77.254.124.* / 2011-09-02 09:29
Podobnie jest u nas, na podatek nie ma ale pensje Prezesia czy jego zastepcow sa zawsze placone. Spolka przewaznie Skarbu Panstwa bankrutuje a oni biora milionowe odprawy. Sa to ludzie bez jakichkolwiek uczuc moralnych. Liczy sie kasa i nic wiecej.
Natter2 / 2011-09-02 08:40 / Tysiącznik na forum
Obudzili się , ja o tym pisałem już 2 lata temu w czasie pierszego kryzysu ,ze zarobki prezesów ,zarządów i rad nadzorczych doprowadzą do następnego kryzysu.To są sitwy których pazerność nie zna granic.Ja podałem tylko przykład prezesa Volkswagena który zarabia 10 mln euro rocznie oraz prezesów banku LLoydsa i Comerzbanku.
Floyd / 2011-09-02 11:31 / Tysiącznik na forum
A, kto winduje zarobki prezesów? Oczywiście te wspaniałe rady nadzorcze bo z kolei ich apanaże stanowią jakiś tam procent zarobków prezesa i tak to się kręci.

Najnowsze wpisy