Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Niedziela na zakupach? Zobacz kiedy i w jakich godzinach Polacy naprawdę robią zakupy

Niedziela na zakupach? Zobacz kiedy i w jakich godzinach Polacy naprawdę robią zakupy

Wyświetlaj:
taktowidzę / 87.116.196.* / 2016-03-11 16:17
Artykuł TENDENCYJNY ! Każdy spędza niedzielę tak jak ma na to ochotę. Nie każdy musi iść do kościółka i dawać pieniądze na tacę, które może przeznaczyć na kawę i ciastko w galerii. Każdy powinien mieć możliwość decydowania o tym sam. Jedno jest pewne. Ci którym zależy na zlikwidowaniu handlu w niedziele w galeriach handlowych nie są świadomi co się z tym wiąże. Otóż zmniejszenie zatrudnienia w tychże galeriach. W dobie gdy tak ciężko o pracę i cała rzesza młodych ludzi musi migrować poza granice w jej poszukiwaniu czy rozsądnym jest słuchając podszeptu "nawiedzonych" likwidować im miejsca pracy? Najpierw zmniejszcie w Polsce bezrobocie, a potem myślcie jak dzień święty święcić.
Don Opole / 95.33.87.* / 2016-03-11 20:41
Dokładnie tak jak piszesz. Ja chętnie spędziłbym niedzielę z ukochaną na spacerze. Na spacerze bez hałasu jeżdżących samochodów, bez kurzu i spalin. Mieszkam w mieście wojewódzkim i widzę jakich samochodów jest najwięcej na uliczach w niedzielę. Połowa samochodów jest na rejestracjach z okolic i miast ościennych, którymi ludzie jeżdżą od galerii do galerii. A ja bym chciał mieć w swoim mieście taki sam spokój jak moja rodzina w niemczech. Ciicho, spokojnie i przyjemnie.
deal / 188.146.131.* / 2016-03-11 16:26
Idź sie doucz z ekonomi, a potem się wypowiadaj!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
nimo / 79.185.244.* / 2016-03-11 16:23
haha zmniejszenie zatrudnienia w galeriach ? kpisz czy idiotą jesteś? 99% sklepów w galeriach ma braki w zatrudnieniach a ludzie tam pracują tak długo jak tylko trzeba i uciekają za mało osób jest w 99% w każdym sklepie by funkcjonował dobrze i nie był okradany...jak czytam tak debile opinie to ręce opadają to chcesz powiedzieć że jak burak z wioski zjedzie do galerii w poniedziałek zamiast w niedziele i kupi to samo bo żarcie ciuchy musi kupić tak czy inaczej to nagle mniej roboty bedize w galerii? chyba synku nie znasz zycia...tak samo wszelkie markety budowlane - chcesz mi powiedziec że jak ktos ma remont to nie umie zaplanować sobie zakupów niezbędnych do remontu i jak w niedziele nie kupi umywalki to już jej nie kupi w ogóle? kupi jełopie bo musi...a to że niedziela czy sobota nawet będzie wolna to tylko da czas ludowi zainteresowac sie polityka a nie wiecznie robota dom robota dom....reasumując jak żarcia nie kupisz w niedziele to kupisz w poniedziałek bo musisz i tyle w temacie...kazdy kto twierdzi inaczej to debil który udaje że nie żre ...
wikipi / 188.146.131.* / 2016-03-11 16:28
Wspaniala odpowiedź!!!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
mieczysław269 / 78.10.48.* / 2016-03-11 16:17
włosi tez mieli pozamykane juz w kazda niedziele maja otwarte sklepy a my zawsze do tyłu
Kubuś Puchatek / 93.204.104.* / 2016-03-11 16:16
Moim zdaniem w niedziele sklepy powinny być pozamykane. Wszystkie! I nie chodzi o to by faktycznie nagonić ludzi do kościoła ale o to, by rodziny miały czas dla siebie. Przecież można pójść do parku, pospacerować ulicami miasta, wybrać się na wycieczkę rowerową, pójść na basen lub do kina. Jak poprzednik dobrze zauważył, osoby pracujące w marketach też mają rodziny. A jak dostanie za niedzielę dzień wolny w tygodniu to nic z nim nie zrobi. Bo dziecko w szkole a współmałżonek w pracy. Można zakupy zrobić w tygodniu, w sobotę i przeżyć. Odrobina dobrych chęci. Pozdrawiam.
Lupo9898 / 83.25.153.* / 2016-03-11 16:22
Do kina ? Na basen? A co? Tam ludzie nie pracują? Niech pielęgniarki, lekarze, strażacy, policjanci, klawisze, kolejarze, pracownicy restauracji i barów, pracownicy stacji benzynowych itd. też zrobią sobie wolne !! Dlaczego nie ??? Zróbmy sobie wszyscy wolne od poniedziałku do niedzieli!! Ach..ileż to będzie czasu..na co?? AA, tak ! Na życie rodzinne!!
rr7yg / 37.47.23.* / 2016-03-11 16:29
Zobacz jakie maja dodatki mundurowi kolejaze za prace w nd a gzie indziej dzien jak codzien zlodzieje
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Marcin983 / 5.172.252.* / 2016-03-11 16:18
A osoby pracujące w kinach czy na basenach już nie mają rodzin?
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
rififi55@interia.pl / 188.146.136.* / 2016-03-11 16:14
Witam nie dajcie się zwariować!!! Wprowadzic całkowity zakaz handlu w niedziele z wyjątkiem sluzb i koniec kropka!!!
TDYDTY / 83.11.123.* / 2016-03-11 16:12
ZABLOKOWAĆ WSZYSTKIE FUNDUSZE UNIJNE. ZAMKNĄĆ GRANICE DOOKOŁA POLSKI
miecio512 / 89.66.216.* / 2016-03-11 16:11
Przestańmy opowiada bajki o pobycie w niedzielę z rodziną itd - sprawa jest prosta to jest nacisk na rząd przez mafię w czarnych sukienkach do którego dokłada sie prawdomówny i praworządny pan Duda z psem Kacperkiem.
myslczlowieku / 89.66.162.* / 2016-03-11 16:16
Ciekawe czy pracujesz 7dni w tyg? Albo nie, czy w ogóle pracujesz? Według Twojego toku myślenia większość krajów UE jest "klerykalna"
slaw243 / 91.0.145.* / 2016-03-11 16:38
A co to- Polacy to gęsi,a może gorszy europejski sort byśmy musieli robić to co cała ta UNIA. A ile w tych krajach unii kler ma tyle go gadania co w Polsce? myslczlowieku-a ty masz dzieci? Bo ja mam i dlatego tyram po 6-7 dni w tygodniu i moja żona też,by nasze dzieci lepiej miały. Na spacerek durnie-nygusy zawsze można czas znalezć.Jak się chce -i to nie tylko w niedzielę. Ja mam rodzinę przez 7 dni w tygodniu a nie tylko w niedzielę.Jak ci komuna dobrą rentę dała to się ciesz i się baw. U mnie liczy się każdy grosz. Jak zamkną mój market w niedzielę to będę miiał"okazję" w ten dzień dorobić na czarno. Ale ty i tak tego nie pojmiesz.
ttt458 / 89.72.96.* / 2016-03-11 16:09
Jakoś w Niemczech czy Szwajcarii nie mają problemów z wolnąniedzielą. Wolna niedziela należy się każdemu pracownikowi jak psu buda. W czym problem? Kiedyś nie było z tym problemu, teraz jest? Wyluzujcie ludzie.
aaa976 / 185.48.178.* / 2016-03-11 16:25

Jakoś w Niemczech czy Szwajcarii nie mają problemów z wolnąniedzielą. Wolna niedziela należy się każdemu pracownikowi jak psu buda. W czym problem? Kiedyś nie było z tym problemu, teraz jest? Wyluzujcie ludzie.


Witam, pracuję w szpitalu. Mi w takim razie tez należą się wolne niedziele, wyluzuj człowieku. Nie tylko sprzedawcom! Jeśli pracuję całą sobotę to robię zakupy w niedzielę - proste. Jeśli pracuję w niedzielę to wykonuję swoją pracę i nie narzekam, że muszę.
KM880 / 62.233.229.* / 2016-03-11 16:07
Najgłośniej otwartych sklepów w niedziele domagają się ludzie, których snucie się po galeriach handlowych jest jedynym pomysłem na spędzenie czasu z rodziną. Zaraz naskoczy na mnie tłum lemingów wołający, że przecież oni od poniedziałku do piątku pracują całymi dniami i niedziela jest jedynym dniem na zakupy... a nie można zrobić ich w sobotę? i darujcie sobie śmieszne komentarze, że zakaz handlu w niedziele =przymus chodzenia do kościoła... Pracownicy centrów handlowych też mają rodziny- to po pierwsze. A po drugie, to zajrzyjcie sobie w taką np. niedzielę do Portu Łódź Ikea w Łodzi... bezcelowe snucie się po alejach handlowych a dzieci zostawione w "darmowej przechowalni" żeby nie przeszkadzać rodzicom.
asiatr / 195.26.22.* / 2016-03-11 16:05
Tylko Ci,co nie mają pomysłu na niedzielę chodzą po marketach. Nie wierzę w to, że ludzie pracują po 16godzin dziennie... i nie mają czasu na zrobienie zakupów w tygodniu.W Niemczech sklepy są w sobotę do 15,niedziela wolna i jakoś każdy ma co jeść i w co się ubrać.
xzy / 45.33.141.* / 2016-03-11 16:20
Poprosze o wolna niedziele jestem za
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
kasiar2 / 37.152.19.* / 2016-03-11 16:17
A moze zakazac w ogole pracy w niedziele. Dlaczego jedni moga (musza) pracowac w niedziele a inni nie?
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
15 16 17 18 19 20
na koniec starsze

Najnowsze wpisy