Forum Forum prawneKarne

nielegalna broń

nielegalna broń

patrky / 89.231.119.* / 2015-04-04 08:29
Witam mam 17 lat , nie wiem co zrobić jak rozwiązać ten problem otóż przechodząc do sprawy wpadłem na "genialny" pomysł kupić sobie pistolet bez zezwolenia ,ponieważ mówiąc całkiem szczerze nie po to by zrobić jakieś głupstwo tylko każdy w młodym wieku jest ciekawy nowych rzeczy szczególnie tych trudno dostępnych w dodatku sytuacja za wschodnią granicą nie jest zbyt zadowalająca. spytałem jednego znajomego czy jest możliwość załatwienia od niego powiedział ze tak zaufałem mu spotkałem się z nim dałem mu pieniądze tylko cześć a cześć miałem oddać później .Wziął ta gotówkę miał pojechać po pistolet i mieliśmy się spotkać tego samego dnia ,później zaczął kręcić i wymigiwać się za 2 dni ustalił ze mną miejsce spotkania z domniemana osoba która mi sprzeda bron lecz gdy się okazało był to 19 latek (który miał być 22-latkiem) i w ten sam sposób chciał wyłudzić ode mnie resztę pieniędzy i zniknąć nie dałem się oszukać drugi raz ,groził ze mnie zaraz pobije i sam weźmie pieniądze lecz bylem nieugięty do końca.Dowodami w tej sprawie są tylko zapisy sms i wiadomości na facebook'u . Nie wiem co mam teraz zrobić i nie wiem co mi za to grozi ,proszę o pomoc.
Z góry dziękuje.

Najnowsze wpisy