Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Niesiołowski: Komisja nie będzie pętlą na naszą szyję

Niesiołowski: Komisja nie będzie pętlą na naszą szyję

Wyświetlaj:
elza10 / 79.184.198.* / 2009-11-04 11:49
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
ale jajca / 83.20.27.* / 2009-11-04 10:07
Już znam wynik obrad komisji śledczej:za wszystko winien Kamiński
,a Sawicka, Miro,Zbychu i... wynieść na ołtarze lub w poczet świętych
milosnik PiS / 2009-11-04 11:20 / Bywalec forum

winien Kamiński
Dlaczego Kamiński?

I tak od razu z grubej rury: winien?
Ze strony PiS to może dotyczyć raczej Prezesa Jarosława, Gilowskiej, Edgara Gosiewskiego.
Oni zajmowali się hazardem, gdy PiS był u władzy. Ich CBA nie nagrywało... Może szkoda?
Rossi / 91.189.73.* / 2009-11-04 13:42
Teraz Kaczor Donald i ferajna może rozmawiać bez obaw, szef CBA został zawieszony, wszystko pod dywanem. Nie ma podsłuchów, nie ma dowodów nie ma sprawy i problemu, kondukt idzie dalej.
milosnik PiS / 2009-11-04 13:59 / Bywalec forum
Nic nie rozumiesz:
CBA podlega rządowi. Nawet jeśli Kamińskiemu wydawało się, że nie. Dlatego CBA nie ma prawa rządu podsłuchiwać. Zresztą tego nie robiło nawet za Kamińskiego.
grzecznie pytam / 83.22.132.* / 2009-11-04 17:08
Gdy ABW podsłuchało dziennikarzy bo rozmawiali z kimś kto miał telefon, na podsłuchu,to znaczy że dziennikarze nie byli przez ABW podsłuchiwani?
Gdy CBA podsłuchało członków rządu bo rozmawiali z kimś kto miał telefon, na podsłuchu,to znaczy że ABW bezprawnie podsłuchiwało rząd?
Rossi / 91.189.73.* / 2009-11-04 14:22
Podsłuchał, nagrał, nie zameldował kaczorowi donaldowi(by ten mógł ostrzec ferajnę), stracił pracę.
republika bananowa / 83.20.27.* / 2009-11-04 10:01
Komisja śledcza będzie miotłą do zamiecienia afery hazardowej pod dywan.W takie działania PO wkłada cały wysiłek intelektualny.A wyborców premier ma w kuprze.
TRATATATA / 82.139.48.* / 2009-11-04 09:59
Tak,a na czyją?a tak to kto to jest Niesiołowski?to jakiś kat,bo o jakiejś petli na szyi plecie.Niesiołowski już wiem to prof.od robaków i spec od owadów i on jest posłem?
myślałem że powinien być politologiem,znawcą prawa lub przynajmniej politykiem ale spec od robali,much posłem to chyba nie możliwe!
a przepraszam w jakim kraju to możliwe? u nas ? nie! ....a jednak
szkoda mi cię Kraj przepiekny, szkoda mi Cie kraju Mickiewicza,Słowackiego, Karola Wojtyłły, szkoda zniszczą Cię w codziennych głupich partyjnych utarczkach tacy kaczyńscy,niesiołoscy,tuskowie,o karpiniukach nie wspomnę ,SZKODA WIELKA SZKODA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dareg / 87.207.65.* / 2009-11-04 09:33
panie niesiołowski, po co ta gadanina -
przegłosujcie komisję składającą się z samych członków PO a za ekspertów powołajcie sawicką i misiaka. W końcu jest demokracja i rządzi większość.
milosnik PiS / 2009-11-04 10:11 / Bywalec forum
Radzisz tak postąpić, jak zrobił PiS z LPR i Samoobroną opanowując TVP?

"Wtedy to w dwa dni zmieniono ustawę, by powołać nową KRRiT. Nie przejmowano się wówczas konstytucją (Trybunał Konstytucyjny zakwestionował niektóre przepisy, ale wobec faktów dokonanych był praktycznie bezradny) i koalicja PiS-LPR-Samoobrona podzieliła się miejscami, po raz pierwszy nie udając nawet, że chce opozycji zapewnić jakiś wgląd w to, co dzieje się w mediach publicznych. Było to wydarzenie bez precedensu i gdyby PO chciała posłużyć się podobną metodą, to najszybszym sposobem dokonania zmian personalnych byłoby postawienie spółek TVP i Polskiego Radia w stan likwidacji i wprowadzenie do nich komisarzy." ("Polityka")

Hm... Może to i dobry pomysł?

NIE!
Mam nadzieję, że PO nie wpadnie na ten pomysł, bo:
- kto ma telewizję, ten przegrywa wybory;
- kto postępuje jak PiS, staje się PiSem. Partią nazistowsko- katolickich(a może raczej rydzykowych?) durniów.
ksc / 77.255.214.* / 2009-11-04 14:15
Durniem jestes ty,nie obrazaj tylko za to ze ktos ma inne poglady,moze sa madrzejsze od twoich,nie dopuszczasz tej mysli?Nie widzisz ze chca byc sedzia w swojej wlasnej sprawie?Metody oglupiania narodu maja opanowane do perfekcji,ddowodem namacalnym jestes wlasnie ty.
Rossi / 91.189.73.* / 2009-11-04 10:49
Kolego dlaczego zmieniasz temat, jasne jest że kaczor donald wszystko zrobi by aferę zamieść pod dywan, a jeżeli nie uda się wszystkiego zmieścić (pod dywanem) to dać przekaz medialny że to nie tylko wina PO. Pierwszą rzecz kaczor donald już wykonał - odwołał ze stanowiska szefa CBA by jego chłopaków nikt nie podsłuchiwał. Boi się również oczywiście kaczor donald konfrontacji z szefem CBA, dlaczego to jest pytanie, oczywiście prawnicy powiedzą majestat premiera nie jest godzien. Najważniejsze BY ŻYŁO SIE LEPIEJ.
man13 / 2009-11-04 12:01 / Tysiącznik na forum
asne jest że kaczor Jaro wszystko zrobi by aferę zamieść pod dywan, a jeżeli nie uda się wszystkiego zmieścić (pod dywanem) to dać przekaz medialny że to nie tylko wina PiSuariatu. zaraz będzie że Lepper, Giertych i wszyscy inni koalicjańciPiSuara robili co chcały tajne służby powołane przez PiS dzielców.
ksc / 77.255.214.* / 2009-11-04 14:22
Co tu tu za brednie piszesz,nie cpaj juz wiecej,bo wyladujesz na toksykologi.
milosnik PiS / 2009-11-04 11:13 / Bywalec forum

Kolego dlaczego zmieniasz temat,

nie zmieniam tematu. Tak właśnie postąpił kiedyś PiS z TVP i PR, jak twój kamrat 'dareq" proponuje dla komisji.

Powiedz, czy ty jesteś taki głupi, że tego nie rozumiesz, czy tylko udajesz głupiego?
Bjustolog / 77.255.186.* / 2009-11-04 12:57
Ej schizofreniczny miłośniku PIS przestań obrażać a przede wszystkim zdejmij majtki z głowy i załóż je tam gdzie ich miejsce, chyba, że u ciebie nastąpiła zamiana zawartości onych majtek - wtedy twoje wypociny są usprawiedliwione, jak u schizofreników.
Dla wszystkich, zdrowo myślących obserwatorów sceny politycznej zagrywki PO-istów są aż nadto jasne i niecne ale tobie to się w tych głowomajtach nie mieści co?
milosnik PiS / 2009-11-04 13:11 / Bywalec forum
Jestem powalony rzeczowością, merytoryczną głębią i powalającą na kolana logiką twoich argumentów.

Dlatego, między innymi, pałam ekstatyczną miłością do ciebie i twoich pisowskich towarzyszy!
Bjustolog / 77.255.186.* / 2009-11-04 13:54
aby zakończyć temat schizofrenicznego miłośnika PIS - jak obserwuję twoje wynurzenia to mniemam, że tobie żaden argument nie pomoże, zwyczajnie sprowadzasz wszystko na jedyny słuszny wg ciebie /skąd to znamy?/ tor. Jest tu jeszcze kilku pożałowania godnych fanatyków zakłamanego PO-izmu.
Aż nie chce mi się pisać np. na temat tego czegoś ze zdjęcia powyżej i jemu podobnych.
Przy okazji w moim tekście nie było żadnego argumentu a tylko kilka uwag oraz - nie jestem zwolennikiem żadnej partii ale tym bardziej słynnych łgarzy i cwaniaczków z Podwórkowej Organizacji.
Na koniec - nie czyń sobie nadziei co do mnie, nie jestem z tych ciepłych, swoje uczucia skieruj raczej ku biedroniopodobnym.
Czuję, że zaraz dasz głos
niewierzący ateusz / 194.213.1.* / 2009-11-04 09:01
Liniowy zawetuje prezio,więc o nim nie mówmy, ale ile z tych ponad 200 urzędowych opłat zlikwidowano do tej poru? dwie? trzy ? ani jednej?
MATRIX-2009-11-04 / 78.8.145.* / 2009-11-04 08:34
wyłazi ludziom tuska ... Takiej WIOCHY jak w PO (niesiołowski, palikot, chlebowski, karpiniuk, ...) w PSL-u z trudem się doszukasz
socjalizm rządzi / 88.199.162.* / 2009-11-04 08:00
wiem, wiem .....
bo odrąbiecie tą podniesioną na władzę rękę
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy