Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

niedowartosciowane spolki - okazje

niedowartosciowane spolki - okazje

czarny / 2006-04-02 15:01
hej,

jakie spolki waszym zdaniem sa wciaz niedowartosciowane? chcialbym zainwestowac kase na okolo 3 miesiace do pol roku.
moze laureaci konkursu na 'najzyskowniejsza akcje' rowniez chcieli by sie podzielic uwagami ?
prosze o uzasadnienie wyboru......

zapraszam wszystkich do dyskusji,
pozdrawiam
Wyświetlaj:
G. / 193.17.96.* / 2007-01-15 13:50
Do listy dodałbym Ponar - cena/wartości księgowej 0,86 a firma z dobrymi perspektywami. Niech będzie że naganiam, ja w każdym razie prawie wszystkie środki przeznaczone na długoterminowe inwestowanie właśnie w Ponar wrzuciłem.
littlephobos / 81.190.25.* / 2006-04-03 22:41
Obstawiałbym (czytaj sam zainwestowałem)
Jago - po ostatniej rekomendacji zyskało ok 20 % ale nadal to chyba dość atrakcyjna cena;
Plastbox
Śrubex
Wandalex
(te przede wszystkim)

dodatkowo proponuję
Betacom
Próchnik
Sokołów
(jedank tu już trzeba uważać)

Uzasadnienia proponuję samemu poszukać

P.S. na najbliższe dni obstawiałbym Vistule, w stosunku do Wólczanki nadal mało zyskuje
tigerr / 80.55.199.* / 2006-04-03 19:58
zdecydowanie LZPS. ZA pare dni mozna oczekiwac wiesci na walnym, ze w Radzie Nadzorczej zasiądzie ktos z Lubawy. Co oznacza, przy poprzednim zaangazowaniu w PZLS Lubawy, byc moze wstęp do połączenia firm.
AnalizyGiełdowe.pl / 2006-04-03 10:42
Jesli myslisz o biopaliwach - tu moge wskazać rokującą spore nadzieje Kruszwicę (zwlaszxcza w obliczu konsolidacji)

Jesli myslisz o IT - pokusilbym się o wskazanie na TETĘ, w mniejszym stopniu MCI

Jeszcze odnosnie spozywczych .. jesli management WILBO zacznie cos naprawde robic - to tez moze byc ciekawa sprawa, zwlaszcza, ze mowi sie o przejeciu przez Graala

Ale tak naprawde to tej roboty nikt za ciebie nie odwali - sam musisz poszukac takich spolek i sam podjac decyzję.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy