Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Niepewność pod szczytami

Niepewność pod szczytami

Money.pl / 2006-11-23 07:28
Komentarze do wiadomości: Niepewność pod szczytami.
Wyświetlaj:
slaw / 2006-11-23 08:20 / Uznany Gracz Giełdowy
plan na dzisaiaj jest taki zeby spzredać Mispol powyżej 17 stalprofil, fam i 12 nfi - uda sie.I chyba nabędę action drogo bo drogo ale w dluższym terminie powinien dac zarobić
2wb / 2006-11-23 08:55 / Tysiącznik na forum
Tego mispolu to juz bedzie taka definitytwna sprzedaz czy tylko mala spekula i liczenie ze odkupisz taniej?
slaw / 2006-11-23 09:10 / Uznany Gracz Giełdowy
definitywny koniec
valjean / 2006-11-23 07:40 / Galernik
byłem wczoraj z żoną na zakupach. odwiedziliśmy sklep simple- lubi czasami kupić coś fajnego tej firmy (przy okazji poznałem historię). jak zwykle znów zadałem pytanie "co sądzisz?" i opowiedziałem o przejęciu. odpowiedziała :"to chyba jak sprzedali firmę (właścicielami było dwóch podobno dobrych polaków projektantów) zajeli się czymś innym bo to co jest na wieszakach długo powisi". lubię przy okazji wycieczek sklepowych zabawiać się w analizę, umniejsza koszmar chodzenia po sklepach i dowiedzieć można się niejednego.
pozdrawiam
p.s.
młody akcjonariacie simple - to nie o was chodzi ;)
i droga koleżanko, proszę nie traktuj tego jako prztyk w nosa, po prostu lubię takie "zabawy" a żonie ufam bo np od kilku lat pytam o LPP i zawsze słysze że "kolekcja porażka" co później firma potwierdza korektą prognoz (do cropa nie zaglądamy). to naprawdę nic osobistego ani ambicjonalnego, po prostu "zabawa".
A2 / 2006-11-23 07:49 / Spekulantka
Zgadzam sie co do LPP bo wychodzac z ich sklepow stwierdzam '"lumpeks" dla wysokich i chudych.
dżeju / 2006-11-23 08:11 / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
ale kolega victor hugo miał na myśli zgoła coś odwrotnego, że LPP poraża w sensie pozytywnym, jesli się nie mylę?

przy okazji witam/iny
A2 / 2006-11-23 08:17 / Spekulantka
w co dzisiaj wchodzisz?
dżeju / 2006-11-23 08:26 / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
dzisiaj mogę co najwyżej wychodzić :) no tengo dinero!
mam 07N, Ganta i Kwiatka, to po co zmieniać zwycięską drużynę? a rozdrabniać się nie lubię, i tak jestem zbyt

02 - trza obserwować, zobaczcie jak jechali na atlantisie na spekulacjach
kopex - dużo dobrych inf i artykuł w parkiecie, AT niezła (co prawda tuż przed wybiciem, około 28, wyglądała lepiej, poleciłem koledze i nieźle nieźle)
człowiek znikąd / 2006-11-23 08:33 / portfel / "Trillium"
Y yo tambien estoy lleno de papeleo, a ver que sale.
Recuerdos. :-)
warren buffet / 2006-11-23 08:31 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ja natomiast zastanawiam sie dodatkowo mocno nad NFIEMF.... pozytywnie mnie zaskakuje.
A2 / 2006-11-23 08:16 / Spekulantka
dzeju )))o gustach sie nie dyskutuje wiec akceptuje kazda opinie.
slaw / 2006-11-23 08:22 / Uznany Gracz Giełdowy
uważasz że pollena jest interesującym rozwiązaniem - tzmo lepsze wyniki oraz zmniejszenie kacyzy????????
dżeju / 2006-11-23 08:36 / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
kacyza, to jakiś nowy 2KC? :)
Pollenka na pewno się przebudzi, wyniki poprawiają, ale ff mały, co z jednej strony może zachęcić do spekulacji ale z drugiej rodzi obawy o możliwości szybkiego wyjścia
AT niezła, kurs zmierza do 18 zł, w okolicy jest silne wsparcie i stąd powinno nastąpić wybicie, trzeba śledzić MACD, jest w strefie wyprzedania, stąd ostatnio nastąpiło wybicie
jest jeszcze możliwość wezwania, trzeba poczytać jakie zamiary ma TZMO

reasumując - masz czas - kup i trzymaj
warren buffet / 2006-11-23 07:31 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
wszyscy zgineli..... nikt sie nie ostał....
kazelot / 83.142.72.* / 2006-11-23 07:59
non omnis moriar
Eres / 2006-11-23 07:56 / portfel / Wieczny debiutant
Bądźmy dla siebie, przynajmniej dziś, życzliwi i rzeczowi. Niech to będzie taki nasz wyraz solidarności z rodzinami Tych, którzy odeszli.
Igor | Evil Empire / 2006-11-23 07:42 / Ja sem gieldowy nietoperik
witam, mama nadzieję ze za duzo nie umocze, bo mam ech wstyd sie przyznac po 6.70 nfi 02 :(

Ale bede wytrwaly ech tylk oszkoda ze niue puscilem jak byly po 6.9 a potem to juz nie oddawalem ze strata :(
warren buffet / 2006-11-23 07:44 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jesli to tłum tak jak dzeju mowi wywołał - moze byc roznie. ja natomiast wierze ze cos jest na rzeczy bo od dawna miało byc... cena 3 zł była dobrą ceną na wejscie inwestora ( jak 2,2zł dla karkosika kwiatek ). jesli jest inwestor - jesli będzie emisja z wylaczeniem PP to zarobisz grubo.
michal123 / 195.205.248.* / 2006-11-23 08:46
czesc, proszę wytłumaczcie mi o co chodzi z tym pp i pda z wyłączeniem i włączeniem, w poradniku nie widze a po Waszych postach wiem że to ważne. jesli pp daje prawo poboru nowej akcji za darmo za to że mam już jedną to super ale Ty piszesz że jak to zostanie wyłączne pp czyli nic nie dostane to zarobie, nie rozumiem
dżeju / 2006-11-23 08:20 / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
warren, 02 i 04 oraz inne fundusze latały za kwiatkiem bo właśnie wtedy pojawiły się te spekulacje, które nawet ty sam podtrzymywałeś (a może kreowałeś? :), bo też akcje ma SN itd.
tyle że kwiatek okazał się faktem a na 02 i 04 do tej pory nie ma nic poza emisją, która nomen omen może wywołać huragan, bo tłum podłącza sie do każdego większego ruchu, wystarczy go zainicjować a potem to juz siła rozpędu

i właśnie dlatego, jeżeli to jest tłum, oczekuję dalszych wzrostów
warren buffet / 2006-11-23 08:22 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jesli tak twierdzisz - byle rosło. ale dla mnie jest wielkim zdziwieniem ze tłum ma tyle mocy...
Igor | Evil Empire / 2006-11-23 08:15 / Ja sem gieldowy nietoperik
a nie lepiej z pp ? nie wie mtak mi sie p prostu zdaje, zreszta nota bene to samo jest teraz na idmie, podwyzszenie bez zachowania pp dotychczasowych akcjonariuszy :)
warren buffet / 2006-11-23 08:17 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
bez PP to znaczy ze ktos obcy musi w to wejsc
Eres / 2006-11-23 07:59 / portfel / Wieczny debiutant
Zważ, że nie było większych pakietów. Przynajmniej ja ich nie zauważyłem.
Eres / 2006-11-23 08:34 / portfel / Wieczny debiutant
To było dla Warrena. Pośrednio potwierdza to opinię Dżeja, a w jedności siła.
warren buffet / 2006-11-23 08:36 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
oki :) miałem po 3 złote - moge miec dalej po 3 zł :) poczekam jeszcze na rozwój wydarzen
Eres / 2006-11-23 09:00 / portfel / Wieczny debiutant
Ale to nie o to chodzi, ale o prognozę rozwoju sytuacji na walorze - strateg czy spekuła.
adriano / 2006-11-23 07:28 / portfel / Bywalec forum
Dzień dobry. Z nieukrywaną ciekawością będę dziś patrzał (stojąc z boku ;) ) na CSG.

Druga rzecz - KGHM, zastanawiam się nad wejsciem, cena miedzi to jedno, a sytuacja techniczna spółki (moim zdaniem dobra) to drugie.
7 8 9 10 11 12
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy