Forum Polityka, aktualnościPolityka

Niech ABW wyjaśni kto stał za seksaferą

Niech ABW wyjaśni kto stał za seksaferą

Money.pl / 2006-12-10 14:42
Komentarze do wiadomości: Niech ABW wyjaśni kto stał za seksaferą.
Wyświetlaj:
CSpostrzegawczy / 83.31.69.* / 2006-12-11 01:19
I reporterzy szukali w kraju potwierdzenia założonych tez. Paru zawiedzionych uznało za sprzyjającą okazję zemścić się na Samoobronie i stworzyło się raczej nieformalne porozumienie mający wspólny ineres - "dokopać" Samoobronie. Reporterzy nie wnikali czy to prawda, ważne, że znaleźli kogoś kto zgodził się na wywiad. Cieszyła sie też góra GW, że założona teorja się sprawdziła i skandal się rozwija.
Najważniejsze pytanie: Czy góra GW była zmanipulowana przez polityczny układ, który postanowił zaatakować "przystawki"?
Teraz jak balon pękł będzie okazja znaleźć prowodyra - kto i od kogo dostał zlecenia. Może zostanie to wykryte i nasza młoda demokracja się umocni i nie będzie już podatna na takie nieformalne i pozademokratyczne decyzje polityczne.
http://politycznogospodarczy.blog.onet.pl/
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-12-11 07:51
Pusty śmiech mnie ogarnia, gdy słyszę kolaborantów z GW, którzy sami przyznali, że pracowali nad materiałem od kilku miesięcy i nie byli w stanie się upewnić, że Łyżwiński nie jest ojcem dziecka.
Ej, zdrajcy od Michnika - po przygotowywanej od kilku miesięcy prowokacji spodziewaliśmy się trochę więcej profesjonalizmu!
rosa / 2006-12-10 23:33 / Bywalec forum
Konferencj prasowa Leppera . Mała dygresja - dowcip.
"Uczeń mial zdawać egzamin z zoologii. Przygotował się z jednego tamatu - robaki. Na egzaminie wyciągnął kartkę z tematem ktory brzmiał -Omówić budowę słonia. Odpowiada : słoń składa się z czterech nóg , tułowia, łba na którym osadzona jest trąba. Trąba jest w kształcie robaka. Robaki dzielą się na......."
Lepper odpowiada na konferencji prasowej w sprawie sexafery mniej więcej tak. Nie triumfujemy w sprawie ojcostwa Łyżwińskiego. Uważamy, że cała afera została przygotowana jako zamach stany. Zamach ten przygotowywały wiadome siły, które boją się rozliczeń. Bakoma to firma w której uczestniczył Mazur itp.
Byłem ciekawy jaką "aferę" wyciągnie teraz koalicja aby przyćmić to co dziś jest na porządku dziennym większości gazet. Po nagraniach Begerowej była ekstradycja Mazura. Znów to samo. To zaczyna być już nudne. Błagam, kochani koalicjanci , wymyślcie coś nowego.
olewator / 85.219.140.* / 2006-12-10 16:23
Brawo Lepper , masz poparcie wszystkich moich znajomych. Trzeba zdelegalizować PO i Gazetę Wyborczą , to oni podłożyli ci tę świnię. Żółć im się ulewa ze nie są przy korycie. Andrzej , takim ludziom musisz trzymać piąchę przy zębach i nie zapominać że są wredni jak pies.
Wapniak / 83.28.121.* / 2006-12-10 20:06
Ja bym psa przeprosił, ale chyba ten trop nie jest właściwy...
Kicz / 83.26.126.* / 2006-12-10 15:33
Obornikowaelita już nie płacze już przeszła do kontrataku, już straszy, już snuje koncepcję spisku, a lider jeszcze nie poddał się testowi na ojcostwo.
Być może jednak wyniki zostały zmanipulowane ponieważ obornikowa-elita zachowuje się tak jak by dostała immunitet. Fakt pozostaje jeden te buraki na pewno nie szanują młodych ludzi zarówno płci żeńskiej jak i męskiej.
Liberał / 2006-12-10 14:42 / Bywalec forum
No prosze, teraz wystarczy pójść z kimś do łóżka by zarobić zamach stanu. Jak te czasy się zmieniają, kiedyś trzeba było zbrojnie ruszyć a teraz?
Tak na marginesie, wyrzucenie Samoobrony z koalicji byłoby ku chwale ojczyzny.
jabsko / 83.5.248.* / 2006-12-10 17:03
rany julek na co ida moje podatki podatki wracajcie do domu !!!

Najnowsze wpisy