Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Niepewność pod szczytami

Niepewność pod szczytami

Money.pl / 2007-04-13 17:37
Komentarze do wiadomości: Niepewność pod szczytami.
Wyświetlaj:
warren buffet / 2007-04-13 17:37 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
sesja ładna i przyjemna o saldzie dodatnim. widać po wczorajszym tąpnieciu nie ma widu ani słychu. widać nadmiar pieniadza na rynku i nie ma co byc zaskoczonym. jak pisalem wczoraj - prognostyki i analizy najlepiej zastąpić sobie rodzinną atmosferą...

dzis zadnych ruchów. czy szkoda mi wczorajszego fona ? moze i szkoda paru flaszek zywca, natomiast fona nie chce miec w bajtliku... stabilniej sie czuje bedac na miescie...

sklad bajtla:

PP elkop
PP octava

midas
bytom
swarzędz
nfi zach

pozdro. jest cudownie.
A2 / 2007-04-13 17:54 / Spekulantka
warren)) przy takim portfelu nie spalabym w nocy))))oczywiscie ze strachu.Masz facet nerwy.Pozdrawiam. Fajnie , ze idziesz do przodu.
warren buffet / 2007-04-13 18:27 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
swoja droga o sny sie nie martwie =)
warren buffet / 2007-04-13 18:24 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ja przy tym portfelu wypoczywam. nie spałem przy innych spolkach, ktore wyskoczyły - sprzedałem :)
izrael / 2007-04-13 17:42 / Tysiącznik na forum
Jest cudownie :-) Z tej radości polecam pifffko nie śmieć - Carlsberg w nowej butelce z gwintem - kapselek mozna odkrecic i zakręcić kiedy będziemy pełni :-)
warren buffet / 2007-04-13 17:45 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jak pije, to raczej nie ma czego zakrecac :) ale dzieki za praktyczne porady :)) powiem mojej kobiecie, bo jej sie zdarza "nie dopic" :) chociaz ma kto po niej spijac :)
10 11 12 13 14 15
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy