Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Nie w każdej loterii warto brać udział - sam wybierz OFE

Nie w każdej loterii warto brać udział - sam wybierz OFE

Wyświetlaj:
marlon / .* / 2005-07-05 21:00
Zamiast narzekać załóżcie sobie III filar i płaćcie na swoją prywatną emeryturę, która bedzie zależała od Was " UMIESZ LICZYĆ LICZ NA SIEBIE"
Andrzej / .* / 2005-07-10 21:31
Widzę że zdrowo myslących jest trochę w tym krajuChociaż OFE równiez przyniesie konkretne korzyści tym bardziej że to są pieniądze wyciagane z studni bez dna jaką jest ZUS
Andrzej / .* / 2005-07-10 21:28
Widzę że zdrowo myslących jest trochę w tym kraju
zusoman / .* / 2005-07-04 00:23
OFE zarabiają tylko dla siebie i na rekłamy, a nam naiwniakom serwują sieczkę tak jak i ZUSsami zobaczycie za 30 lat ile z tego dostaniemy emerytury, na bulke i papier toaletowyNiech mnie nie rozśmieszają że wybór ofe ma jakiś sens, to bzdura, gdzie byś nie wylądowałi tak skonczysz w jednym z kilku ofe które zostaną za 10-20 lat a różnice będą na poziomie kilku złotycha Rząd i ofe mydlą nam oczy - jakie to wszystko ważne i istotne
Andrzej / .* / 2005-07-10 21:16
Jezeli nie rozumiesz rynku kapitałowego to najlepiej nie zabieraj głosu w tej sprawie dla takich jak ty jest tylko miejsce w Białorusi gdzie emerytom wystarcza i to nie zawsze nawet na bułkę
szymi / .* / 2005-07-08 12:21
Zarabiają dla siebie, ale jeżeli ty będziesz zażądzał swoim kątem i pieniędzmi to masz szanse zwiększyć swoją emeryture.To prawda że PTE wszystkie są takie same ale nie zapominajcie że wy możecie z nimi handlować swoimi udziałami dzięki czemu zwiększacie swój kapitał. To wasze pieniądze i możecie robić z nimi co chcecie, tylko fundusze wam o tym nie mówią.POzdrawiam.
desperados / .* / 2005-07-04 00:18
loteria hehete wszystkie OFE to o dup..e rozbic, co bys nie wygrał i tak dostaniesz g... z pentelką - już rząd i zus się o to postarapolska to chory kraj
hejho / .* / 2005-07-10 22:39
Desperados, czy Twój stan desperacji nie kwalifikuje Ciebie do jakiejś, ... no nie wiem..., ucieczki, wyjazdu, emigracji?, ... , tak tylko proponuję, bo wiesz..., szkoda byś miał tracić psychiczne zdrowie i równowagę ducha pośród nas - chorych współmieszkańców i sąsiadów. Pomyśl o tym, moze warto było by się nad tym zastanowić. Pozdrawiam wszystkich "nie-malkontentów"
Andrzej / .* / 2005-07-10 21:22
ZUS i Rzad ma guzik do tego,niczego nie pojmujesz w tym.na całym zachodnim swiecie to się sprawdza,i teraz tylko od naszej decyzji zależy nasza przyszłość,a jeżeli chodzi o konta OFE to tylko wlaściciel konta maże decydować o zarządzaniu nim,i są osoby które juz teraz mają po kilkanąście tyś.zł.
anonym / .* / 2005-07-01 14:53
Ani ZUS ani US nigdy nie dostana ani zlotowki z moich pieniedzy. Mam szczescie pracowac dla zagranicznej ktora przelewa mi pensje na konto w szwajcarii. Nic w Polsce nie jest moje, wszystko nalezy do mojej rodziny. A jak bede chcial przejsc na emeryture, kupie sobie jakis ladny domek nad jakims ladnym oceanem i wszyscy beda mnie mogli pocalowac w d...
MIŚ JOGI / .* / 2005-07-04 17:54
Masz ale w Dupie a nie w Szwajcarii Imbecylu.Znalazł mi się ANONIM.
ŁOŚ / .* / 2005-07-04 17:53
Prawdziwy IDIOTA jak BOGA kocham KRETYN!!!!!!!!!!!!!!
Andrzej / .* / 2005-07-10 21:25
Prawdziwi idioci będą ci co niepomyslą teraz o swojej przyszłośći,wspomnisz moje słowa za 20,30 lat,jak dalej tego nie rozumiesz to twój dramat

Najnowsze wpisy