Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Nie zmuszajcie szpitali do naprawy

Nie zmuszajcie szpitali do naprawy

ziele / .* / 2005-03-22 09:37
Komentarze do wiadomości: Nie zmuszajcie szpitali do naprawy.
Wyświetlaj:
witas / .* / 2005-03-23 08:45
Jakoś nikt nie przejmuje się , czy na ulicę wyjdą inne branże. Praca pielęgniarek jest niewdzięczna to fakt, trudna i nisko płatna to też fakt, ale inne zawody mają podobny problem. Akcja PiS i rozdawnictwo posłów opozycji to zwykła wałówka przedwyborcz.Patrzcie jacy Oni są cacy. Pytam kto doprowadził do takiej sytuacji głupimi ustawami. Bo chyba nie tylko obecny rząd. Panie Kaczyński! Jutro być może pan bedzie pił to piwo, które dzisiaj pan waży!!! Ciekawe jaką kolejną partacką ustawą będzie pan bronił swojego tyłka.
qurek / .* / 2005-03-23 09:40
Oj, oj! Piwo to akurat się WARZY, a nie waży, bo nie chodzi o wagę, tylko o gotowanie.
SUSIN / .* / 2005-03-23 08:21
Super, że posłowie tak chętnie dają coś innym, ale pytam jakim kosztem? Czy znowu kosztem emerytów, rencistów i dzieci, a może prorodzinnie zabiorą pieniążki matkom samotnie wychowującym dzieci? Bo tatusiowie zazwyczaj zapominają, że dzieci chcą jeść! Cóż wszak w większości posłowie to zazwyczaj TATUSIOWIE. Przepraszam tatusiów z prawdziwego zdarzenia.
krys / .* / 2005-03-22 10:16
Mam wrażenie, że ze służbą zdrowia jest podobnie jak z PKP - nie da się tego naprawić. Trzeba zburzyć, zniszczyć do fundamentów i stworzyć coś nowego funkcjonującego na zdrowych zasadach. Na pewno nie wolno im dawać pieniędzy ot tak sobie. Najpierw niech pokażą, że ich nie zmarnują!
Jakub / .* / 2005-03-22 09:44
Właśnie - postępowanie PO jest dziwne. Chcą rozdawac pieniądze praktycznie bez żadnych warunków. Niech szpitale wezmą i nic w zamian nie robią, nie restrukturyzują się, a później znów im damy, bo ponowienie się zadłużą. Bez sensu. Podobnie jak Ziele nie wiem co w takiej sytuacji myśleć o tej partii...
Andrzej / .* / 2005-03-22 21:09
Ciekawe jakbyś po zburzeniu starej służby zdrowia akurat zachorował?
Jakub / .* / 2005-03-23 09:57
Leczyłbym się w nowowybudowanej służbie zdrowia
ziele / .* / 2005-03-22 09:37
Sensowna prywatyzacja to jedyne wyjście dla służby zdrowia. Propozycja rządu jest jedną z najlepszych od począku kadencji - co prawda nie rozwiązuje na tym etapie całości problemu, ale daje nadzieję na lepsze jutro.Dziwi mnie tylko że tak "postępowa" partia jak PO sprzyja polityce rozdawnictwa pieniędzy bez żadnych konsekwencji dla służby zdrowia.Przychodzą mi do głowy dwie tezy - kiełbasa przedwyborcza albo wstęp do prawdziwego oblicza polityki jaką zamierza prowadzić PO w następnej kadencji.Oby nie
małolat / .* / 2005-03-25 16:34
Nie rozumiecie PO? Przecież, to takie proste i każde dziecko zna zasadę:"Na złość mamie odmroże sobie uszy". Tą "mamą" oczywiście jest obecny rząd, a po wyborach za wszytkie błędy obarczy się dzisiejsżą władze, czyli im gorzej tym lepiej, bo będzie kogo oskarżać:(.

Najnowsze wpisy