Forum Polityka, aktualnościKraj

Niesiołowski: Przepraszam wszystkich za Palikota

Niesiołowski: Przepraszam wszystkich za Palikota

Wyświetlaj:
sfera2 / 2010-07-10 19:25 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Palikot jest jedynym owczarkiem broniącym PO przed wilczą hordą, ujadającą na każdym kroku. Piszę tak, ponieważ uważam za przedwczesne, wyrwanie się Niesiołowskiego z przeprosinami.
Jak duża jest popularność Palikota widać w telewizji i na różnych forach, usunięcie go z polityki raczej jest niemożliwe, ale usunięcie z PO to już wielki błąd, który może się odbić czkawką. Taktyka zagończyków na usługach PiS-u jest jedna, za pomocą pomówień oskarżeń czy insynuacji manipulowanie poczynaniami innych. Uleganie temu to ich wygrana.
gy / 83.7.26.* / 2010-07-10 18:38
Chciałabym doczekać jak Niesiołowski będzie wyzywał Komora za chamstwo,obłudę za nieudacznika.Stary już jest może go coś zeżre,
baksio / 83.7.26.* / 2010-07-10 18:34
Niesiołowski jest dokładnie taki sam jak Palikot -niech on przeprosi za siebie .Że PAN BÓG takich ludzi nie powoła do siebie,
fkasprzak / 2010-07-10 15:22 / Bywalec forum
NO ZACZYNA SIĘ WYRZYNANIE WŁASNYCH KADR,TRZEBA MIEJSCE ZROBIC DLA KADRY Z WSI, SB, TW .
fkasprzak / 2010-07-10 15:11 / Bywalec forum
MĘTA PRZEPRASZA ZA JANUSZA,ON MA PRZYNAJMNIEJ TAKIE POGLĄDY I JEST WIELKI A TY BĘDZIESZ DO KOŃCA ŻYCIA ZDRAJCĄ.
jacek xxx / 79.189.70.* / 2010-07-10 14:09
to jest normalnie hamstwo oskarzac nierzyjacego prezydenta ludzie te oskarzenia przez palikota to manipulacja tych bandytuw z platwormy to jest taka gra ci ludzie niemaja prawa tak muwic ale im wolno maja media za soba wszystko jest ok zalorze sie ze wybory tez sfalszowali ekipa zlodzieji u koryta a ty palikocie imbecylu zamknij tego ryja hamie przebrala sie miarka bolszewiku tusk manipulator obalal rzad olszewskiego razem z walesa wszyscy umaczani w korupcji wstyd to tacy ludzie nami rzadzoa a ci co nanich glosowali jeszcze zobacza rzady zlodzieji
sfera2 / 2010-07-07 23:49 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
W tych wypowiedziach Palikota jest jednak trochę prawdy, a przynajmniej większość Polaków tak myśli jak on mówi bo wszędzie słyszę słowa jego obrony.
Parlamentarzyści są Już całkiem wyobcowani od społeczeństwa i nawet nie wiedzą co ludzie myślą o nich.
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn / 83.28.91.* / 2010-07-07 22:01
Niesioł co za partacz cię rzeżbił, że cię tak sp........ił ?!
jot-24 / 178.183.237.* / 2010-07-07 21:57
pacan tłumaczy pacana , a barany pobekują
pawel_m_ / 77.255.112.* / 2010-07-07 18:46
czy sie to komus podoba czy nie - PLIKOT POWIEDZIAŁ PRAWDĘ gdyz a całośc wyloty wszystkich gości prezydenta 10 kwietnia (lista gości, czas wylotu itp) odpowiadała kancelaria prezydenta. To kancelaria zaprosiła wszystkie te osoby do jednego samolotu łamiąc wszelkie zasady zdrowej logiki i wiedząc, że nikt nie odmówi głowie państwa. a buta i arogancja członków pisu, odwracaniu kota ogonem i uwagi od tego faktu osiaga już monstrualne rozmiary.
emocje i rozum / 188.33.139.* / 2010-07-07 17:38
odrzucono wniosek- ufffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffF

Przeszliście razem, weszliście wyżej i teraz dołki kop.... afe! Niech się sobą zajmą, J. Palikot jest J. Palikotem - więc po co Go zaczepiają!
Więcej duchowego wyciszenia wśród spraw ducha, polityka dla polityków, ale nie dla .....

Pan Palikot ostatnio bardzo wy-ważony i to tak długo. A że mówi dużo, a ma milczeć....Polityk milczący? Palikot bez emocji? Już je uczesał, nie zaczepiać to nie będzie mówił za dużo ..................
f r / 89.229.203.* / 2010-07-10 10:20
święta prwda ,,zawsze twierdzę,że Palikot odkręca,tylko wypowiedzi kleru i pisiorów...omamionych przez ciemnogród..jeden palnie brednie a reszta ciemnoty za nim powiela...a drugi ciemnota w to wierzy i dalej powiela...Palikot chce ciemnogrodowi udowodnic jak bylo na prAWDE...nIC ZŁEGO NIE MÓWI TYLKO PRAWDĘ A PISIORY NIE CHCĄ W TAKĄ PRAWDĘ UWIERZYĆ hALO TROCHĘ ROZJASNIJCIE ROZUMKI SWE....I CO MIESIĄC NIE KLĘKAJCIE PRZED PAŁACEM BO TAM NIE MA PANA BOGA JEDŻCIE NA WAWEL I TAM POMÓDLCIE SIE ZA OJCZYZNĘ A NIE PRZED PAŁACE...CIEMNOTO
Eola / 83.220.122.* / 2010-07-07 17:17
Panie pośle proszę nie przepraszać za Palikota.Proszę przeprosić za słowa duchownych o krwi na rękach premiera Tuska. Za arogancję i chamstwo skierowane do nowo wybranego Prezydenta posłanki Jakubiak w noc wyborczą. Za słowa kleru,który słowami jednego z nich żałował że samolot nie robił się 7 kwietnia.Lista bardzo,bardzo długa. DLATEGO RĘCE PRECZ OD PALIKOTA.
Proletariusz / 178.36.171.* / 2010-07-08 07:47
Bo w tych łapach trzeba trzymać to co trzyma w swoich Palikot: penisa i świński łeb - symbole PO, a w szczególności Niesiołowskiego.
A poważnie -Jaka partia takie problemy i takie działania.
Krzywdy mu nie zrobią, bo będzie potrzebny i jego forsa też.
bel1000 / 91.198.145.* / 2010-07-07 14:57
Niepotrzebnie, każdy winien odpowiadać za siebie i przepraszać za siebie. A co do wypowiedzi Posła Palikota, odnoszę wrażenie, ze jako jedyny powiedział głośno to, o czym wielu mówi po cichu. Nie pierwszy raz zresztą.
Drań / 82.177.16.* / 2010-07-07 15:06
A to cytat dotyczący zmiany zachowania posła Palikota:

Czyli nastała w Polsce inna epoka?

– W przypadku Janusza Palikota tak. Czy w przypadku innych polityków – czas pokaże. Ja
na pewno nie będę pierwszym politykiem, który zniszczy ten nastrój żałoby.

Ale może pan odpowiedzieć na atak. Powrót starego Palikota nie jest wykluczony.

– Wierzę, że tak się nie stanie. Mam nadzieję, że mój przykład będzie znaczący. Jeśli Janusz
Palikot, król postpolityki, może się zmienić, to także i inni mogą coś ze sobą zrobić.
Drań / 82.177.16.* / 2010-07-07 15:05
A ja mam wrażenie, że jak ktoś tu umie czytać w myślach wielu ludzi. Mój kontrargument: Co do wypowiedzi posła Palikota to mam wrażenie, że zapomniał, to co obiecał. (patrz wpisy poniżej) oraz że milczenie jest złotem. Myślę, również że ni powiedział głośno tego co mówi wielu. Wiadomo, że wymianę samolotów podobnie jak budowę wałów zablokowało PO w związku z oszczędnościami. Szkoda, że nikt nie pamięta i nie mówi o planach PiS w tym względzie.
Hr Bronko / 195.184.83.* / 2010-07-07 14:40
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
zatroskany / 188.47.121.* / 2010-07-07 14:16
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy