Forum Polityka, aktualnościKraj

Niesiołowski odpowie za napaści na Ewę Stankiewicz?

Niesiołowski odpowie za napaści na Ewę Stankiewicz?

Wyświetlaj:
.............. / 83.26.152.* / 2012-05-13 12:24
jak całe PO
troche prawdy / 188.95.29.* / 2012-05-13 12:14
esbecki czerwony przydupas

http://www.asme.pl/122869385295501.shtml

Wicemarszałek Sejmu (PO) Stefan Konstanty Myszkiewicz-Niesiołowski sam przyznał, że po aresztowaniu 20 czerwca 1970 r. zeznawał "od pierwszego dnia", twierdząc jednocześnie, że "zupełnie przyzwoicie zachowywał się w śledztwie": - Wiedziałem, że już pewnych rzeczy bronić się nie da, że są znane Służbie Bezpieczeństwa. Moje zeznania nie różniły się od zeznań innych członków "RUCH-u" i to było potwierdzanie tego, jak mi się wydawało, co już jest wiadome, ponieważ niczego nowego esbekom nie mówiłem". Po tych słowach postępowe media dumnie ogłosiły - wszystko wyjaśnione, (nasz) marszałek niewinny. Czy na pewno?

W 1970 r. członkowie "RUCH-u" (przypomnijmy: konspiracyjna organizacja niepodległościowa działająca od 1965 r.) zostali aresztowani po zakapowaniu przez agenta. Jeden z jej liderów Stefan Niesiołowski zaczął współpracować ze Służbą Bezpieczeństwa. Podczas przesłuchań opowiadał o spotkaniach organizacji, po kolei ujawniał, kto krył się za poszczególnymi pseudonimami. Sypał swoich towarzyszy organizacyjnych, a zarazem przyjaciół, w tym brata Marka. Wbrew temu, co dziś twierdzi, informacje były cenne - bezpieka miała jedynie szczątkową wiedzę na temat "RUCH-u".

http://niepoprawni.pl/blog/1230/czii-bydlak-niesiolowskijego-esbecka-historia-poczytajce

Z opracowań prof. J. R. Nowaka, który prześwietla byłych esbeków i ich współpracowników, dowiedzieć się można jak nisko upadł Niesiołowski!!!
Na przesłuchaniu ujawniał pseudonimy działaczy RUCHU, a także jego członków, podając nawet adrsy ich zamieszkania!!! Emil Morgiewicz, Andrzej, Czuma, Bernard Czuma, Andrzej Woźnicki to tyloko nieliczni, którzy ucierpieli przez tego chama!!!Ale to jeszcze nie koniec!!!
WSYPAŁ RODZONEGO BRATA, MARKA NIESIOŁOWSKIEGO, I ÓWCZESNĄ NARZECZONĄ ELŻBIETĘ NAGRODZKĄ!!! Podał agentowi SB jej adres, daty i miejsca akcji, w których miała brać udział np. spalenie Muzeum Lenina w Poroninie..!!!
Wszyscy członkowie Ruchu dzięki Niesiołowskiemu zostali aresztowani, dostali do 7 lat więzienia przez tego kłamliwego gnoja!
troche prawdy / 188.95.29.* / 2012-05-13 12:18
cała platforma to czerwoni agenci którzy donosili między innymi na własne rodziny , w tym kraju cały czas rządzą komuniści
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy