Forum Polityka, aktualnościGospodarka

"Niech czas Euro będzie czasem spokoju"

"Niech czas Euro będzie czasem spokoju"

Money.pl / 2012-05-22 11:50
Komentarze do wiadomości: "Niech czas Euro będzie czasem spokoju".
Wyświetlaj:
Senior63 / 93.154.184.* / 2012-05-23 05:26
Piłka nożna zastąpiła wiarę. Już można być niewierzącym, ale nie można być obojętnym wobec Euro 2012. Żadna feministka nie odważy się skrytykować tego męskoszowinistycznego widowiska, na boiskach wyłącznie samce i nikt nie domaga się parytetów. Kolosalne straty dla gospodarki i żaden ekonomista nie protestuje.
Aleksander512 / 93.154.184.* / 2012-05-23 05:23
Piłka nożna zastąpiła wiarę. Już można być niewierzącym, ale nie można być obojętnym wobec Euro 2012. Żadna feministka nie odważy się skrytykować tego męskoszowinistycznego widowiska, na boiskach wyłącznie samce i nikt nie domaga się parytetów. Kolosalne straty dla gospodarki i żaden ekonimista nie protestuje.
jarus40 / 83.24.8.* / 2012-05-22 20:36
jaruś. Jesteś nie odpowiedzialnym i fałszywym człowiekiem. to co mówisz o kant du.. można rozbić. Ja nie rozumiem dlaczego ludze głosuja za nim. przecież to zwyczjny podrzegacz i rozrabiaka...
zbynioB / 87.205.139.* / 2012-05-22 21:55
Pokaż mi takich co nie są podżegaczami i rozrabiakami.
Uśmiałem się ze złośliwych komentarzy innych politykierów a szczególnie Palikota. Przygania kocił garnkowi.
Nie wiem czy jest się czym podniecać. Według mnie należy ich wszystkich olać, a najlepiej należało by rozpędzić całe to towarzystwo z sejmu, senatu i.t.d.
joanna84 / 81.210.106.* / 2012-05-22 14:12
Czy to aby słuszna droga? Zdecydowanie antydemokratyczny i antyeuropejski reżim Tuska nie uznaje raczej spokoju.Jego istotą jest agresja i nienawiść do tych co niepodzielają poglądów władzy,demagogia i pogarda dla ludzi. Gdyby kiedyś protestowano skutecznie przeciwko Leninowi czy Hitlerowi to ludzkość nie przeżyłaby tylu nieszczęść.
debos / 79.191.183.* / 2012-05-22 14:38

Czy to aby słuszna droga?

To w ogóle nie ma znaczenia. Widocznie z badań wyszło, że naród nie życzy sobie aby pisowska hołota darła mordy i dlatego taka decyzja. Gdyby było inaczej to pisiaków nic by nie powstrzymało. Oni naszą kochaną ojczyznę, jej dobro mają gdzieś.
Zdecydowanie antydemokratyczny i antyeuropejski reżim Tuska nie uznaje raczej spokoju.

Co ci Joasiu? Słoneczko za mocno grzeje?
zbynioB / 87.205.139.* / 2012-05-22 22:04
Pisząc, że oni naszą Kochaną Ojczyznę mają gdzieś
masz na myśli politykierów z wszystkich partyjek?
Bo ja nie widzę tu żadnej różnicy. Może tylko taką
( i to mi się podoba)że PiS stawia na patriotyzm,
ale jeżeli chodzi o gospodarkę - której prawidłowy rozwój powinien być sprawą nadrzędną
żadna partyjka nie jest tym zainteresowana chyba że nędzni politykierzy będą widzieć w tym rozwoju osobistych korzyści finansowych
joanna84 / 81.210.106.* / 2012-05-22 14:56
Trudno mówić o woli narodu w reżimie w którym media kontroluje rząd i zaprzyjażnione z nim inne stacje.Gdyby ludzie nie mieli mozgów przemielonych przez propagandę to mogłoby tak być,ale z tym wyborem nie jest prosta sprawa. Hańbiące jest że dziennikarze dyspozycyjni wobec reżimu jak np. M.Olejnik czt T.Lis bronią przestępców kryminalnych jak B.Sawicka bez żadnej żenady.Zabójstwa polityczne będące efektem bestialskich nagonek władzy popełniane przez członków partii rządzącej są skrywane pod dywan i nie mówi się o nich w mediach reżimowych.Oddala to nas coraz bardziej od standardów europejskich.
debos / 79.191.183.* / 2012-05-22 15:09

Trudno mówić o woli narodu w reżimie w którym media kontroluje rząd

A co mają media do woli narodu? Jaki tu jest w ogóle związek? Za komuny naród jakąś wolę miał jak się okazało to chyba teraz gorzej nie jest? Wszystkie media kontroluje rząd? A w tych co ktoś ci wmówił, że są kontrolowane przez rząd nie widzisz przewalajacych sie od rana do wieczora pisowskich funkcjonariuszy, którzy bełkoczą co im ślina na język przyniesie? Poza oczywiście prawdą bo tej pisiaki nie znoszą. A Gazeta Polska, Radio Maryja, Nasz Dziennik, Telewizja Trwam, Uważam RZE itd. to słyszałas o takich mediach? One też kontrolowane przez rwżim? Ty chyba żyjesz w jakim swoim dziwnym kraju. W kraju w którym nie szanuje się instytucji państwa, jego naczelnych organów oraz premiera i prezydenta. Porzuć ten kraj. Wracaj do Polski z tej swojej emigracji.
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-05-22 16:09

A co mają media do woli narodu? Jaki tu jest w ogóle związek?

Ty taki przymulony jestes normalnie czy tylko takiego udajesz...? Tym zdaniem to przebijasz , k u r w a , intelekt Komorowskiego ...
joanna84 / 81.210.106.* / 2012-05-22 15:29
Mowa była o mediach mainstreamowych,w Rosji też niby istnieją media opozycyjne.Kto nie potrafi nie zauważy,ale problem istnieje.Istnieje między nami bariera pokoleniowa,Tuska czy jeszcze bardziej moherowego Palikota popierają często ludzie związani z dawnym aparatem władzy jak np.Urban czy Kwaśniewski nastawieni antyeuropejsko.Dla ludzi wykształconych w obecnych czasach i obytych trochę w świecie standardy wschodnich satrapów są nie do zaakceptowania. Więcej rozumu a mnie emocji,taka moja rada.
debos / 79.191.183.* / 2012-05-22 15:55

Mowa była o mediach mainstreamowych

Nie rozumiem. A te drugie? To tych drugich czytać, słuchac i oglądać nie można? A dlaczego jedne media są mainstreamowe a inne nie? A no dlatego, że te pierwsze są akceptowane przez większość społeczeństwa a te inne tylko przez "specyficznych" odbiorców. Od tych mediów wyłącznie zależy czy sięgnie po nie społeczeństwo o potencjale intelektualnym na miarę drugiej dekady XXIw, czy jak ich nazwałem ci "specyficzni". Plebejusze, analfabeci,chłopstwo małorolne oraz inne chłopstwo przebywające czasowo w miastach całej Rzeczpospolitej. Ludzie którzy we wszystko mogą uwierzyć co poza realiami i zdrowym rozsądkiem. Ale chyba nie decyduje o tym reżim co komu wolno czytać, słuchać i oglądać?
Więcej rozumu a mnie emocji,taka moja rada.

Więcej przyzwoitości a mniej chamstwa a wtedy będziesz umiała zrozumieć treść zamiast dostrzegać złe emocje u tych którzy ich nie mają i nie eksponują. Oto moja rada.
joanna84 / 81.210.106.* / 2012-05-22 16:06
dzięki za rady, ale opcja antydemokratyczna i antyeuropejska mnie nie interesuje,to już kiedyś było i się skompromitowało,radzę więcej kształcić się i obserwować świat,wykazywać więcej samodzielności w myśleniu bo bez tego nie ma rozwoju, więcej też tolerancji dla ludzi nie popierających skompromitowanego ustroju komunistycznego
debos / 79.191.183.* / 2012-05-22 16:32

ale opcja antydemokratyczna i antyeuropejska mnie nie interesuje

Mnie też nie. Ale nie rozumiem po co ta deklaracja. Przecież nie jesteś jakimś wyjątkiem. Więc raczej chwalić się nie ma czym. Myślę, że większość za demokracją i integracją europejską.
radzę więcej kształcić się i obserwować świat,wykazywać więcej samodzielności w myśleniu bo bez tego nie ma rozwoju

No właśnie. To bardzo ważne. Dlatego zacznij od siebie. Dzisiaj jest łatwy dostęp do wiedzy w naszym demokratycznym kraju. Problemem jest aby się pozbyć plebejskich korzeni, jeździć, zwiedzać i kontaktować się z ludźmi. Tylko nie z tymi " specyficznymi ". No i koniecznie wyzbyć się tych stereotypów i zaściankowego myślenia rodem z sołectwa gdzie tylko remiza i Koło Gospodyń Wiejskich.
joanna84 / 81.210.106.* / 2012-05-22 16:50
odpowiedź mówi wiele o poziomie piszącego, nic dziwnego że taka władza skoro ma taki elektorat, ale na szczęście w Polsce jest dużo ludzi w różnym wieku myślących bardziej po europejsku i tolerancyjnych, zaczadzenie ludzi ideologią jak za Stalina czy Hitlera nie jest wieczne i w tym nadzieja!
debos / 79.191.183.* / 2012-05-22 17:07

zaczadzenie ludzi ideologią jak za Stalina czy Hitlera nie jest wieczne i w tym nadzieja!

Joasiu przeżegnaj się na miłość boską. Przestań bredzić.
Adam222 / 77.88.138.* / 2012-05-22 16:04
Debos ty jesteś przykładem chamstwa. Wystarczy, że ktoś napisze trochę prawdy o złodziejach z PO a ty się zaraz pienisz i wszystkich wyzywasz.
debos / 79.191.183.* / 2012-05-22 16:40
Nabełkotałeś bez składu i ładu. I po co? Podaj mi jeden choćby powód dlaczego miałbym brać pod uwagę opinię o mnie gościa który podpisuje się Adam222? Napisz coś do sensu, polemicznie.
dobre naprawdę dobre / 37.30.10.* / 2012-05-23 17:32
nie wystarczy ci, żeś cham? A od kiedy z chamami się polemizuje?
Ceneo / 83.19.80.* / 2012-05-22 13:53
Premier Pawlak apeluje o pojednanie narodowe na katafalku, na którym znajduje się między innymi urągająca elementarnym zasadom sprawiedliwości społecznej reforma emerytalna, wprowadzona zgodnie z prawem, ale wbrew woli społeczeństwa, prolongująca przywileje jednych, kosztem dodatkowych obciążeń drugich.
Zabiega o pojednanie w warunkach arogancji i braku kompetencji władzy, wprowadzającej z uporem maniaka niektóre rozwiązania czyniąc zeń swoistą demonstrację siły [patrz zamieszanie wokół ACTA]. Władzy, która nie potrafi zadbać o najbardziej elementarne i przyziemne sprawy
Polska partiokracjo czy ty nie oczekujesz zbyt wiele?
Polacy zapewne zachowają się racjonalnie, ale śmiem twierdzić że zaufania społecznego ta ekipa rządowa już nie odzyska. Zachęcam ją do analizowania tego cod zieje się dziś we Francji. To ciekawa lekcja, o której skuteczności rozstrzygnie dopiero przyszłość.
Szerzej na ten temat:
frankofil-francja-przede-wszystkim.blogspot.com
debos / 79.191.183.* / 2012-05-22 15:40

urągająca elementarnym zasadom sprawiedliwości społecznej reforma emerytalna, wprowadzona zgodnie z prawem, ale wbrew woli społeczeństwa,

Ale wprowadzana dla dobra tego plebejskiego narodu. A to musi być akceptowane usprawiedliwienie.
prolongująca przywileje jednych, kosztem dodatkowych obciążeń drugich.

Umożliwiająca w przyszłości wypłatę jakichkolwiek w ogóle emerytur. Piszę jakichkolwiek bo z całą pewnością niskich ale ważne, że w ogóle jakichś.
Polacy zapewne zachowają się racjonalnie, ale śmiem twierdzić że zaufania społecznego ta ekipa rządowa już nie odzyska.

Też mam taką nadzieję. W następnych wyborach wygra jak poprzednio PO bo nie ma lepszej alternatywy. Chyba, że pojawi się coś nowego. Coś czego jeszcze nie znamy.
lebbo / 159.245.16.* / 2012-05-22 13:46
czy redakcja szanowna może sobie darować umieszczanie w artkule komentarzy Grupińskiego?
Mało to profesjonalne i jest manipulacją.
Grupiński, jak chce może swoje wypociny zamieścić tutaj na forum
debos / 79.191.183.* / 2012-05-22 15:19

czy redakcja szanowna może sobie darować umieszczanie w artkule komentarzy Grupińskiego?

A co na czarnej liście? Kto go tam umieścił? Czy jakaś organizacja czy to tylko od ciebie zależy kogo cytować a kogo nie?
zby79 / 2012-05-22 13:39 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

- Jarosław Kaczyński apeluje sam do siebie - uważa szef PO Rafał Grupiński.

Pała z wypowiedzi szefa. Tusk apelował o spokój, więc Kaczyński odpowiedział. Po co te nerwy? Zamiast się cieszyć to znowu jakieś obraźliwe wypowiedzi ze strony PO.
debos / 79.191.183.* / 2012-05-22 15:25

Zamiast się cieszyć to znowu jakieś obraźliwe wypowiedzi ze strony PO.

A które konkretnie takie obraźliwe?
samotna44 / 2012-05-22 13:48
ale to akurat jest prawda hihi, bo przecież wszyscy najbadziej się bali tego, że PiS z Kaczyńskim wyjdzie na ulice, więc jeśli Kaczyński nawołuje to faktyczne wygląda na to, że sam siebie
pomo dore / 2012-05-22 13:47 / Tysiącznik na forum
bo PO nie zależy na spokoju- jej siła opiera sie na tym że "zły" PIS ją atakuje a "dobra" PO dzielnie się broni. Więc trzeba odtrącić wyciągnieta rękę Kaczyńskiego, wqrwić go na maksa a jak zacznie zadymy bedzie można teatralnie drzeć szaty i w polszmacie i wsi24 na okrągło tołkować jak to oszołomy z PISu nie uszanowały wielkiego świeta polskich kobiców
Drań / 93.159.53.* / 2012-05-22 13:26
Widać, że stara się przełamać stereotyp narzucony przez PO i media głównego nurtu z GW na czele. To dobry pomysł i będzie służył Polsce. Oczywiście PO się nie spodobał i będzie robiła wszystko aby ta deklaracja została zerwana. Niesiołowski damski bokser, co do kobiet mówi WON) już się o to postara.
jAK TAM W SZAMBIE / 193.200.47.* / 2012-05-22 13:07
będę kibicował HISZPANII,HOLANDII ,IRLANDII I NIEMCOM
BIEDRONKI NAWET NIE WYJDĄ Z GRUPY
~~GrzegorzR / 217.67.217.* / 2012-05-22 13:04
To jest sprytna zagrywka, "dymić" będzie Solidarność a PiS mam czyste ręce. Niestety tak to odbieram. Ale chwała mu i za to, oby dotrzymał słowa a mam nadzieję, że dla dobra sprawy PO też wyciszy co głośniejszych posłów. Może związkowe nieroby też łaskawie usiądą na tyłu i popatrzą sobie w telewizor. Mam nadzieję, że żaden szaleniec nie zniszczy tej imprezy bo to promocja kraju a nie obecnego rządu. Rząd się kiedyś zmieni a wspomnienie po źle zorganizowanej imprezie pozostanie. I nie mam na myśli jakiegoś objazdu, tylko górniczo-hutniczo-kolejarsko-jakiejśtam zadymy.
zby79 / 2012-05-22 13:47 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Nie obawiam się zadymy (chyba, że kibice), ale kompromitacji. Autostrad nie ma, będą objazdy. Ale objazdy pewnie są w fatalnym stanie, bo się skupiali na autostradach... Koleje jakie są, każdy widzi. Stadiony najdroższe na świecie, ale mimo to się sypią. To według mnie jest kompromitacja.
~~GrzegorzR / 217.67.217.* / 2012-05-22 14:01
tego bym się nie obawiał. Stadiony to akurat są ok. (nie wnikam w finanse). Drogi czy koleje też raczej nie zapadną w pamięć turystom/kibicom oni tu przyjadą się bawić. Jeśli zabawa będzie fajna to i impreza będzie na +. Tu ponad połowę punktów dostanie się za atmosferę na stadionie, zimne piwo i miłą obsługę w knajpie, hotelu czy gdzie tam kibic jeszcze pójdzie ;-)
W Austrii też z dojazdem na stadion czy z wyjazdem ze stadionów nie było różowo ale to drobiazgi. Brak autostrad to oczywiście niedogodność ale nie ona zdecyduje o ocenie. A w dłuższej perspektywie to przez Euro te autostrady powstaną jak nie w maju to powiedzmy w październiku będzie po czym jeździć.
duszniki stój / 46.46.246.* / 2012-05-22 13:04
http://www.youtube.com/watch?v=lKVgoT3JsRE
SORGE POLONIA / 94.42.189.* / 2012-05-22 13:01
obrzućcie tuska, grabarczyka,nowaka kwiatami, podzikujcie tez resortowi zdrowia za starania o obywateli.

wiwatujcie tym co dostali sowiete premie za autostrady,drogi,dworce, szybkie szk\laki kolejowe.

FETUJCIE OSIĄGNIĘCIE NAJWIĘKSZEGO W HISTORII POLSKI ZADŁUŻEBNIA - 1 BILION ZŁOTYCH to wymaga na prawde wielkiej faty dla tuska !
ludojad / 79.191.7.* / 2012-05-22 12:35
a ja proponuję zgotować taki los tuskowi jak aniołowi z alternatywy 4 w ostatnim odcinku :P
alter. 4 / 159.245.16.* / 2012-05-22 13:41
ale anioł wtedy awansował...
Polak pracownik / 2012-05-22 13:50
A ja sobie życzę , żeby to był najgorszy okres dla naszego wspaniałego rządu!!
~~GrzegorzR / 217.67.217.* / 2012-05-22 13:06
nie Tuskowi a nam wszystkim zgotujesz wtedy taki los...
Donnay / 91.226.117.* / 2012-05-22 12:15
"A kto umarł ten nie żyje..."
Elkana215 / 84.40.168.* / 2012-05-22 12:15
Nie ma litości dla czerwonej zarazy. Nie odpuszczać hołocie. To jest najlepsza okazja, chrzanić PR
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy