(Nie)pokonani?

Money.pl / 2007-12-15 10:27
Komentarze do wiadomości: (Nie)pokonani?.
Wyświetlaj:
rusofob / 87.205.175.* / 2007-12-16 19:52
Niepokonani?? Pan zalewski wreszcie sobie poszedł do swoich kolegów z unii demokratycznej- to jego miejsce!! Niepokonany Tusk, Chlebowski i reszta panów z układu okrągłego stołu (układu bezpieki z agentami)
hANDEL WYROKAMI 1 / 83.21.37.* / 2007-12-15 10:27
Dzięki Beacie Sawickiej (PATRONKA PLATFORMERDÓW) przypomniane zostało określenie „kręcić lody”, oznaczające zarabianie dużych pieniędzy bez większego wysiłku. Beata Sawicka, w rozmowie z przedstawiającym się jako biznesmen agentem CBA, roztaczała perspektywę przyszłych interesów: biznes na służbie zdrowia będziemy robić, jeszcze trochę, wygramy wybory, to dopiero będziemy kręcić lody.


Przekorne są opinie jej kolegów partyjnych, mówiących o urojeniach nieszczęsnej kobiety zakochanej w agencie CBA, która, powołując się na znajomości w kierownictwie PO, obiecywała biznesmenowi „kręcenie lodów”. Posłanka mówiła to, o czym w Polsce wiedzą prawie wszyscy, a więc, że największe „lody” robi się na styku administracji publicznej z biznesem.

Istnieje też przekonanie, że jeżeli sprawcy działań szkodzących interesowi publicznemu złapani zostaną na gorącym uczynku, jest to korupcja i winni mogą być ukarani. Natomiast, gdy sprawców nie złapie się, lub, jak to dotąd bywało, nie chce się złapać, jest to bezkarne „kręcenie lodów”.
jliber / 83.24.62.* / 2007-12-15 10:37
Wszystko fajnie, tylko powiedz jaka mamy opcje. Tylko PO chce zmniejszyc biurokracje i regulacje. Co nam po socjalistach z PiS i SLD skoro gdy tylko dochodza do wladzy panstwo sie rozrasta?
łysy prawnik / 83.18.204.* / 2007-12-15 12:56
Wszystkio fajnie. ale dlaczego za nasze pieniądze.
Jeśli mamy nowe Państwo dla z jakich powodów jakś Partia ma wziąć kase po wyborach.
Jeśli kochamy PO , to za swoje pieniądze.Jeśli PiS to też za własne pieniądze. Jeśli PSL to także za własne pieniądze.

Najbardziej mnie bawi jak ludzie plują na Pana Kaczyńskiego a przecież to On miał zamiar "COś" dla nich
zrobić.( ludzi pracy).
Ja jestem za wolnością , także gospodarczą, ale nie w "oparciu o opinie profesorskie" przecież to czystej wody "szwindel" procesowy.
To jest okropne. Mamy Prokuratorów Krajowych i innych
Z jakich wi ec powodów nie zabierją oni głosu na temat tego"dowodu" opinia profesorska.
Jeśli są głąbami to przecież zawsze mogą zostać, kim tylko
zechcą np.posłami.
Świat w uni zwariował.
To prawda,że PiS to żadna prawica.
Najbardziej mnie jednak bawi jak ludzie są przekonani,że
PO Nas uratuje( socjaldemokracji to jak sama nazwa wskazuje Ni Pies Ni wydra Coś koło świdra).
A każdy może nazywać się jakchce. np.Pan Władysław
Bartoszewski jest PROFESOREM.
Ma chłop szczęście! d=gdyby nazwał się radcą prawnym
lub lekarzem to złożyłbym doniesienie o popełnieniu przestępstwa.
Za czasó początku "jedynego sprawiedliwego ustroju" było hasło" nie matura lecz chęć szczera zrobią z ciebie oficera.Na co w odpowiedzi mój ojcieć z kolegami z liceum
pisali " nie pomogą szcere chęci , z g... bata nie ukręcisz..
A dlaczego jednak mi żąl.Ja chcę wiedzieć, jacy ludzie z imienia i nazwiska nie mają prawa stawć jako przykład ludzi moralnych i niezłamanych.
Siciński z Upity zerwał sejm na zlecenie Katarzyny Carycy.
Przecież Ci Łajdacy prawią nam PRAWDY OBJAWIONE
i są jedynymi uprawnionymi STRAŻNIKAMI MORALNOCI.
Locbar / 87.206.209.* / 2007-12-15 12:00
z tego co piszesz widać że jesteś (przepraszam) naiwny. Ja jako wyborca PiSu (a z przekonania konserwatywny-liberał) wolę socjalistyczny PiS, który np. chciał zreformowac ZUS zmiejszając o połowe liczbe jego oddziałów i przeprowadził wieloetapowe konkursy na kadrę zarządzającą niż pseudo-liberalną PO, która te zmiane zastopowała, a na stanowiska kierownicze przywróciła bez żadnych konkursów stare SLDowskie postacie. Zaprzeczysz?
łysy prawnik / 83.18.204.* / 2007-12-15 13:08
To smutne. Nie ma Józefa Piłsudskiego
On przypomniał kiedyś Panom Posłom z jakich powodów i dlaczego są Posłami.

Był taki jeden. Odszedł z Pis.
Podał następujące uzasadnienie.
Idea PiS jest Mu bliska.
Wykonanie nie.
Dlatego Przechodzi do PO.
Człowiek został wybrany na Posła.
Ludzie niestety muszę stwiedzić ,że nić jednak nie kumacie.
A takiego należy nazywać adekwatnie.
Ja jednak tego określenia nie napiszę, po co.
A podobno cel PO jjest całkiem inny niż PiS.
Jeden jest deistą inny ateistą -- może jednak wiecie że Jan Paweł II i J.Piłsudski ostrzegali POLAKÓw.
WOLNOŚĆ KOSZTUJE I NIE jest DANA NA ZAWSZE.
Jeśli Wam na wolności nie zależy.
To Po jaką cholerę oderwaliśmy się od ZSRR.
Bylibyśmy naklepsi w Sawiedzkim Sojuzie.TAKIE ZAPADCZYKI.
marek19.53 / 83.24.64.* / 2007-12-15 10:59

Tylko PO chce
zmniejszyc biurokracje i regulacje

Odnoszę dziwne wrażenie, że pozostała Panu już tylko wiara i nadzieja.
Jeszcze nie usłyszałem o jakiejkolwiek redukcji w administracji, do połączenia ministerstw nie doszło.
Zumi / 83.14.232.* / 2007-12-15 13:42
mamy mniej ministerstw, więc już się kolo mylisz. Reformy nie przeprowadza się w kilk dni... bo będziemy mieli bajzel jak za rzadów PIS. Nie wierzysz PO?, nie pamiętasz reform PIS? (tu się nie dziwię) to zobacz na wielkie reformy Buzka... ile to trwało, ale ile korzysci mamy teraz.

Najnowsze wpisy