Forum Polityka, aktualnościKraj

Niesiołowski i Stankiewicz powinni przeprosić się nawzajem

Niesiołowski i Stankiewicz powinni przeprosić się nawzajem

Wyświetlaj:
acomitam / 195.191.163.* / 2012-05-16 06:36
Niesiołowskiego koniecznie powinni odizolować w psychiatryku. Przecież nawet wyraz jego twarzy (jeśli to wykrzywione coś można nazwać twarzą) zdradza chorobę psychiczną, nie wspominając o zachowaniu. PO brutalnie wykorzystuje niepełnosprawnego umysłowo człowieka. W razie czego stwierdzą, że no cóż, ma żółte papiery, więc nie może odpowiadać jak osoba poczytalna.
BELZEBUB 13 / 62.121.76.* / 2012-05-15 11:06
dZIĘKUJĘ pANI ZA ZNOJNĄ PRACĘ NA STANOWISKU ZBYTECZNYM PRZEZ 4 LATA
user12345 / 158.52.254.* / 2012-05-15 10:38
no właśnie prowokowała go! zadawała pytania i co więcej miała kamerę - tez bym się zdenerwował! Niesiołowski jest teraz dla mnie idolem opanowania - bo ja na jego miejscu bym ją pobił, jak ona śmiała (kobieta z ludu) zwracać się do jego eminencji posła z PO ? Kto jej dał prawa zadawać pytania ? Hańba! Ściąć ją dla przykładu, bo jak tak dalej pójdzie to jeszcze ludzie pomyślą że posłowie to też ludzie, a to przecież Bogowie i trzeba ich tak traktować!
pełna życia / 2012-05-15 10:59
najlepiej by było gdyby się nawzajem pzreprosili, pzrecież ona nawet nie jest pewna, czy ją uderzył, czy nie, zniszczył jej kamerę i powiedział: won - tyle jest pewnego, a ona nie odpuszczała, jak nie chciał odpowiadać na jej pytania
Husarz529 / 109.110.199.* / 2012-05-15 10:23
Stankiewicz nękała i śledziła Posła Niesiołowskiego na zlecenie pisu. kłamczyński wiedział, że właśnie Niesiołowskiego będzie najłatwiej sprowokować i mu się to udało. Pis zapewne nigdy nie uczyni tak jak Mój ulubiony Poseł Niesiołowski (głosowałem na niego i głosować będę ciągle) bo mają to tego swoich opłacanych parobków z solidarności i katoli.
bsf / 46.45.103.* / 2012-05-15 09:38
Klasyka i STANDARDY POdwórkowe.
Jeśli ktoś myśli ,że przy tych osobnikach z POdwórka zmieni się KULTURA BYCIA POlitykiem to jest OSŁEM.
Wymiana składu w PARLAMENCIE KONIECZNA OD ZARAZ !!!

Najnowsze wpisy