Forum Polityka, aktualnościKraj

Niesiołowski już komentuje rozłam w PiS. "To wojna..."

Niesiołowski już komentuje rozłam w PiS. "To wojna..."

Wyświetlaj:
post / 95.160.205.* / 2011-11-26 14:15
p.profesor to jest tylko na pismie -bo zwiedza to tepota
sfcghy / 77.255.59.* / 2011-11-06 23:07
Dżuma rozeszła się z cholerą. Te dwie choroby będą teraz występowały osobno... Zło rozłazi się po świecie. Ciekawe którą zarazę pobłogosławi o.Rydzek.
kocis / 2011-11-06 16:15
To koniec PISu Kaczyńskiego, ostawił się lizusami to teraz będzie zbierał owoce
Elendir / 2011-11-05 14:58 / Łowca czarownic
Obie strony wiedzą już że to będzie wojna. Jeszcze próbowały zachować pozory, ale bez szczególnego przekonania. I to jest pierwszy rozłam w PiS który moim zdaniem może złamać pozycję Kaczyńskiego. Tym razem obstawiłbym Ziobro jako zwycięzcę tej konfrontacji.
dgen / 2011-11-05 07:57 / Tysiącznik na forum
a propos.....
czy słyszał ktoś coś o obiecanych przez tuska indywidualnych kontach z zus, na których miały byc księgowane nasze składki emerytalne ?
tesa1959 / 2011-11-05 11:52 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
to było już obiecywane chyba z 15 lat temu i co wynikło z tych obietnic? Kapitał początkowy był tego początkiem........ podobno ;(
ahrnold / 87.205.73.* / 2011-11-05 02:22
Prezio powinien był go słuchać i wyciągać wnioski. Zresztą zero mnożone przez zero i tak daje zero, więc wcale nie musiał go z partii wyrzucać.
jw5 / 193.142.210.* / 2011-11-05 07:26
JESTEŚ Z RODZINKI NIESIOŁA???
Doradca Donka / 46.126.152.* / 2011-11-05 00:37
Co Niesiolowski, nie bedzie teraz mozlowosci ciagania Ziobry po sadach, aby zaszkodzic PIS?
Ale nagle PO-Matoly "zaluja" Ziobre! A nie tak dawno byl on najgorsza szuja.
njliber / 83.24.255.* / 2011-11-04 22:32
Na nieszczęście dla Polski to może docelowo oznaczać wygrywający PiS pod przywództwem Ziobry, jeszcze bardziej pustego szołmena niż Kaczyński.
Johny z prowincji / 109.243.169.* / 2011-11-04 21:52
Kaczyński dobrze wie, że PiS z nim na czele i ludźmi typu Fotyga i Macierewicz u boku nie ma szans na wygraną. Stołek jednak za mocno mu się przykleił do tyłka aby zrezygnował. Żenujące.
ryntjung / 2011-11-04 21:46
A czegoście się po jego ekscelencji Prezesie spodziewali ? To typ bezwzględnego dyktatora i prawdę powiedziawszy spodziewałem sie, ze Panowie Kurski, Ziobro i Cymański pokażą, że mają jaja !!! Ale chyba się mylę ! Większość facetów rżnęłaby legitymacjami partyjnymi w pysk inkwizytora a ja zapewne spróbowałbym je mu wsadzić... Przecież większość myślących w PiSie mają po swojej stronie. A komu zależy na wazeliniarzach bez kręgosłupa i przydupasach Prezia??? Weźcie sie razem do kupy skrzyknijcie z tymi z PJN to wygracie następne wybory - nie wierzę, ze moja Platforma zrobi jakiekolwiek reformy patrząc na demoralizujący początek nowej kadencji w klimacie nieróbstwa. To wszystko jest wyjątkowo żałosne. Kogo ten naród wybrał do Sejmu? Po jaką cholerę chodzić na wybory skoro wybrańcy to ludzie bez kręgosłupa i woli działania w imię Rzeczyspolitej.
Drewnis / 212.160.173.* / 2011-11-07 14:30
Jestem zwolennikiem PO ale nie dlatego że kocham pięknego Donalda tylko dlatego że PIS nie ma programu gospodarczego. Jestem za CBA, sądami 24 godzinni rozliczeniem UB i TW bo to oczyści Polskę. Ale prezio proponuje skrajny emeryckisocjalizm a to nie jest droga do bogactwa narodu. Jestem za uczeniem patryiotyzmu, za popieraniem własnych przedsiębiorstw za ochrona praw pracowniczych itd ale niestety PIS tylko rozdaje. Czytałem budżet państwa za 2005 i 2006 rok i wiecie co mi się rzuciło w oczy? Że gdyby nie bezsensowne ulgi prorodzinne i niepotrzebne obniżenie składki rentowej i paru innych pomysłów Zyty i przy odrobinie dyscypliny i oszczędności po stronie wydatków to budżet za 2007 by się zbilansował. A tak nie znajomość ekonomi przez prezesa spowodowała katastrofę. Bo z jednej strony pozwolono Zycie na obniżkę podatków a z drugiej pofolgowano z wydatkami. I właśnie dlatego nie zagłosuję nigdy na PIS. Ale gdyby wykorzystać siłę PIS i skrzyknąć paru niezłych ekonomistów (a tych mamy naprawdę wielu) . Do tego sztuczki PR Kurskiego i logiczna kampania wizerunkowa Kluzik Rostowskiej. I to była recepta na sukces. O mały włos Jaro by nie został prezydentem. I gdyby na tej fali popłynął do wyborów parlamentarnych to kto wie czy PO by nie była w duuużych opałach. I może byśmy mieli rząd PIS z PSL. A tak prezia opuszczają kolejni. Najpierw Ziobryści wycieli Kluzikowców. Teraz Ziobrystów wyciął zakon PC. A wcześniej wycięto Dorna itp. I finał będzie taki że PIS zostanie ze swoimi fanatykami na poziomie 20 %. Albo nastąpi za kilka lat tak zwana wymiana pokoleń. W PO władzę obejmie pragmatyczny Schetyna, w SLD rozsądny Olejniczak a w PIS (nie wiem kto bo liczyłem na Ziobrę) . I ci młodzi praktyczni bez obciążeń ludzie usiądą do stołu i coś dla tej Polski zrobią. Bo jak słucham pojedynczych polityków to często i gęsto liberałami gospodarczymi w poglądach są np PJN owcy, młodzi Sldowcy. A np często i gęsto PO wypowiadają się jak skrajni komuniści. Wiec jakby taki facet z jajami skrzyknął tych a lewa i prawa po wspólnymi hasłami to może by coś z tego było. A tak mamy partie wodzowskie gdzie albo wchodzisz w dupę szefa bez wazeliny albo jesteś wyrzucany z partii. Jak Ziobro, Rokita, Palikot, Arutowicz, Rostowska, Jakubowska, Miller, Oleksy itd itd. Szkoda że ci liderzy nie potrafią słuchać bo siłą lidera jest silny zmotywowany zespół a nie jego osobista charyzma. Jak patrze w ilu miejscach jednocześnie jest Tusk to się zastanawiam kiedy on pracuje. A jak widzę Jarka to tylko czekam jak mu zbudują złotą lektykę bo koleś jest tak oderwany od rzeczywistości że stanie się drugim Leninem i może woku niego wyrosnąć kolejny Stalin.
Rakicz / 2011-11-07 14:33
Niesiołowski niech lepiej wypowie się na temat tego co się dzieje w PO!!
kri / 95.49.174.* / 2011-11-05 06:48

nie wierzę, ze moja Platforma zrobi
jakiekolwiek reformy

Tusk robi porządek z Schetyną - co to oznacza ? Mięczaki z Brukseli nie moga mieć jaj bo się przkleiły do siedzenia wsrod lewaków. Żeby kierować Polską nie trzeba wygrać wyborów, trzeba wiedziec co robić i to robić.
co za miłe spotkanie / 199.48.147.* / 2011-11-04 21:10
[...]

### POST USUNIĘTY Z POWODU ZŁAMANIA REGULAMINU FORUM MONEY.PL ###
Johny z prowincji / 109.243.169.* / 2011-11-04 21:54
Nie przepadam za oszołomami, ale ten i tak jest lepszy niż megaloman Jaro.
zxc12 / 79.191.158.* / 2011-11-04 22:11
A co powiesz o Kaczorze Donaldzie???
pełnomocnik / 80.237.226.* / 2011-11-04 22:32
nic nie powie. Wyłga się inteligentnie, że nie ogląda już kreskówek. Obecnie jest bowiem na wyższym etapie rozwoju, co widać, słychać i czuć.
tesa1959 / 2011-11-04 21:37 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Ale chyba kaganiec pomógł, bo wyraża się zupełnie innym językiem i tonem:).
TGB32 / 178.159.175.* / 2011-11-05 13:21
Panie Niesiołowski pan ma kulturę wypowiadać się o innych a pan nie jest godzien ujawniać się publicznie . Pan nie dorósł do czasów obecnych .Ja myślałem że pan jako profesor to ma kulturę .U pana kultura OOOOOOOO......A może pan się boi .Nie widziałem takiego dna politycznego jak pan .ZWOLENNIK PO
tesa1959 / 2011-11-05 13:22 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
wykształcenie i kultura niekoniecznie tworzą parę.
byly prywaciaz / 79.185.234.* / 2011-11-05 22:19
Szukacie kultury u niesiola no kon by sie usmial.......
tesa1959 / 2011-11-05 22:28 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Ja??? Stwierdzam tylko, że wykształcenie i kultura nie zawsze tworzą parę, a to nie świadczy, że uważam iż Niesiołowski odznacza się kulturą bycia.

Najnowsze wpisy