Forum Polityka, aktualnościKraj

Nie zacierano dowodów po śmierci Blidy

Nie zacierano dowodów po śmierci Blidy

Money.pl / 2011-04-04 17:59
Komentarze do wiadomości: Nie zacierano dowodów po śmierci Blidy.
Wyświetlaj:
oborowy / 79.185.84.* / 2011-04-04 20:47
Pamietaaćie Jak Banda POwców i Sojuszu lewych Dochodów Piała,że PiS, to państowo Policyjne.

Pieja Dalej,ale Dowodów na to nie mają.
Lucky_Luke2 / 88.199.233.* / 2011-04-04 20:02
Teraz odpowiedzcie sobie na pytanie co by dzisiaj i przez kolejny tydzień działo się w mediach gdyby tak stwierdzono, że zacierano dowody po śmierci Blidy.
kaczorek ma motorek / 2011-04-04 19:24 / Tysiącznik na forum
Jak to delikatnie przez ogródek określa się wykonanie wyroku śmierci
"Śmierć Blidy"
I tak to w Polsce na oczach wszystkich jedni "popełniają samobójstwa" w A.Ś. i Z.K. a drudzy we własnym domu , inni giną na dwupasmówce w czołowym zderzeniu (tylko przód auta został nie naruszony kabiny i bagażnika praktycznie nie można znałeś ofiary zresztą też, mowa tu o inspektorze NIK z gotowym raportem w Aferze Węglowej ,jego kolega "umarł na atak serca" tydzień wcześniej.
zaCzy / 178.180.45.* / 2011-04-04 18:50
Cóż, kiedy topowy PO_jeebany wyborca już nie pamięta czego rzecz dotyczy.
dgen / 2011-04-04 18:13 / Tysiącznik na forum
pryska kolejny mit o tzw. zbrodniach pisowskich.
Ponad trzy lata śledztw i dochodzeń, komisje śledcze, trzech ministrów sprawiedliwości, cztery autopsje laptopa ziobry, wsparcie (PO)wolnych mediów .............na nic
Pozostaje niesmak , benzyna po 5,15/litr i 50% bezrobocie wśród absolwentów wyższych uczelni
sceptyk / 2011-04-04 18:45 / Tysiącznik na forum
Masz nieauktualne dane.
Ropa jest już po 5.40
tade / 83.2.33.* / 2011-04-04 18:17

pryska kolejny mit o tzw. zbrodniach pisowskich.

nie ma czegoś takiego
natomiast są po pakcie w Magdalence.
A wiesz Ty czym różni się PiSuar od POsrańca??
JanuszPOlikot / 2011-04-04 19:04 / Tysiącznik na forum
Zapomniałeś o lewactwie z Sojuszu Lewych Dochodów....
animeks / 78.30.119.* / 2011-04-04 18:10
Dziwne ze jeszcze ten temat się toczy. Tym bardziej że kobieta miała pewnie niejedno na sumieniu, skoro popełniła samobójstwo.
tesa1959 / 2011-04-04 17:59 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
No jak to? Przecież rząd PO ma władzę nad prokuraturą i pozwolił wylizać się PiS? Dla niezorientowanych - sarkazm.
@@@ / 87.207.29.* / 2011-04-04 18:34
Narazie jeszcze nie znizaja sie do fabrykowania dowodow.
Jak dowodow nie ma to nawet prokuratura POdporzadkowana rzadowi nie jest w stanie nikogo oskarzyc.
tesa1959 / 2011-04-04 19:19 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Jak dowodow nie ma to nawet prokuratura POdporzadkowana rzadowi nie jest w stanie
nikogo oskarzyc.

Jak to? Przecież już nie raz sugerowano w komentarzach, że "daj człowieka, a paragraf się znajdzie".
@@@ / 87.207.29.* / 2011-04-04 19:54
Zastanawiam sie do czego Pani dazy tym dziwnym tokiem myslenia bo w 2007 roku PO poszlo na wojne z PiS i do dzisiaj szuka czegokolwiek aby przykleic late PiSowi.
Jedyne co znalezli to zakup dorsza za 8 zl.
Nic nie znalezli co by sie nadawalo do prokuratury a to co im sie wydawalo ze sie nadaje wylatywalo z hukiem z prokuratury z braku dowodow.
Nawet gdyby prokuratura byla POd kontrola PO to bez dowodow nic nie moga zrobic.

Cytat ktorego Pani uzyla nijak przystaje do sytuacji.
Niech Pani sprawdzi kto to powiedzial.
Czyzby Pani sugerowala ze PO to zatwardziali komunisci pokroju Dzierzynskiego?
tesa1959 / 2011-04-04 20:04 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Ja nic nie sugeruję, tylko czytam wciąż o powiązaniach PO z komuną, więc ten cytat jak najbardziej się nadaje.
Do czego zmierzam? Do tego, że jednak prokuratura jest niezależna i tylko do tego. Nie próbuj upolityczniać mojej wypowiedzi.
@@@ / 87.207.29.* / 2011-04-04 20:55

Do czego zmierzam? Do tego, że jednak prokuratura jest niezależna i tylko do tego.

Pani chyba nie rozumie co ja pisze.
Nie jest istotne czy prokuratura jest niezalezna czy zalezna bo jak nie ma dowodow to i ta nikogo nie oskarzy.
Zalezna prokuratura moze jedynie uniewinnic winnego od ktorego jest uzalezniona.
Zalezna rowniez z pewnoscia oskarzy tego ktorego jej kontroler chce zniszczyc jesli sa jakiekolwiek dowody winy.

Nie próbuj upolityczniać mojej wypowiedzi.

Przeciez to Pani upolitycznia ta dyskusje.
tesa1959 / 2011-04-04 21:43 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Oboje chyba się nie rozumiemy, więc zostawmy ten temat.
Przeciez to Pani upolitycznia ta dyskusje.

Nie stanęłam po żadnej ze stron, starałam się trzymać tematu artykułu.
@@@ / 87.207.29.* / 2011-04-06 16:39

No jak to? Przecież rząd PO ma władzę nad prokuraturą i pozwolił wylizać się PiS?

Czy powyzsze nie jest upolitycznieniem wypowiedzi?

Ostatnie nowosci czyli, decyzja prokuratury ze nie bylo afery hazardowej daje wyrazny znak spoleczenstwu ze prokurarura jest zalezna od rzadu.
tesa1959 / 2011-04-06 17:19 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Czy powyzsze nie jest upolitycznieniem wypowiedzi?

W każdym razie nie miałam takiego zamiaru. Postawiłam ironiczne pytanie wobec wcześniejszych zarzutów w artykułach i przez forumowiczów o upolitycznieniu prokuratury.
decyzja prokuratury ze nie bylo afery
hazardowej daje wyrazny znak spoleczenstwu ze prokurarura jest
zalezna od rzadu.

Czyli, jeśli prokuratura decyduje zgodnie z oczekiwaniami PiS jest apolityczna, a jeżeli inaczej - polityczna? W żaden sposób nie da się przyjąć, że jest niezależna ,tylko jeśli jest zgodna ze zdaniem JK?
@@@ / 87.207.29.* / 2011-04-06 17:26

W każdym razie nie miałam takiego zamiaru

Tylko tak jakos Pani to wyszlo. Nie pierwszy raz.

Czyli, jeśli prokuratura decyduje zgodnie z oczekiwaniami PiS jest apolityczna, a jeżeli inaczej - polityczna? W żaden sposób nie da się przyjąć, że jest niezależna ,tylko jeśli jest zgodna ze zdaniem JK?

Czyli, jeśli prokuratura decyduje zgodnie z oczekiwaniami PO jest apolityczna, a jeżeli inaczej - polityczna? W żaden sposób nie da się przyjąć, że jest niezależna ,tylko jeśli jest zgodna ze zdaniem DT?
tesa1959 / 2011-04-06 18:02 / Tysiącznik na forum i pełna kultura


Czyli, jeśli prokuratura decyduje zgodnie z oczekiwaniami PO
jest apolityczna, a jeżeli inaczej - polityczna?

Nie, prokuratura jest niezależna, nie jest podporządkowana żadnej partii - i to jest moje zdanie - czy orzeka zgodnie z oczekiwaniami PiS (wtedy oznacza, że oni mają rację) czy zgodnie z oczekiwaniami PO (tu oznacza, że oni mają rację), czy też zgodnie z oczekiwaniami innych opcji (tu moje zdanie jest czysto teoretyczne, bo nie znam takiego przykładu).

Tylko tak jakos Pani to wyszlo. Nie pierwszy raz.

Nie wyszło, tylko zostało w ten sposób odczytane i mogło tak być odczytane. Wcale nie zaprzeczam takiej możliwości - każdy w tym moim pytaniu mógł wyczytać to, co chciał, więc może w tym względzie nie wyszło, bo jedni i drudzy mnie wkurzają.
m-53 / 83.24.29.* / 2011-04-04 18:32
Faktycznie dowcip tak marny, że należy to objaśnić.

W tej sprawie z góry było widać, że tu chodzi głównie o "ściganie króliczka" co dawało szansę na szum medialny. I po cichutku, z braku najmarniejszego punktu zaczepienia, kolejne sprawy są umarzane.

Najnowsze wpisy