Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Niemcy znów szturmują Polskę

Niemcy znów szturmują Polskę

Patriota / .* / 2004-03-23 12:35
Komentarze do wiadomości: Niemcy znów szturmują Polskę.
Wyświetlaj:
S.R. / .* / 2004-03-24 10:53
Zamiast martwić się , że Niemcy wykupią wszystko w polskich sklepach ( problemy rodem z głębokiej komuny ) , weżcie się do roboty . Im Lepper nic nie dawał . Stać ich na więcej , bo żyją w trochę innej gospodarce - budowanej zresztą kilkadziesią lat .
Lee / .* / 2004-03-24 07:56
Dziś Niemcy szturmują sklepy i usługi za chwilę wykupią resztę Polski, bo jak ceny wzrosną to kogo będzie i na co stać. Kilkanaście lat temu bylismy w unii z ZSRR teraz jest to unia w drugą stronę. Czy ktoś wie że traktat akcesyjny został podpisany po przetłumaczeniu tylko 1/3 jego objętości i nikt nie wie co w rzeczwywistości zostało podpisane. Za chwilę wykończymy własny przemysł spożywczy, bo nie ma cetrtyfikatów itd. , a gdyby nie unia Polska kwitła by nadal sprzedajac to wszystko co ma najlepsze, opisane w artykule. Unia to jeszcze większa komuna niż ta prawdziwa. Będziemy płacić za nadwyżkę żwyności , zapasy zboża, to jest paranoja... gratuluję Polsce wyboru, nie lepiej było zrobić unię z Ukrainą mielibyśmy powrót do potęgi Państwa Polskiego, od morza do morza i mielibyśmy jeszcze gdzie sprzedawać inne towary.
Piotr / .* / 2004-03-28 06:54
to,ze tylko ty nie znasz angielskiego to nie znaczy ze caly kraj go nie zna.Unia z Ukraina??? proponuje sie tam przejechac!! placz cie ogarnie!tam sie modla by choc na chwile wyjechac na zachod,gdzie wiele zalezy od ciebie a nie od Wilekiego towarzysza....ty rzeczywiscie musisz byc gowniarz albo stary zawiedziony po SLDowski pryk.Wez sie do roboty!!! bo Unia to nie dobra wrozka co ma wszystko naprawic ,a ty "przewidujesz" ze nie naprawi! bo inaczej bedziemy jak ta "biedna" Grecja......ech zal mi Ciebie
andrzej / .* / 2004-03-24 10:53
raczej nie czytuję tych komentarzy bo się boję że mnie szlag kiedys trafi, ale już nie mogę. Chodzi mi o "Polska kwitła by nadal..." i o "zrobić unię z Ukrainą...". Drogi Lee, ile masz lat? Chyba więcej niż 15? Nie pamietasz kartek na cukier, benzyne itd? Przenieś się na Białoruś (albo na Ukrainę), jak chcesz żyć w kraju, w którym wszystko "kwitnie". Pozdrowienia, Andrzej
Europejczyk z przymusu / .* / 2004-03-23 19:56
Cicho siedź "polaczku" jeden. Chciałeś UE to ja bedziesz miał. Co ? nie chciałeś ? ... a jak wypadło referendum ? Znowu madry po szkodzie czy cuś ?
Patriota / .* / 2004-03-23 20:55
głupi palant . Może więcej wiedzy pozwoli Ci zrozumieć tn autor
denty / .* / 2004-03-23 19:15
Ja także kożystam z polskich dentystów z tą różnicą że nie mam po co brać za usługę rachunków bo niemam możliwości odliczenia choć części kosztów - a niemcy mają. Jak to jest że obcokrajowcy u nas mają lepiej niz mu u siebie?
patriota / .* / 2004-03-23 22:16
powyższy tekst został wysłany omyłkowo.
Wiesiek / .* / 2004-03-23 18:36
"Ceny nowych aut w Polsce na pewno wzrosną. Będą bowiem musiały zostać wyrównane do takiego poziomu, by nie opłacało się przejechać kilkanaście, czy kilkadziesiąt kilometrów, w celu kupienia tańszego samochód."- To paranoja, komunizm, czy socjalizm?
Kot Behemot / .* / 2004-03-23 20:39
Posugujca się w oficjalnych dokumentach pojęciami takimi jak "szkodliwa konkurencja podatkowa".
euro / .* / 2004-03-23 17:58
Nie wiadomo czy sie cieszyc czy plakac.To, ze biznes kwitnie to dobrze, tylko dlaczego Polakow na nic nie stac. A jak ceny zgodnie z prawem podazy i popytu pojda w gore to Polacy przy granicy zachodniej zeby w sciane.
Patriota / .* / 2004-03-23 12:35
No chociaz tyle mamy z niemicekich braci

Najnowsze wpisy