Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Niemieckie promocje nie dla Polaków

Niemieckie promocje nie dla Polaków

Money.pl / 2007-01-23 08:57
Komentarze do wiadomości: Niemieckie promocje nie dla Polaków.
Wyświetlaj:
mirekj7 / 83.19.217.* / 2012-12-19 00:24
Witam,
Chciałbym sprostować ostatnie zdanie artykułu "Gazeta Wyborcza podkreśla, że w polskim Selgrosie i Makro wszyscy klienci mogą kupować bez ograniczeń."
Niestety tak nie jest! prowadzę sklep i niestety np. dziś karp żywy dla klienta detalicznego jest po 7,97zł netto za kilogram a dla mnie jak potrzebuję na sklep 200 kg to zaoferowano mi cenę 10,90zł netto. To są kpiny, uważałem ich za konkretnego kontrahenta a tym czasem jest zupełnie inaczej, to nie jest pierwsza tego typu akcja, a jeśli chodzi o makro to tam jest już całkowita masakra niby hurtownia a wprowadzają limity sprzedaży i wszysko rozwala na sztuki żeby czasem ktoś nie wziął trochę więcej, gorzej niż w biedronce. Ich zadaniem jest chyba całkowite rozwalenie handlu detalicznego w Polsce, najpierw przez kilkanaście lat skutecznie eliminowali polskie hurtownie poprzez oferowanie towarów po niesamowicie niskiej cenie a w tej chwili kiedy hurtowni już niema lub zostało naprawdę mało sami u siebie wprowadzają detal i ograniczenia dla sklepikarzy. Ktoś na tym pewnie zrobił fortunę że pozwolił na to wszystko. no cóż jeszcze kilka lat i nic polskiego nie będzie.
pozdrawiam
polaszek / 83.25.14.* / 2009-03-19 18:30
ja kupuję towary od 11-lat w branderburgii, raz w miesiącu, duże ilości i to didiroskie niemry w kasach oszukują polaków kto nie rozczyta na rachunku to po nim,kradną w jawny sposób , skarżą na komputery niby defekt.
adam 7 / 62.56.103.* / 2007-04-01 13:12
Kiedy na ostatnie swieta Bozego Narodzenia wracalem do Polski przejezdzajac przez Niemcy zatrzymalem sie we Frankfurcie nad Odra. W jendym z supermarketow sieci Aldic ujrzalem przy kazdej z kas kartke formatu A4 na ktorej widnial napis (jedynie w jezyku polskim!) mniej wiecej nastepujacej tresci: "Prosimy klientow o wylozenie WSZYSTKICH towarow na lade".
Nie musze chyba pisac jak sie poczulem....
I co wy na to?
miał / 46.128.167.* / 2015-04-24 21:22
Kłamca Aldi nie ma takiego napisu
10tom10 / 2007-01-23 11:29
Od dziś nie kupię już nic w tych sieciach jeśli nie usłyszę oficjalnych przeprosin! W jednych sieciach niemcy reklamują nas jako złodzieji a w innych mają żal że od nich za dużo kupujemy. Nowa segregacja rasowa widać mają w tym wiele praktyki a starych nawyków ciężko się pozbyć!
SKANDAL!!!!
grzesiek / 83.27.26.* / 2007-01-23 10:33
... zamówiliby kilka piw i od razu wiadomo, że swojaki.
Jakub Wędrowycz / 2007-01-23 09:08 / Giełdowy egzorcysta amator
Mam nadzieję ,że to tylko żart !
hktgljhlkglgk / 83.13.146.* / 2007-01-23 08:57
Czyli stare, od dawna znane "Nur fuer Deutsche"- hehehe nie dla Polaków wolny rynek:))))) W kraju za Odrą nic się nie zmieniło.

Najnowsze wpisy