Forum Forum inwestycyjneForex

Niemcy już nie wierzą w euro?

Niemcy już nie wierzą w euro?

Money.pl / 2011-12-04 19:07
Komentarze do wiadomości: Niemcy już nie wierzą w euro?.
Wyświetlaj:
palant / 99.230.54.* / 2011-12-05 18:58
To jest koniec euro
palant / 99.230.54.* / 2011-12-05 18:58
To jest koniec euro
Josef Zawila / 78.94.40.* / 2011-12-05 14:01
Wogole to najlepiej bylo by, aby Niemcy powrocily do dm i odeszly z EU. Obywatele sa niezadowoleni
z tego co sie dzieje i mowia, ze tak dalej byc nie moze. Spolki diabel stworzyl...jak przyjechalem do Niemiec to byl raj a obecnie
sami Niemcy sa niezadowoleni z calego obrotu sprawy. Czy Polska byla by zadowolona gdyby Niemcy glosno krzyczaly na Polske, ze nie chce placic na kraje biedne i zadluzone ?
Czy kazdy Polak ma prawo zadac tego od Niemcow aby utrzymywaly Europe ? Gdyby przeszedl bonus
to przeciez wszyscy by sie zadluzali - i Polska caly czas sie uadluza bez zadnej kontroli!!!
To jest absurd. Pani merkel nie ulegnie i nie meoze ulec. Musi byc jakas dyscypolina i nie
wolno stosowac haslo : jedz, pij i popuszczaj pasa...Niemcy sie nie zgodza na takie traktowanie ich przez inne panstwa. Pieniadze
tak ale integracja nie...Bo potem bedzie rozliczanie - fantazja. katastrofa - JZ.
MAM-CZAS-2011-12 / 78.8.137.* / 2011-12-04 21:04
tzw. „polskiej prezydencji” która nas kosztuje ponad 300 MLN (tyle co z podatku belki) i tygodniach nic nie robienienia już po wyborach naraz się dyplo-matołki (pojęcie wprowadzone przez tzw. „profesora” bartoszewskiego) obudziły ... ale chyba z ręką w nocniku. I teraz wypiertki udają że coś konkretnemu sarko i angeli mogą zaproponować. Żaba nastawia nogę, gdy konia kują! Żałosne CIENIASY, i czy wogóle wiarygodne – przecież jeszcze nie tak dawno sikorski mówił o Nord Stream, że to „PAKT LIBBENTROP-MOŁOTOW”. Ja bym takiemu teraz nie wierzył, no ale może uważa on i tusk że angela jest głupsza niż ja i im uwierzy.
eere / 83.1.85.* / 2011-12-04 20:24
wystarczy ze deba i tesa wierzą w euroTuska
ERGTERT / 77.113.176.* / 2011-12-04 19:08
dajcie Tuska będziecie BEZ CHLEBA JAK GORNICY
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy