Forum Polityka, aktualnościKraj

Niedługo kadencja PO dobiegnie końca-jakie wrażenia?

Niedługo kadencja PO dobiegnie końca-jakie wrażenia?

Bonanza / 2011-04-13 15:12
Witam serdecznie!! Już na jesień mamy nowe wyboru do sejmu i senatu! PO rządziło w Polsce przez 4 lata...jakie macie wrażenia po tych latach kierowania Polską pod wodzą Donalda Tuska?
door / 83.12.255.* / 2011-04-13 16:26
Było mi źle po ogłoszeniu wyników wyborów, bo uważałem, że został zamordowany przez ubeckie media całkiem przyzwoity rząd.
Ale na pocieszenie powtarzałem sobie, to w końcu liberałowie, obniżą podatki, gospodarka będzie hulać, niech rządzi ubecja, trudno, może przybędzie mi w kieszeni.
Dzisiaj czuję tylko gniew.
Liberalizm to było tylko gadanie, żeby skłonić ludzi młodych, do głosowania na PO.
To jest banda niewykształconych, agresywnych leniuchów, aroganckich kłamców, bezczelnych nierobów, którzy pasą się na moich podatkach i w cztery lata kompletnie zrujnowali Polskę, w każdej dziedzinie.
Przemysł, wojsko, służba zdrowia, sądownictwo, nauka i szkolnictwo, gdzie nie skrobnąc- zgnilizna.
Czytałem, że tusk, chce zostać szefem KE w 2014 i dlatego obiecał, że szefem PO będzie tylko do 2014. Podobno obiecała mu to Merkel.
Czy ten pajac poświęca w każdej chwili interes współobywateli dla stanowiska w Unii?
Wygląda na to, że tak.
"Po owocach ich poznacie"
To najgorszy rząd w najnowszej historii Polski.
A Tusk jest najgorszym premierem, nawet gorszym od Millera, choć myślałem, że to nie możliwe.
Tyle na ten temat, pytałeś- masz.
Pozdr.

Najnowsze wpisy