Forum Polityka, aktualnościKraj

Niemiecka klątwa lotniskowa dotknęła Protasiewicza

Niemiecka klątwa lotniskowa dotknęła Protasiewicza

Wyświetlaj:
Wapniak.. / 89.229.142.* / 2014-03-01 23:46
Czy jest sens zajmować się polskim prostakiem, styropianowym?....
103545 / 37.30.19.* / 2014-02-28 21:17
To nie klątwa niemiecka, ale klątwa pijanych Polaków jest przekleństwem europy i nas samych. Spójrzmy w lustro i co widzimy? Ano pijanego, bebłącego, obrażającego wszystkich wkoło maluczkich ludzików. My wielcy Polacy. Niech nam nikt nie podskakuje bo w ryj. Alle jaja.
Plugawy starzec z kanady / 24.114.48.* / 2014-02-28 21:07
Panie Bartoszek, a to zes pan dowcipnie sprawe ujal, gratuluje poczucia humoru.. A z tymi niemcami to ja mam calkiem dobre doswiadczenia, jak laduje w munich kilka razy do roku z paszportem kanadyjskim, na przejsciu dla nie dla obywateli eu, czyli razem z banda muzulmanow, i choc nazwisko mam calkiem polske, ala zagadam do nich w ich jezyku, i miejsce orodzenia mam podane jako wroclaw, poland, to oni mi zycza milego pobytu w heimacie, i wszyscy sa mili, bo czemu nie.. Cos z ta polsko- niemiecka niechecia to letko przesadzone, ale ja nie chleje w samolocie i nie jestem czlonkiem po.. Moze to jest pojasnienie tej calej smutnej historii..
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
ACdeusz / 79.189.218.* / 2014-02-28 19:53
W cywilizowanych krajach poseł, parlamentarzysta z obcego kraju podlega szczególnej ochronie. Każdy kraj dba o to by taka osoba nie doznała żadnego afrontu na jego terenie.
PO TO, TAKIE OSOBY LEGITYMUJĄ SIĘ PASZPORTEM DYPLOMATYCZNYM!
Ale w takim chamskim i rasistowskim kraju jak Niemcy reguły takie nie obowiązują.
Cóż takiego zrobił Protasiewicz?
Próbował wziąć wózek bagażowy bo go potrzebował. Oburzył się gdy byle g... ,. ale w mundurze służb niemieckich, pozwala sobie na musztrowanie wysokiego rangą dostojnika polskiego. Raus! – co to w ogóle ma znaczyć w stosunku do posła obcego państwa?!
Panu posłowi, takie zachowanie kojarzyło się z niemiecką butą z czasów minionych, co próbował wyartykułować.
Co robią niemieckie służby z polskim dostojnikiem? Poseł, dyplomata chroniony immunitetem zostaje zrugany, zakuty w kajdany następnie każe mu się ściągnąć gacie i straszy, opowiadając jak to zlali niedawno znanego działacza ukraińskiej opozycji.
Tylko patrzeć jak ci sadyści umieszczą w internecie foty polskiego posła z opuszczonymi gaciami.
Jeszcze całej władzy nad polską nie przejęli a już naszych dostojników traktują gorzej niż swoją służbę.
Polska Tuska nie potrafi ochronić swoich dyplomatów a co dopiero zwykłych obywateli.
Wnioski? .......
grizbej / 87.207.52.* / 2014-02-28 17:25
To nie antyniemieckość lub aantyrosyjskość. To klasa polityczna, która czuje się ponad prawem. Prawo obowiązuje szaraczków a nie Kurskiego, Serafina, Rokitę, Protasiewicza i kilkudziesięciu innych. Oni nie są z jednej kanapy. Ich łączy brak poszanoania dla obowiązujego prawa oraz brak kultury.
Wybory do Sejmu czy Europarlamentu to selekcja negatywna.
putto / 159.205.195.* / 2014-02-28 15:48
Znane sa ekscesy polityków zatrzymanych przez policję, pijących w hotelu sejmowym, zataczających się na korytarzach sejmu i wyzywających dziennikarzy porywających meleks by sobie pojeździć po pijaku celowo nie wymieniam nazwisk bo oni są z każdej opcji a anty Niemieckość i anty Rosyjskość to polityka nie norma społeczna
B_7 / 31.61.129.* / 2014-02-28 14:50
I pomyleć, że ten człowiek reprezentuje nas w EUROPIE... Tak mi się jakoś samowolnie przychodzi na myśl zestawienia tego prostaka ze Schetyną!!!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
was11 / 82.145.220.* / 2014-02-28 13:24
platformę trzeba zdelegalizować!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
pablo55 / 89.72.65.* / 2014-02-28 14:25
A niby z jakiego powodu?
głos w dyskusji / 81.210.106.* / 2014-02-28 10:51
Jaka klątwa?Rząd Tuska stał się pośmiewiskiem w całej Europie jako symbol prymitywizmu i zaściankowego myślenia dalekiego od tradycji europejskiej.Siłą rzeczy takie widzenie u wielu Niemców rozciąga się na innych obywateli Polski.
Oczywiście że nie jest to sprawiedliwe ale trzeba powiedzieć że wybierając takie elity postępujemy podobnie jak Ukraińcy z wyborem Janukowycza.Wystawiamy sobie świadectwo.
kbx / 193.239.125.* / 2014-02-28 11:12
Jak rząd Tuska jest mentalnie zaściankowy to co o PIS z Kaczyńskim i Pawłowicz powiedzieć? Ale u nas prawie każdy jest mentalnie zaściankowy bo jakie społeczeństwo tacy politycy. Oni się nie wzięli z kosmosu tylko są...z ludzi, nasi.

A ta ostatnia konkluzja znakomita. Myślisz, że po wydarzeniach na Ukrainie Kaczyński ślini się na dokonanie czegoś podobnego u nas? ; - )

Musisz pamiętać, że PO ma spore poparcie ludzi, którzy też tu mieszkają i mają prawo głosować z własnym przekonaniem.
Oszolomowaty / 119.59.82.* / 2014-02-28 17:52
Tuskowi do doktora Kaczynkiego i profesor pawłowocz do brakuje jak swinie do ogera, przyacielu oglupiony TVN-em. W naszej polityce jest obecnie Kaczynksi, dlugo, dlugo nic, potem jeszcze dlugo nic .. potem pojawiaja sie goscie z PIS i jeszcz dalej jedzie ekipa od lodow na tacznkach a za nimi cyrk Palikota. Tak to wyglada mój ogłupiony POprzyjacielu - takiego chlewu jaki mamy obecnie w kraju nawet Hitler nie zdołał zrobić. A najgorsze , ze afera goni afere, a ta obala sie o inna afere a takie jak ty dzieki działaniom POmedii nic nie dostrzegaja, tylko Kaczynki, Kaczynski, Kaczynski .... - dostrzec w końcu, ze Tusk i Komorowski to puste marionetki TVN-u i Michnika. Jak czytam takie posty jak twoje to naprawdę zastanawiam się czy jest w Europie głupszy naród niz Polski?
kbx / 83.11.147.* / 2014-02-28 18:28
Myślisz, że jak ludzie przeczytają Twój tekst to wezmą Cię na poważnie? Nie jesteś partnerem do rozmowy...chyba, że dla ogiera Kaczyńskiego lub madamme Pawłowicz.
głos w dyskusji / 81.210.106.* / 2014-02-28 11:30
To prawda że Tusk tak samo jak kiedyś Janukowycz,Lenin,Stalin czy Hiler ma spore poparcie.To jednak nie może spowoduje że ludzie o nastawieniu proeuropejskim nie będą krytykować jego rządów.Spore poparcie ludzi nie jest merytorycznym argumentem w dyskusji.
Dominacja mediów przez postkomunistów i rząd Tuska jest problemem dla wolności i demokracji i żadne propagandowe zaklęcia tego nie zmienią.
kbx / 83.25.160.* / 2014-02-28 11:47
Nie wiem o czym Pan mówi, a reszta wydaje mi się jakimiś bzdurami. Tusk z Hitlerem w jednej linii... no comment. Rząd Tuska jest bardziej proeuropejski niż PIS i Kościół, którzy sa antyeuropejscy.

"Spore poparcie ludzi nie jest merytorycznym argumentem w dyskusji"... a co jest? Moja jedyna, najmojsza prawda i racja? Czym jest demokracja?

Tusk wygrał po popiera go większość społeczeństwa. I tak jak nie jestem z niego zadowolony tak ich rozumiem bo alternatywa jest marna.
jajec. / 46.45.107.* / 2014-02-28 16:24
Janukowycz tez wygrał ,popierała go większość ,a jednak pogonili mu kitę!
kbx / 83.11.147.* / 2014-02-28 17:26
I co z tego? Doszło do ogromnego osiągnięcia w zakresie dziczy, nie demokracji. Zalecam śledzenie jak sytuacja będzie się rozwijała i kto będzie przejmował władzę.
głos w dyskusji / 81.210.106.* / 2014-02-28 13:19
Szkoda że są kłopoty ze zrozumieniem prostych treści.Poparcie ludzi nie jest dowodem mądrości Hitlera,Lenina,Tuska czy też kogokolwiek innego.Jest zapisem stanu świadomości ludzi.
Widzę że jest problem ze zrozumieniem innych pojęć.Mówienie o proeuropejskośći Tuska jest czymś dziwacznym.Wywłaszczanie w stylu Bieruta czy też budowanie kampanii nienawiści w stylu Orwellowskim nie potwierdzają tej tezy.Ale jak ktoś tego nie rozumie to jest jego problem.
kbx / 193.239.125.* / 2014-02-28 10:49
Czytam te niektóre komenty... my ich nie lubimy za przeszłość!... albo...oni nas nie lubią dlatego my ich nie lubimy! To prowadzi do czegoś?

Jak pracownik faktycznie odezwał się raus to Protasiewicz powinien się zatrzymać, zapytać o przełożonego i spotkanie z nim i wyjaśnić sprawę, wtedy pokazałby klasę ale też osiągnął więcej. A tak napity dał się sporowokować i wylał z siebie publicznie cały swój ocean kompleksów do Niemców. A kto ma rację w takim konflikcie... obsługa lotniska czy pijany pasażer, który myli bagaże i zwraca na siebię uwagę głośnym zachowaniem? Amator.
To była jedyna odmowa / 178.37.244.* / 2014-02-28 10:22
Parę tylko razy miałem w Amtach do czynienia z niemieckimi urzędnikami lecz powiem,że chciałbym by polscy tak się zachowywali.Co prawda kolejni okupanci nasz kraj opuścili, lecz duch i niechęć ówczesna do obywatela, pozostały u nas jak zemsta zza grobu.Wesołym akcentem była próba zmuszania urzędniczek do wymówienia zdrobniale mego słowiańskiego imienia typu "Maciuś".Po paru daremnych próbach panie stanowczym NEIN rezygnowały.
rad398 / 213.155.191.* / 2014-02-28 09:51
co za perspektywa spojrzenia, historyczne popisy i ... poprawny politycznie wniosek. Panie Wawryszuk, a może to Niemcy nie lubią nas? Czy taka myśl mieści się w spektrum Pana przyczyn i wniosków? Pana tekst "nie wart papieru", na którym został napisany!
wujek955 / 83.6.70.* / 2014-02-28 08:50
W tym rządzie to tylko pijacy, kombinatorzy i aferzyści. Są bronieni do upadłego. Tusk powiedział, może niedosłownie ale tak to wynikło z Jego wypowiedzi, że to takie niesmaczne, niedojrzałe, takie sobie. Może wreszcie zda sobie sprawę, że Jego koledzy z PO i PSL robią głupoty, że woda sodowa uderza im do głowy i czas żeby w końcu poszli na śmietnik historii i nie ośmieszali Polski w świecie. Prosty Polak za chlanie już by tego samego dnia wyleciał z pracy z wilczym biletem. A Protasiewicz bryluje w mediach i dalej ośmiesza się i klasę polityczną. Jeśli mówi, że szukali broni w Jego bokserkach to już daje wiele do myślenia, że ten człowiek dalej nie wytrzeźwiał.
776766 / 88.199.162.* / 2014-02-28 08:30

Można więc przyjąć, że zachowanie Protasiewicza nie odstaje od przeciętnej.

chyba Twojej panie Wawrzyszuk...

byłem w Nieczech tylko kilka godzin na wycieczce do Penemunde i od tego czasu jestem zwolennikiem inkorporacji całej Polski w skład Niemiec. Ale bez łączenia parlamentów -[...]
Niemiecki minister jak latał z kochanką na Majorkę to musiał się podać do dymisji.
[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

Zygmunt686 / 89.28.224.* / 2014-02-28 08:16
Rozumiem , że jest to artykuł trochę satyryczny . Może i dobrze bo w sumie z drobnego incydentu zrobiła się sprawa o zasięgu nieomal światowym . To,że poseł podczas krótkiej podróży nie mógł powstrzymać się od wypicia alkoholu to inna sprawa.Ale fakt, że służby niemieckie w stosunku do polaków zachowują się często inaczej niż do obywateli europy zachodniej to też fakt . Wiem bo sam to przeżyłem . Podczas powrotu z wycieczki z całego czarterowego samolotu zostałem wybrany do kontroli bagażu tylko ja i to wówczas gdy celnik usłyszał ,że rozmawiam z żoną po polsku. .Ubrany po cywilnemu młody celnik tak przegrzebał mój bagaż jakby spodziewał się skarbów. nawet zakwestionował wielkość muszli morskiej , którą żona znalazła w oceanie . Na moją wypowiedź ,że Niemcy mają dwa razy większe okazy bo pokupowali od tubylców zareagował nerwowo . Nie wiem jak sprawa potoczyła by się dalej gdyby nie to , że przy rewizji asystowało dwóch celników w mundurach i ci zaczęli sobie z młodego trochę pokpiwać . Po jego odejściu powiedzieli ,że jest on jeszcze młody i chce się wykazać .
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy