Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Niepewność pod szczytami

Niepewność pod szczytami

Money.pl / 2007-04-13 17:37
Komentarze do wiadomości: Niepewność pod szczytami.
Wyświetlaj:
gio / 2007-04-15 21:02 / portfel / Tysiącznik na forum
dobry wieczór
lojka / 2007-04-15 21:01 / Tysiącznik na forum
Witam wszystkich!

Wróciłam z imprezki :))
To mówicie, że jutro luba w górę? bo nie w temacie jestem
modliszka / 2007-04-15 21:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Lijka :-)))
a ja jestem po weselu i czuję się, jak wyzęta przez wirownik w pralce typu "Frania" :-))))
lojka / 2007-04-15 21:06 / Tysiącznik na forum
witaj, życzę dobrego samopoczucia :))) i snu... chociaż wrażenie pewnie nie pozwala ;)))
modliszka / 2007-04-15 21:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dziękuję. Nie daję się zmęczeniu, jak mogę :-)))

Pozdrawiam
marbo / 2007-04-15 21:45 / Tysiącznik na forum
Jak są odciski to znaczy że udana impreska :)
kerkorian / 2007-04-15 20:56 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ale dyskusja odżyła na forum ja idę kolację sobie zrobić ...
w razie jak by mnie nie było życzę wszystkim dużo zieleni jutro i nie tylko za oknem :)
Krzych / 2007-04-15 20:48 / Płoteczka na forum
Kuczyński: rynek jest silny ale przewartościowany
www.bankier.pl/wiadomosc/Kuczynski-Rynek-jest-silny-ale-juz-przewartosciowany- 1571329.html
jeżeli ktoś jeszcze się nie zapoznał warto , ostrożność wskazana.
risky-rainmaker / 2007-04-15 20:56 / Ostatni Optymista
Ten "analityk" wieści korektę od 2 lat....kiedyś mu się uda...powodzenia Piotrze Panie....:))
Krzych / 2007-04-15 20:58 / Płoteczka na forum
tym razem stał się bardziej optymistą , i to jest niebezpieczne tym bardziej.
risky-rainmaker / 2007-04-15 21:03 / Ostatni Optymista
Gość wspomina 92-93r. i mówi o kartach....może on zna historię...ale dla mnie jest mało wiarygodny....jeśli chodzi o analityków....jestem skłonny podzielać opinię analityków Noble Banku....
risky-rainmaker / 2007-04-15 20:45 / Ostatni Optymista
Tak wpadłem na chwile...powiedzieć dobry wieczór...i uciekam....ach ten zapach kobiety...:))

W sprawie STX posiedzenie sądu w 2 tyg. maja ciekawe czy ktoś byłby wstanie dowiedzieć się o wyroku w trakcie sesji....Sąd w Katowicach...i podać..:)))
modliszka / 2007-04-15 20:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pozdrówka :-)
Wać Pan, już w kraju, czy nadal w tropikach ? :-)
risky-rainmaker / 2007-04-15 21:06 / Ostatni Optymista
W kraju...ale do czasu...:)) W maju wybieram się znowu gdzieś...jeszcze nie wiem gdzie...ale jednak...Pozdrawiam również...

Zabrałaś Sławka do ZOO na Mazowiecką....tam jest taka fajna wanna...bo coś mi tych wspólnych kąpieli "wirtualnych" z Tobą zazdrości...:)))
slaw / 2007-04-15 21:08 / Uznany Gracz Giełdowy
Risky a Ty to leń jestes w Warszawie byłeś i Pani Owad ci cie nie chcialo poszukać ...))))
risky-rainmaker / 2007-04-15 21:11 / Ostatni Optymista
Byłem w MF, ale tylko na 3 godziny...więc nie było szans...
modliszka / 2007-04-15 21:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zabrałam do innego "ZOO" :-) Bez wanny, ale też było miło ;-))))

Ech Ten to ma dobrze, co chwilka urlop - tylko pozazdrościć :-)))
risky-rainmaker / 2007-04-15 21:10 / Ostatni Optymista
W końcu za Twoje podatki ;)))
modliszka / 2007-04-15 21:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dziękuję, kocham darmozjadów ! :-)))) Bez urazy, proszę ;-)))
slaw / 2007-04-15 21:18 / Uznany Gracz Giełdowy
no Modlicha tutuaj to przegielas ...))))))
modliszka / 2007-04-15 21:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Przepraszam :-( Nie chciałam urazić...:-(
slaw / 2007-04-15 21:33 / Uznany Gracz Giełdowy
no co ty Magduniu )))))
slaw / 2007-04-15 21:01 / Uznany Gracz Giełdowy
no to sie zacznie ............ Risky zmywa slona wode....... pod prysznicem )))))))
slaw / 2007-04-15 21:05 / Uznany Gracz Giełdowy
po tym poscie wnosze ze risky .... chyba nam sie zakochal .. .. zapach kobiety no no :))))
modliszka / 2007-04-15 21:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wiosna przyszła, wiec nie ma co się dziwić :-)) A i klimaty tropikalne swoje, mogą zdziałać :-)))))
izrael / 2007-04-15 20:42 / Tysiącznik na forum
Jesli chodzi o FON to nie piszę tego żeby spółeczkę wychwalać ale zwrocic uwagę na niesamowitą znajomosc ludzkiej psychologii. Zwroccie uwage - publikacja nie w piatek (bo zginelo by w gaszczu informacji z innych spolek ) ale w niedziele gdzie nic w sumie nie wychodzi. wiec oczy zwracaja sie od razu na Fona. Poza tym treść tego oświadczenia. Musieli nad nim długo pracować bo choć nie zawiera żadnych konkretów, liczb itd to jest strasznie tajemniczo konkretne. A już zapis ze "Poza tworzeniem własnej spółki drogowej Zarząd prowadzi szereg rozmów mających na celu przejęcie renomowanych spółek drogowych na terenie RP" to już mistrzostwo. Drogi - przyszłość Polski, kasa z Unii i prace nad przejęciem głównych firm - toż to psychologicznie bombowy komunikat!
sumani / 2007-04-15 20:54 / Plankton giełdowy
to samo napisałem
2007-04-15 19:37:53 | *.*.*.* | sumani [ Plankton giełdowy ]
dzisiejsze info czytałeś ? komunikat sprawia wrażenie jakby chcieli zbudować większe
zaufanie do firmy wśród inwestorów .....
a zaraz wyszedłem na promotora badziewia ...
szymon / 2007-04-15 20:33 / Uznany Gracz Giełdowy
witam,
mam pyt do "waluciarzy". Mam troche funtow brytyjskich i musze je sprzedac najpozniej za ok 3 tyg, jak myslicie jak moze zachowac sie kurs w ciagu najblizszych dni/tygodni. Sprzedawac teraz czy poczekac chwile??
dziekuje
kerkorian / 2007-04-15 20:06 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Wysyp debiutów

W pierwszym kwartale bieżącego roku na giełdach europejskich zadebiutowało 141 spółek. Ich łączna wartość przekroczyła 10,5 mld euro. W porównaniu z pierwszym kwartałem 2006 roku średnia wartość debiutu wzrosła o 5 mln euro i wyniosła 91 mln. Najwięcej spółek weszło na giełdę w Londynie, Paryżu i we Frankfurcie. W Warszawie 14, czyli co dziesiąty europejski debiutant. Wartość debiutów przekroczyła u nas ćwierć miliona euro, dzięki czemu giełda warszawska uplasowała się na czwartym miejscu. Do końca roku na warszawski parkiet chce wejść jeszcze ponad 120 spółek.
/plusminus
sumani / 2007-04-15 20:18 / Plankton giełdowy
to jest najnowszy:
Nazwa arkusza: RAPORT BIEŻĄCY

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 20 / 2007
Data sporządzenia: 2007-04-15
Skrócona nazwa emitenta
FON
Temat
Informacja o rozpoczęciu tworzenia spółki zależnej
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Treść raportu:
Zarząd Fon S.A(Emitent) informuje o rozpoczęciu procesu tworzenia spółki zależnej pod nazwą Fon Przedsiębiorstwo Robót Drogowych spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.Przedmiotem działalności spółki będzie budowa,modernizacja i remont dróg,ulic i placów oraz budowa infrastruktury drogowej.W początkowej fazie spółka zamierza prowadzić roboty drogowe na terenie województwa kujawsko-pomorskiego,mazowieckiego i łódzkiego.Prowadzone są obecnie finalne rozmowy mających na celu pozyskanie kontraktów drogowych.Spółka będzie kierowana przez osoby,które przez ostatnie lata były członkami kadry zarządzającej w spółkach drogowych.

Poza tworzeniem własnej spółki drogowej Zarząd prowadzi szereg rozmów mających na celu przejęcie renomowanych spółek drogowych na terenie RP.Po zdjęciu klauzuli tajności z negocjacji dotyczących przejęć i wyborze firm przejmowanych przez Emitenta akcjonariusze zostaną niezwłocznie poinformowani.

Jednocześnie Zarząd Emitenta wyjaśnia,że działalność drogową i developerską jest priorytetem rozwoju firmy Fon,z jedoczesnym rozwijaniem branży stalowej i realizowaniem produkcji pieców centralnego ogrzewania związanej z kontraktem z Regionalną Agencją Poszanowania Energii Sp.z.o.o z siedzibą w Opolu.Inne kierunki rozwoju(recykling,paliwa alternatywne oraz nowe technologie) z uwagą badane są przez Zarząd Emitenta i mogą być wdrażane wyłącznie po zrealizowaniu celów głównych przedstawionych powyżej.Jednocześnie Zarząd informuje,iż strategia rozwoju firmy jest w ostatecznej fazie przygotowań i po przedstawieniu jej Radzie Nadzorczej zostanie przekazana do publicznej wiadomości.
modliszka / 2007-04-15 20:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam, po weekndzie :-)
Nie mam tego papierka, w swoim portfelu, dlaczego ? Bo jak patrzę, na rodzaj szeroko prowadzonej działalności gospodarczej, to nasuwa mi się jedna myśl "jak coś jest, do wszystkigo, to jest do niczego"

FON S.A. prowadzi działalność gospodarczą w zakresie:

Produkcja konstrukcji metalowych i ich części - PKD 28.11,
Reklama - PKD 74.40.Z,
Działalność pomocnicza finansowa, gdzie indziej niesklasyfikowana - PKD 67.13.Z,
Doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania - PKD 74.14.A,
Zarządzanie i kierowanie w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej - PKD 74.14.B,
Działalność holdingów - PKD 74.15.Z,
Działalność agencji informacyjnych - PKD 92.40.Z,
Wydawanie gazet - PKD 22.12.Z,
Działalność poligraficzna pozostała, gdzie indziej niesklasyfikowana - PKD 22.22.Z,
Pośrednictwo finansowe pozostałe, gdzie indziej niesklasyfikowane - PKD 65.23.Z,
Działalność komercyjna pozostała, gdzie indziej niesklasyfikowana- PKD 74.87.B.
Przygotowanie terenu pod budowę – 45,1,----,
Wykonywanie robót ogólnobudowlanych związanych ze wznoszeniem budynków –45,21,A,
Wynajem nieruchomości na własny rachunek –70,20,Z,
Obsługa nieruchomości na własny rachunek –70,1,----,
Sprzedaż hurtowa pojazdów samochodowych –50,10,A,
Sprzedaż detaliczna pojazdów samochodowych –50,10,B,
Sprzedaż detaliczna paliw –50,50,Z,
Sprzedaż hurtowa wyrobów włókienniczych –51,41,Z,
Sprzedaż hurtowa metali i rud metali –51,52,Z,
Sprzedaż detaliczna wyrobów włókienniczych –52,41,Z,
Sprzedaż detaliczna pozostała w wyspecjalizowanych sklepach –52,48,----,

Kiedyś, pobawiłam się tym walorkiem, przez ilka dni i ładny dał mi zarobek. Na dłuższą mete, nie biorę go pod uwagę. PAtrząc jednak, na obroty, jakie są na fonie i zyski, jakie daje w małym okresie czasu...zasługuje na miano "króla spólek spekulacyjnych" :-)

Pozdrawiam, życząc na nim, dużego zarobku ;-)
kerkorian / 2007-04-15 20:46 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
zaraz wyjdę na obrońcę balona ale skomentuje...
jak się zakłada działalność gospodarczą mozna wpisać sobie bardzo dużo rodzajów działalności ale nikt nie musi prowadzić ich wszystkich jednocześnie - to przedsiębiorcy deklarują na wszelki wypadek w razie rozszerzenia zakresu usług - podstawy przedsiębiorczości ! :)
modliszka / 2007-04-15 20:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Kekorian,
mi nic do tego, czy masz tą spólkę, zy nie. Każdy inwestuje, w to co uważa. Ja bawiłam się tym walorkiem: kupno, na poziomie 1,04 sprzedaż 1.62 (chyba po dwóch dniach). Super sprawa :-) Obserwuję ciągle tą spółkę i mam jedno spostrzeżenie. Jeżeli jest zapowiedź wzrostów, w spółkę wskakują fundy - pompują ile sił i jadąc na fali, można nieźle zarobić. Pod koniec dnia, w zależnośći, od dalszych prognoz, jeżeli spodziewane są dalsze wzrosty, walorki są kupowane bez opamiętania, jeżeli zaś jest zapowiedź spadków, "balon" szybko traci powietrze.

Od jakiegoś czasu, podkreślam, iż boję się fundów. Ich spekulacje, mnie przerażają, dlatego staram się ich unikać, a nie jest to ławe. Jedno zjawisko, jest bardzo ciekawe, każde większe spadki obiawiają się, tym że funfy, w ekspresowym tempie, opuszczają balony i pakują się w stabilne spólki...Balony tracą, wzrastają fundamenty...

To są jedynie moje spostrzeżenia, a każdy z Was, możę mieć inne, które szanuję.

Pozdrawiam
sumani / 2007-04-15 20:45 / Plankton giełdowy
przecież pisałem poniżej że go nie mam co mam udowadniać że nie jestem wielbłądem Kerkorian poniżej coś o nim pisał to mu raport wkleiłem bo jak podaję link to nie zawsze wchodzi
modliszka / 2007-04-15 20:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
? to do mnie, ta pretensja ? :-)))
sumani / 2007-04-15 21:01 / Plankton giełdowy
skomentowałaś tą firmę pode mną więc dodając że życzysz zarobku więc....
modliszka / 2007-04-15 21:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Rany, dystanu proszę :-)
Już szczerze życzyć, mi tu nie wypada ? :-)))
aszulski57 / 2007-04-15 20:43 / Tysiącznik na forum
Witaj Modliszko. Twój tekst jest swietny.
Moj jest inny:
"Gdy wrzawa ciszy ulegnie/
Ktoś zarobi ktoś polegnie. "
Tzn. wiele osób zostanie nabitych w butelkę.
modliszka / 2007-04-15 20:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj :-)

Każdy konentarz jest dobry, wzależności, od okolicznośći ;-)

Pozdrawiam
kerkorian / 2007-04-15 20:25 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
no to w Poniedziałek 6 zł przebite ;)
jak były wiceprezydent Płocka zakręci się wokół dotacji na drogi z UE to wyciągną z tego parę złociszy..
Big Lebowski / 2007-04-15 20:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
to juz wklejenie jednego artykulu wam nie wystarcza zeby promowac to badziewie..
cheapczad / 2007-04-15 21:35 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
:)))))))))))
sumani / 2007-04-15 20:27 / Plankton giełdowy
napisałem dlaczego wkleiłem -nie promuję tego i nie mam zresztą co by miała dać ta promocja -nie przesadzaj Big
kerkorian / 2007-04-15 20:34 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Big dzisiaj nie w sosie = będą spadki na GPW ;))))
sumani / 2007-04-15 20:41 / Plankton giełdowy
jak ktoś o dupie marynie gadana forum to pisze żeby na temat bo to forum giełdowe jak raport wkleję to też nie dobrze sorry ale monopolu to na to forum Big nie ma
sumani / 2007-04-15 20:20 / Plankton giełdowy
sorry, że tak cały raport ale jak wklejam link to dość często nie "wchodzi"
najcz / 2007-04-15 19:54 / Tysiącznik na forum
Nowinką będzie TFI Investors. Będzie to pierwszy fundusz specjalizujący się w inwestycjach w Rumunii i Bułgarii.
oczywiście nieruchomości.Zapisy ok .połowy maja,będzie fund.zamkniętym
http://gospodarka.gazeta.pl/gielda/1,49583,4061309.html
Big Lebowski / 2007-04-15 19:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
kolego kerkorian powinienes wnioskowac zeby Fon wszedl do wigu 20 w sumie nie wiem czy nie powinien wejsc automatycznie ...
kerkorian / 2007-04-15 19:59 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
przy takich obrotach i podwyższaniu kapitału kto wie ? ;)
patii / 2007-04-15 19:59 / Bywalec forum
Biguś Ty jeden z pierwszych przywitałeś mnie na tym forum i wiesz ,że jestem tu "nowika", dlatego proszę powiedz jak to działa,że jest popołudniowy wątek?Trzeba tego pilnować -czy jak?Jeżeli moje pytanie wyda się Tobie infantylne to zignoruj
Big Lebowski / 2007-04-15 20:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
tak zawsze popoludniu ukazuje sie komentarz po sesji i nastepnie dolaczaja forumowicze, zadne pytanie nie ignoruje zwlaszcza od Dam...ps. to mile ze ja jako pierwszy przywitalem Cie na forum z tego co pamietamto mowilas ze jestes Blondynka...
patii / 2007-04-15 20:14 / Bywalec forum
tak, chociaż trochę pomagam naturze w postaci różnych farb.Proszę nie sugeruj się moim nickiem.To jest imię mojej suczki rasy Yorkshire terrier!! To odnośnie mojego wieku.Chociaż jak mam urodziny to oczywiście zawsze osiemnaste, tak jak te Panie o których była mowa w tym wątku, ale niżej!!!Dzięki za odpowiedz!
kerkorian / 2007-04-15 19:24 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
FAKTY:
1. Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy 26 kwietnia
2. Podpisanie listu intencyjnego dotyczącego przejęcia spółki EKO-BRUD

PLANY (głosowane na NWZA):
1. Split akcji
2. Emisja z prawem poboru dla akcjonariuszy
3. Rozszerzenie działalności o deweloperkę

Jeśli NWZA przyklepie te decyzje to spółka może złapać trochę wiatru w żagle a jeśli nie to kicha...
jeż / 2007-04-15 19:53 / Bywalec forum
czekam kiedy odpowiednie władze rozliczą Fona z poprzednich emisji a to może być ciekawe ?
kerkorian / 2007-04-15 19:40 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
PS Bytom podobnie split i emisja z PP a WZA już 19 kwietnia :)
fuks2000 / 2007-04-15 20:10 / Tysiącznik na forum
tyle, że nie mają developerki :))) i tak w tym tyg. będzie na Bytomiu gorąco..
kerkorian / 2007-04-15 20:20 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
wiem elkopowi sam split zapewnił jazdę z 25 na 55 zł ...
sumani / 2007-04-15 19:37 / Plankton giełdowy
dzisiejsze info czytałeś ? komunikat sprawia wrażenie jakby chcieli zbudować większe zaufanie do firmy wśród inwestorów .....
kerkorian / 2007-04-15 19:45 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
czytałem raport ale najnowszy jest z 11 kwietnia
myślę że chcą uspokoić duże wachania kursu na 1 sesji
chociaż ogólnie dodanie tego zapisu w projekcie uchwał na NWZA odbieram jako duży pozytyw...
azja / 2007-04-15 19:13 / portfel / Obserwator
Witajcie, ale sobie pofolgowałem wczoraj ojjjjjjjj. jeszcze mnie trochę głowa boli , ale cóż szwagrowie na grila zaprosili i trzeba było grilować do 3.30 rano ;-)))
patii / 2007-04-15 19:35 / Bywalec forum
wypij dobre piwko i będzie git
azja / 2007-04-15 20:11 / portfel / Obserwator
piwko o Jezu wczoraj wypiłem kilkanaście już nie mogę . litości!!! ;-))
. / 2007-04-15 17:23 / ................
wciaz jest niedziela,wiec tu strona,dzieki ktorej mozna spelnic przynajmniej jedno marzenie za rozsadne pieniadze.

http://www.tojaroland.com/
bollullos / 2007-04-15 18:28 / portfel / Uznany Muł Pancerny
ciekawe ile palą te wynalazki: w Poznaniu ostatnio dużo chryslerów voyagerów i wszystkie sa przerabiane na LPG bo palą jak smoki..
. / 2007-04-15 18:36 / ................
w W-wie pelno,sciagaja stamtad nawet Tuaregi VW.Merce,wszystko jest do 50 % tansze niz tutaj,i zupelnie inne dodatki i wykonczenie.Inny swiat.
Oni maja tez "normalne" Hondy,mazdy itd,praktycznie wszystko.A jak nie ma na placu,sciagna.
Moj kolega sciagnal Tuarega 5,0 10 cyl,pelna wersja z 2-ma kamerami itd.
U nas nowy ok. 400 tys,on zaplacil za rocznego 110 tys.
Krzych / 2007-04-15 17:08 / Płoteczka na forum
Do końca marca 2007r powstało nieco ponad 26.7 tyś. mieszkań , czyli o blisko 5% mniej niż przed rokiem podał w piątek GUS.
Lepsze wyniki o ok.15% mieli tylko inwestorzy indywidualni , którzy zakończyli budowę przeszło 15.7 tyś mieszkań.Natomiast firmy deweloperskie oddały do użytku ok.7,6tyś. co oznacza blisko 16% spadek z analogicznym okresem ubiegłego roku.
Pytanie czy nasze spółki deweloperskie będą miały zysk lepszy w stosunku r/r.Wszyscy oczekują raczej wzrostu a z tym można się przeliczyć bynajmniej z danych GUS-u.
kerkorian / 2007-04-15 19:36 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
mniej mieszkań to jeszcze większy popyt na nie i wzrost cen na czym znowu zyskają deweloperzy :)
Krzych / 2007-04-15 20:20 / Płoteczka na forum
wzrost cen już materiały wymuszają /zdrożały prawie 100%/ i koszty pracy, myslisz że jeszcze marże wzrosną.Kto kupi?
Z danych wynika że mieszkania kupuje klasa średnia która już na dzień dzisiejszy ma problem z obsługą kredytów , jeżeli będziemy mieli w kwietniu podwyżki stóp % automatycznie kredyt będzie droższy.To nie jest takie proste podnieść koszt m2.
kerkorian / 2007-04-15 20:36 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
wiem w 2006 też tak mówili a ceny rosły mimo to ...
topol2 / 2007-04-15 16:49 / Tysiącznik na forum
Regulamin forum
slaw / 2007-04-15 18:34 / Uznany Gracz Giełdowy
topl a w którą strone jestes ustawiony??? b ostatnio pisales ze nie masz juz akcji w lutym jak byly spadki a teraz piszesz ze miales i jeszcze 5% ci zostało ...... nartomiast faktem jest ze trzeba wyczuc momant kiedy zaczyna cie to przerastac bo szkoda zdrowia
topol2 / 2007-04-15 19:11 / Tysiącznik na forum
Nie pisałem, że nie mam akcji, tylko sugerowałem, że spodziewam się końca hossy. Ponad miesiąc temu sprzedałem 80% papierów.Te 20 % urosło do 35% dzięki Cashflow i eCard. Podawałem na forum moje papiery. Na razie wygląda, że się pomyliłem. Ale wycofać się o miesiąc za wcześnie po 4 latach inwestycji, to nie jest wstyd. Na razie jesteśmy trochę wyżej od szczytu z maja 2006. Oprócz spółek spekulacyjnych, na giełdzie nic się nie dzieje. Ja czekam.
warren buffet / 2007-04-15 18:28 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
i Cie podziwiam. Jak sie czegoś nie jest pewnym to lepiej zmniejszyc zaangażowanie. Nie uciekac z gieldy - bo potem ciezko wejsc i wyczuc moment... natomiast zredukowac srodki... również tak robie, łącznie juz zredukowałem 30% swoich środków na OK i nie wykluczam że dotrę do wakacji na 50%... a potem niech sie dzieje co chce. wiecznie rosnac nie bedzie - a jak bedzie - wspaniale.
slaw / 2007-04-15 18:35 / Uznany Gracz Giełdowy
jzeli myslisz Warren że to 50% w gotowce da ci spokoj w momencie odwrocenia koniunktury to jetes w kolosalnym błędzie
warren buffet / 2007-04-15 22:33 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
lepiej 50% niz 100% ? :/
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy