Forum Polityka, aktualnościKraj

Niesiołowski: Polska jest najważniejsza, nie może wygrać Kaczyński

Niesiołowski: Polska jest najważniejsza, nie może wygrać Kaczyński

Wyświetlaj:
zeb / 83.12.199.* / 2010-06-22 11:41
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
jliber / 2010-06-22 11:50 / Tysiącznik na forum
Takiego hasła można się było po PiS spodziewać, prymitywny szowinizm narodowy w akcji. W USA gdyby ktoś wyjechał z hasłem "USA is the most important" to by był koniec jego kariery politycznej.
Drań / 82.177.16.* / 2010-06-22 12:18
Mylisz patriotyzm z szowinizmem. Chciałbym spotkać polskiego polityka, który by się nie podpisał pod tym hasłem. To był by jego koniec nie tylko w Polsce ale np. w Niemczech czy Austrii.
jliber / 2010-06-22 12:27 / Tysiącznik na forum
Acha, i która wg Ciebie współczesna partia niemiecka ma hasło "Deutschland uber alles"?
sceptyk / 2010-06-22 13:22 / Tysiącznik na forum
Wszystkie niemieckie partie tak mają.
Nawet komuniści.
Niemiec mając do wyboru zamówienie czegoś w fabryce niemieckiej albo polskiej, zawsze wybierze niemiecką.
Niemieckie banki działające w Polsce zawsze najpierw finansują firmy niemieckie i odmawiają finansowania konkurencyjnym dla Niemców firmom polskim.

Tylko platformersi i udecy naiwnie uważają, że Polska jest w Europie na równych prawach z Niemcami czy Francją.
I że Niemcy i Francuzi sa przejęci Polską i jej sprawami.
Ktoś kto w to wierzy, jest naiwnym ale pożytecznym dla zagranicy idiotą.
jliber / 2010-06-22 14:02 / Tysiącznik na forum
Bardzo proszę daj mi linka do niemieckiej partii która ma za hasło Deutschland uber alles!
Drań / 82.177.16.* / 2010-06-22 14:33
BARDZO PROSZĘ ALE NIE WIDZĘ POWODU ABYŚ SAM SOBIE NIE ZNALEZŁ
Drań / 82.177.16.* / 2010-06-22 12:38
Znam niemiecki. Kepisko trafiłeś. Wiesz, że Hitler chciał nacjonalizacji majątku prywatengo. Typowi narodowi komuniści czyli faszyści.

Tłumaczenie to "Niemcy pod nad wszystko". Hasło PiS to" Polska jest najważniejsza". Ja widzę różnicę. Nie tylko w haśle ale i w sposobie rządzenia. PiS był u władzy i pamiętam jak rządził.

Dalszą dyskusję uważam za bezcelową ponieważ jak już pisałem. Jesteś nakierowany na doprawianie gęby a nie na fakty czy argumenty.
jliber / 2010-06-22 12:40 / Tysiącznik na forum
Aleś oczywiście że chcieli nacjonalizacji, podobnie jak PiS, którego pierwszym krokiem z pełnią władzy było przeciez całkowite zatrzymanie prywatyzacji. To dlatego PiS jest SOCJALIZMEM narodowym, różniącym się od marksistowskiego jedynie prywatnymi warzywniakami na rogu. POLEN UBER ALLES!!!
Drań / 82.177.16.* / 2010-06-22 12:53
Gdybanie i brak faktów. Trudno z tym dyskutować.
Fakty. Fakty. Fakty. co by było gdyby to może
powiedzieć wróżka, bo nawet prognoza pogody się nie
sprawdza. PiS nie ma w programie nacjonalizacji.
KŁAMIESZ lub nie znasz programu PiS. Szkoda czasu na
dyskusję. Stosujesz technikę Gebelsa - 1000 razy
powtarzasz kłamstwa w nadzieji że staną się prawdą. W
marketingu to metoda zdartej płyty.
jliber / 2010-06-22 14:01 / Tysiącznik na forum
Podobnie jak PiS nie ma w programie koalicji z SLD a jednocześnie ma z tą partią najwyższą korelację głosowań w sprawach gospodarczych? Programy partii to wiele pięknych słów, musisz się nauczyć wreszcie czytać między wierszami.
Drań / 82.177.16.* / 2010-06-22 14:36
w odniesieniu do programu PO i prywatyzacji szpitali ma to własciwe odniesienie to co napisałeś. Oddanie szpitali w prywatne ręce to nie jest prywatyzacja. Taki mało znay przykład z programu PO a propos czytania między wierszami.
jliber / 2010-06-22 14:48 / Tysiącznik na forum
No proszę, oddanie szpitali w prywatne ręce to nie jest prywatyzacja, to pewnie równie oczywiste jak to że białe nie jest białe a czarne nie jest czarne?
Drań / 82.177.16.* / 2010-06-22 15:00
do tego własnie nas przekonywał sąd wydając wyrok który mówił, że PO nie jest za prywatyzacją szpitali - dokładnie o to chodzi - białe nie jest białe tylko czarne.
jliber / 2010-06-22 15:05 / Tysiącznik na forum
Tylko sobie możecie zawdzięczać wywołanie wśród moherów populistycznej histerii przeciwko własności prywatnej, teraz nawet liberałowie się wstydzą że chcą prywatyzować. GRATULACJE, prowadzicie Polskę ku światłej przyszłości socjalizmu narodowego, Polska jest najważniejsza, Polen uber alles!
jliber / 2010-06-22 12:24 / Tysiącznik na forum
Oczywiście że w Polsce nikt takiego szowinistycznego hasła nie odważy się krytykować, na tym polega różnica między USA a Polską. Według tego hasła, równie dobrze PiS może od razu zacząć budować obozy koncetracyjne i komory gazowe dla obcokrajowców i mniejszości (co zresztą w ich terminologii oznaczałoby także wyborców innych partii niż sam PiS).
Drań / 82.177.16.* / 2010-06-22 12:50
Gdybanie i brak faktów. Trudno z tym dyskutować.
Fakty. Fakty. Fakty. co by było gdyby to może
powiedzieć wróżka, bo nawet prognoza pogody się nie
sprawdza. PiS nie ma w programie nacjonalizacji.
KŁAMIESZ lub nie znasz programu PiS. Szkoda czasu na
dyskusję. Stosujesz technikę Gebelsa - 1000 razy
powtarzasz kłamstwa w nadzieji że staną się prawdą. W
marketingu to metoda zdartej płyty.
Drań / 82.177.16.* / 2010-06-22 12:33
Szanowny Panie. To że, Pan to hasło krytykuje jest najlepszym zaprzeczeniem tego co zostało napisane - można je krytykować. W USA jest masa organizacji faszyzujących czy rasistowskich. Nikt tam nie buduje obozów koncentracyjnych. Podobnie jak w Polsce ani PO ani SLD ani PSL ani wreszcie PiS nie mają takich planów. Wyciąganie takich wniosków jest według mnie nie uprawione - nazywam takie tezy fałszowaniem rzeczywistości - lub jak powiedział B. Wildstein - doprawieniem gęby. To czysta demagogia nie poparta logiką i faktami.

Jakie obozy koncentracyjne? W haśle nie ma słowa o obcokrajowcach. Twoje wnioski nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.
jliber / 2010-06-22 12:39 / Tysiącznik na forum
Ależ gdzie ja bym chciał PiSowi zakazywać szerzenia swych faszystowskich poglądów? Taka szczerość jest tylko liberałom na rękę. POLEN UBER ALLES!!!
Drań / 82.177.16.* / 2010-06-22 12:52
Zero argumentów i faktów - samo błoto. Przykre, że są osoby które nie chcą prawdziwie dyskutować a jedynie opluwać adwersarza. Taka postawa zagraża właśnie demokracji.
jliber / 2010-06-22 14:07 / Tysiącznik na forum
Zero faktów? A kto wstrzymał całkowicie prywatyzację po dojściu do władzy???
Drań / 82.177.16.* / 2010-06-22 14:39
ale lepsze jest oddawanie majątku za bezcen. Napier trzeba wiedzieć co się ma i ile to jest warte aby dobrze to sprzedać. Jakoś nie pamiętam aby PO zaraz po dojściu do władzy sprywatyzowało tyle co obiecało. Patrz przychody z prywatyzacji z 2009 r. były mniejsze od zabudżetowanych. Prywatyzacja ruszyła w tym roku mimo słabej sytuacji na rynku.
jliber / 2010-06-22 14:52 / Tysiącznik na forum
To tylko taki kruczek słowny, że PiS niby jest za prywatyzacją, ale nie "za bezcen". Oczywiście cena rynkowa, czyli tyle co ktoś chce za te firmy dać = "za bezcen". Więc, prywatyzację zatrzymujemy. A nawet może coś znacjonalizujemy.
edek345345 / 194.242.62.* / 2010-06-22 12:08
jliber, czy to twoje komlpleksy analfabety czy ktoś ci za to płaci ? a może miałeś dziadka w wermachcie :) Przeciętny amerykanin jest dumny z tego że jest amerykaninem. Widocznie mały człowieku nic w życiu nie zrobiłeś z czego byłbyś dumny , szkoda mi cię jliber, tego nie da się wyleczyć :)
jliber / 2010-06-22 12:28 / Tysiącznik na forum
Bycie dumnym ze swojego kraju, a szerzenie hasel w stylu "Deutschland uber alles!" to duża różnica, i tej różnicy nie pojmuje szowinistyczne PiS.
Drań / 82.177.16.* / 2010-06-22 12:40
jak już pisałem. Doprawiasz gębę i nie znasz niemieckiego.
Drań / 82.177.16.* / 2010-06-22 12:55
a jak mam dyskutować z kimś kto nie ma argumentów na poparcie swoich tez czy przypuszczeń. Naprawę zacznij od siebie.
Drań / 82.177.16.* / 2010-06-22 10:43
Przeczytałem uważnie wywiad z Panem Niesiołowskiem i oto moje wnioski.

Nie oceniam kampanii prezydenckiej jako brutalną. Widać, że Pan Niesiołowski zaklina w tym względzie rzeczywistość. Widać w jego wypowiedzi również osobiste animozje w stosunku do J. Kaczyńskiego, co zresztą nie dziwi. Pytanie czy taka osoba obiektywnie ocenia rzeczywistość.

Koalicjant PO nie ma problemów. Ma je W. Pawlak, którego wynik jest bardzo słaby. Jasne jest że nie jest On postacią, która powinna piastować urząd Prezydenta RP. Nie sądzę jednak, że będzie to miało wpływ na wynik PSL- w wyborach do Sejmu. Widać jasno, że dla PSL-u koalicja z PO jest na dłuższą metą zabójcza.

Zgadzam się, że SLD zagłosuje nie za Komorowskim ale przeciw Kaczyńskiemu. Pytanie tylko czy na 100%. Moim zdaniem J. Kaczyński się zmienił po śmierci brata. Pan Niesiołowski natomiast nie. Dalej podobnie jak Pan Palikot próbuje uprawiać politykę "doprawiania gęby" i nie rozumie, że ludzie mają dość w polityce takich postaci.

Moim zdaniem wybór między Kaczyńskim a Komorowskim to wybór o kształt urzędu Prezydenta. Czy Prezydent ma być postacią reprezentacyjną? Jeżeli odpowiedz brzmi tak, to głosujmy na Komorowskiego. Jeżeli nie to na Kaczyńskiego. Pytanie również które warto zadać to czy skupianie władzy w jednym ręku - PO - będzie dla Polski najlepsze. Myślę, że PO chce rządzić a jak jej to wychodzi to już ocenią wyborcy 4 lipca 2010 r. wybierając Prezydenta.
jliber / 2010-06-22 11:52 / Tysiącznik na forum
Moim zdaniem wybór między Kaczyńskim a Komorowskim to wybór kształtu samej Polski, czy chcemy powrotu do PRL + religia w szkołach wg PiS czy może dalszej prywatyzacji i wolnego rynku wg PO.
Drań / 82.177.16.* / 2010-06-22 12:27
Gdyby PiS chciał powrotu PRL to byłby w koalicji z SLD a tak nie jest. Fałszywa teza jeżeli chodzi o PRL. Religia w szkołach w demokracji moim zdaniem ma rację bytu na równych prawach jak etyka jeżeli ktoś nie chce aby jego dziecko chodziło na religię. Zresztą taj jest teraz. Brak etyki w szkole jest natomiast zgodnie z wyrokiem ETS dyskryminacją. Rządy PiS-u o rządy, które zmniejszyły podatki np. PIT czy ZUS za rządów PO podatki rosną np. ZUS, akcyza na papierosy czy ON. Jaki to liberalizm ? Odpowiedz - malowany. To są fakty a nie życzenia. Każde działanie można usprawiedliwić i tak jest w przypadku działań PO czy Pani H. Gronkiewicz-Walz (HGW)która z pieniędzy miasta z finansowała budowę stadionu Legii. Pytam dlaczego.
jliber / 2010-06-22 12:31 / Tysiącznik na forum
Przecież historycznie PiS i SLD mają najwyższą korelację głosowań sejmowych w zakresie gospodarczym, więc nie bardzo wiem co by zmieniła oficjalna koalicja. PiS wcześniej w opozycji głosował np za 50% stawką PIT razem z SLD. Owszem, podczas rządów PiSu dzięki ogólnoświatowemu boomu gospodarczego łatwo było zmniejszać podatki bo dochody budżetowe rosły tak szybko że nie oznaczało to potrzeby zmniejszania wydatków. Strach się bać jakie podwyżki podatków zaoferowałby nam PiS w obecnej sytuacji gdy dochody budżetu gwałtownie spadły.
Drań / 82.177.16.* / 2010-06-22 12:43
Gdybanie nie jest argumentem. Ja też mogę napisać. Strach pomyśleć co się stanie jak Komorowski zostanie Prezydentem i PO zawłaszcza Polskę. Zacznie się złodziejska prywatyzacja na potężną skalę etc. Unikam takich wypowiedzi. To poniżej poziomu.
jliber / 2010-06-22 14:55 / Tysiącznik na forum
A w ogóle gdziekolwiek w waszym pisowskim programie występuje słowo prywatyzacja bez przedrostka "złodziejska"? Mieliście 2 lata, i to podczas najwyższej koniunktury, aby pokazać jaka to jest ta "niezłodziejska" prywatyzacja. Zamiast tego po prostu wstrzymaliście prywatyzację W OGÓLE, bo cena rynkowa to wg Was jest "oddawanie za bezcen". Prawda jest taka że ŻADNA cena Was nie zadowoli, bo Wy po prostu nie chcecie "wyprzedawać Polski", czyli utrzymać ten państwowy żłób aby wasi politycy mieli się gdzie nachapać - inaczej po co pisiur miałby iść do polityki skoro nie ma państwowego żłobu???
jliber / 2010-06-22 12:45 / Tysiącznik na forum
No jeżeli PiS głosowało za 50% stawką PIT w czasach dużo lepszej sytuacji gospodarczej niż obecnie, to strach pomyśleć co by było obecnie.
jliber / 2010-06-22 14:04 / Tysiącznik na forum
Głosowanie za 50% PIT odbyło się w 2004 roku, PiS był wtedy w parlamencie jako opozycja, użyj google.
Drań / 82.177.16.* / 2010-06-22 14:53
a później wprowadzili dwie skale podatkowe 18 i 32% które obowiązują. Stawka 50% nie obowiązywała i dobrze o tym wiesz. Ślepak.
jliber / 2010-06-22 11:59 / Tysiącznik na forum
Znowu monopolista polskości na użytek własnej partii, już by pewnie też do więzienia wrzucał za "zdradę stanu" jak w PRL tylko dlatego bo ktoś ma odmienne przekonania polityczne, co za partia ten PiS, gorsze to dziadostwo od SLD. Uprzejmie informuję, Niesiołowski nie hańbi żadnej Polski, a jedynie mówi szczerą prawdę o stetryczałej, wsiowej i niewykształconej części społeczeństwa z Polski B która głosuje na PiS.
gorszy / 157.158.61.* / 2010-06-22 12:15
Ha ha ha. Widzę, że tylko wykształcona i miejska część społeczeństwa ma prawo głosować jak chce, a te nieuki i biedota co nie mieli szczęścia się urodzić w mieście mają głosować jak im ci lepsi każą, a jak nie to niech siedzą w domu albo do gazu - ot poglądy tych LEPSZYCH.
jliber / 2010-06-22 12:37 / Tysiącznik na forum
Wykształceni na pewno nie wpadliby na genialny pomysl aby glownym haslem kampanii bylo POLEN UBER ALLES!!!
777c / 2010-06-22 11:54 / Bywalec forum

Chore jest to aby Prezydent i Premier wywodzili się z jednej partii


Chyba, że dotyczy to PiSu, wtedy to jest usprawiedliwone patriotyzmem i prawdziwą polskością.
arch / 2010-06-22 10:40 / Tysiącznik na forum
Dla wyborcy PO trzyletni okres nieudolnych, aferalnych rządów, z finałem tragedii smoleńskiej i kompromitacją w czasie powodzi nie ma najmniejszego znaczenia dla oceny kandydata tej partii .

Wczorajsze WYNIKI Eurostatu odają księżycowy obraz Polski .

"Najniższy parytet siły nabywczej w UE . Polacy najbiedniejsi w Unii "

www.dziennik.pl/gospodarka/article631105/Polacy_wsrod_najbiedniejszych_w_Unii.html
jliber / 2010-06-22 11:55 / Tysiącznik na forum
Jakbyś lepiej odrobił lekcję wiedziałbyś że Polska zawsze była najbiedniejszym krajem UE, tak samo podczas rządów PiS, gdy miała najniższy wzrost gospodarczy spośród porównywalnych krajów ościennych, mimo że absolutnie największy w tym wieku. Teraz podczas rządów PO akurat ma stosunkowo najwyższy wzrost gospodarczy, mimo że absolutnie najmniejszy w tym wieku.
Króliczek / 82.143.151.* / 2010-06-22 09:57
Już dawno p. Niesiołowski nie zabierał głosu, powinien jak najczęście jwypowiadać się w imieniu platformy, przecież jest jedną z jej twarzy...
NeoNazi / 83.3.13.* / 2010-06-22 10:06
Zgoda Buduje !

Niesioł powinien mieć to na koszulce z podobizną Bronka.
arch / 2010-06-22 10:57 / Tysiącznik na forum
Fragment rozmowy Roberta Mazurka z Małgorzatą Kidawą- Błońską, rzecznikiem sztabu wyborczego Bronisława Komorowskiego. „Rzeczpospolita” 22.05.2010 r.

RM: „Czemu sztab kandydata gromiącego innych w sondażach ucieka się do agresji?”
MKB: „Tylko że ja żadnej agresji z naszej strony nie widzę, a pan nie może mi jej wykazać.”
RM: „Kandydat specjalnej troski, nekrofil, psychopata… Mam to powtarzać?”
MKB: „Nie ma potrzeby. Ja w tym nie widzę żadnej agresji.”
RM: „A chciałaby pani, by tak mówiono o Bronisławie Komorowskim?”
MKB: „Przecież nie pochwalałam takich wypowiedzi, ale nie dostrzegam w nich agresji. Agresją jest za to sposób, w jaki pan prowadzi ze mną ten wywiad.”
RM: „Żebym dobrze zrozumiał: jak oni to mówili, to nie byli agresywni, a jak ja powtarzam, to jestem?”
MKB: „Dobrze pan to zrozumiał.”
RM: „Nikt dotychczas lepiej nie wyłożył mi zasady podwójnych standardów.”
MKB: „Wie pan, sposób prowadzenia tej rozmowy w dalszym ciągu jest agresywny”.
chłop jag / 84.234.10.* / 2010-06-22 09:39

Niesiołowski: Najważniejsza jest Polska

Jeżeli wyraz, Polska - zamienimy na wyrazy:
ŻEROWISKO DLA CHAZARO-BOLSZEWII, wtedy dopiero będziemy wiedzieć - co Nioesiołowski miał na myśli!


nie może wygrać Kaczyński

No to dać Niesiołowi bejsbola do łapy i wypuścić na Kaczyńskiego - aby demokracji w wykonaniu Partii Okrągłostołowej - stało się zadość!
POmyleniec / 83.15.9.* / 2010-06-22 09:34

Trzeba robić wszystko, by kontynuować modernizację Polski. Kaczyński oznacza dalszą wojnę, cofnięcie kraju, zmarnowanie wielu lat pracy.

Czy o te modernizację Panu Niesiołowskiemu chodziło?.
http://markd.pl/afery-po/
Trzy lata waszej "pracy" wystarczy nam na bardzo długo.
Dziękować nie będę...
NXSNJEDKNSU / 79.189.96.* / 2010-06-22 09:12
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
wiejski głupek / 83.26.248.* / 2010-06-22 09:09
Jak się cieszę że pan profesor się odezwał,bo myślałem że zaniemógł.Teraz będzie śmieszniej.
miki88 / 80.50.131.* / 2010-06-22 09:07
Gdy widzę codziennie w kraju ludzi ciężko harujących na swoje parę groszy a potem w telewizji szaleje rozbawiony, opłacany z naszych podatków Niesioł lub Pooolikot to zastanawiam się gdzie jest sprawiedliwość. Mam ochotę spakować walizki....
Elektro Devil / 2010-06-22 08:44 / Tysiącznik na forum
Niesioł to jest właśnie dowód na to jaki prostacki i prymitywny elektorat głosuje za PO. Lepper was tak odstręcza, a w swoich szeregach macie gorszych prymitywów.

Wszystko w tym temacie.
arch / 2010-06-22 08:42 / Tysiącznik na forum
Gdyby pan Niesiołowski z taką zajadłością rozpylał swoje owady, mielibyśmy w Polsce prawdziwą plagę komarów.

www.youtube.com/watch?v=o-nzEBqxkWA

Widać bardzo mocno konkuruje z Palikotem, Bartoszewskim, Kuzem, Wajdą ,Nowakiem itp.
Ale palma błazeństwa jednak należy się Tuskowi ,bo to on sko/ mercjaliz /ował całą tę menażerię i porozdzielał im stanowiska .
1ksc / 89.74.221.* / 2010-06-22 08:20
panie Niesiołowski wydaje mi się że pan bierze moje ciężko zarobione pieniądze za wykonywanie funkcji na które pan został wybrany co z komisjami śledczymi co z pracami sejmu nie ma na to czasu bo trzeba siać nienawiść
arch / 2010-06-22 08:29 / Tysiącznik na forum

co z komisjami śledczymi

Jest tu coś lepszego

www.bankier.pl/wiadomosc/Ugoda-z-Eureko-za-8-5-mld-zl-2025434.html

oraz tu:

www.bankier.pl/wiadomosc/Ugoda-PZU-z-Eureko-Polska-rozdaje-pieniadze-2023636.html

Podaję to w odniesieniu do idiotycznego procesu, który sztab Komorowskiego wytoczył Kaczyńskiemu. Tymczasem okazuje się, że to koledzy Bronka powinni stanąć przed sądem. Pieniądze stracone przez Państwo Polskie w związku z tamtą sprawą - to są straty, które będziecie musieli pokryć Wy, mili Państwo - z waszych kieszeni.
Taki jest koszt dziwnych i niejasnych działań kolegów Bronka. A czym się zajmuje polski Wymiar Sprawiedliwości?
Pozwem Bronka przeciwko Kaczyńskiemu.

To są kpiny!
Bieda nas niedługo dogoni !
jliber / 2010-06-22 08:39 / Tysiącznik na forum
To trochę tak jakbyś sprzedał komuś samochód a na drugi dzień do niego przyszedł mówiąc że sorki ale okazuje się że wg Twojej dziewczyny z którą mieszkasz (czyli wg prawa panującego w Twoim domu) ta umowa sprzedaży była nieważna. Aby zrozumieć dlaczego wypłaciliśmy Eureko odszkodowanie musiałbyś zrozumieć najpierw że wbrew pięknym hasełkom Polska NIE jest najważniesza, że inwestorzy zagraniczni mogą równie dobrze pójść do 200 innych krajów.
bulba1 / 2010-06-22 09:08 / Bywalec forum
Zgodnie z zasadą analfabety ekonomicznego że w gospogarce zdazją sie cuda !
-w Starachowicach w sierpniu 1993 roku Tusk deklarował:
'Mogę stanąć nago na głowie na szczycie Pałacu
Kultury i powtarzać, że prywatyzacja już przyniosła Polsce
biliony złotych, że polskie przedsiębiorstwa są mało albo nic
nie warte i dlatego są tanio sprzedawane' (, "Tusk nagi", "G W z 14-15
sierpnia 1993 r.).
jliber / 2010-06-22 11:49 / Tysiącznik na forum
Nie wiem po jakiego grzyba analizujesz każdą wypowiedź polityków PO, tak jakby byli jakimiś guru ekonomii. Ja nie głosuję na PO bo to są geniusze nauki, ale dlatego bo to jedyna partia która nie chce powrotu PRL.
edek345345 / 194.242.62.* / 2010-06-22 07:49
Money schodzi na psy. Czuć oddech Czerskiej 10 :)
jliber / 2010-06-22 08:32 / Tysiącznik na forum
Oto skutek gdy upośledzonego nauczysz obsługi programu edycji wideo.
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy