Forum Polityka, aktualnościKraj

Niesiołowski: Przepraszam wszystkich za Palikota

Niesiołowski: Przepraszam wszystkich za Palikota

Wyświetlaj:
@@@ / 89.77.200.* / 2010-07-07 13:57
A kto przeprosi za chama niesiolowskiego?
sfera2 / 2010-07-07 23:57 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Za mówienie prawdy nikt nie musi nikogo przepraszam. Nawet za prawdę szorsko wypowiedzianą. A taką prawdę mówią Palikot i Niwsiołowski
@@@ / 89.77.200.* / 2010-07-08 12:54
Masz racje Niwsiołowski mial racje kiedy mowil:

"PO najprawdopodobniej skończy tak jak wszystkie ruchy, które spaja jedynie cynizm, hipokryzja i konformizm. Liberałowie udowodnili, że nie mają żadnych, najmniejszych kwalifikacji ekonomicznych, i nigdy w żadnej koalicji - gdyby do takiej kiedykolwiek doszło - nie mogą obejmować resortów ekonomicznych, bo zrujnują kraj. Platforma jest przede wszystkim wielką mistyfikacją. Mamy do czynienia z elegancko opakowaną recydywą tymińszczyzny lub nowym wydaniem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, której kilku liderów znakomicie się odnalazło w PO. Uważam, że PO to twór sztuczny i pełen hipokryzji. Oni nie mają właściwie żadnego programu. Udają, że wprowadzają nową jakość, że są tam nowi ludzie."
dgen / 2010-07-07 13:55 / Tysiącznik na forum
mam problem:
czy pana prezydenta komorowskiego też można będzie bezkarnie nazywać: chamem, durniem, alkoholikiem itd ?
jan kowalski / 2010-07-10 12:45 / Tysiącznik na forum
przecież to jest cham, więc dlaczego mam sobie żałować i nie wypowiadać tego co myślę i czuję??
MMXX / 94.42.79.* / 2010-07-07 17:49
Oczywiście że można go tak nazywać.Dlaczego miało by być inaczej.Jak Bóg Kubie tak Kuba Bogu.
Drań / 82.177.16.* / 2010-07-07 13:16
Ostatni cytat:

Czyli nastała w Polsce inna epoka?

– W przypadku Janusza Palikota tak. Czy w przypadku innych polityków – czas pokaże. Ja na pewno nie będę pierwszym politykiem, który zniszczy ten nastrój żałoby.

Ale może pan odpowiedzieć na atak. Powrót starego Palikota nie jest wykluczony.

– Wierzę, że tak się nie stanie. Mam nadzieję, że mój przykład będzie znaczący. Jeśli Janusz Palikot, król postpolityki, może się zmienić, to także i inni mogą coś ze sobą zrobić.
rotor / 84.144.55.* / 2010-07-07 13:13
....a Palikot za Niesiolowskiego.
Drań / 82.177.16.* / 2010-07-07 13:11
Kolejny cytat:

Jeszcze parę cytatów: "cham", "alkoholik", "nikt w świecie nie traktuje go poważnie", "małoduszny, wiecznie irytujący się człowiek", "po prostu śmieszny". Na blogu ogłosił pan, że zapłaci za dowody, że dziadek Kaczyńskich należał do Komunistycznej Partii Polski, i zorganizował pan konkurs na najlepiej rozpoznawalną różnicę między Lechem a Jarosławem. Ten, kto odróżni Lecha od Jarosława, miał dostać flaszkę żurawinówki, ten, kto Jarosława od Lecha – zdjęcie Marii Kaczyńskiej. Przeginał pan.
– Nie ma Lecha Kaczyńskiego, nie ma tamtego Janusza Palikota i – mam nadzieję – nie ma dawnego Jarosława Kaczyńskiego. Panowie w to nie chcą uwierzyć.
sfera2 / 2010-07-08 00:07 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Nie musiał płacić, ponieważ to prawda. Dla tego Jaruś nic o ojcu nie wspomina. W ten sposób tuszuje prawdę. Prawdę mówiąc dzieci nie powinny odpowiadać za grzechy ojców ,ale to PiS-owcy harcownicy wyciągnęli dziadka z wermachtu, to i za ojca, Kaczyńskich powinno się rozliczyć
buuu / 87.99.33.* / 2010-07-07 13:11
a za siebie ?

monopol polityczny już jest, teraz trzeba przepraszać za całe swe życie.
Drań / 82.177.16.* / 2010-07-07 13:11
Następny cytat:

Newsweek: Ale już dziś popierający PiS literat Marcin Wolski woła do krytyków prezydenta: "Na kolana łajdaki". A wasz minister Władysław Bartoszewski opowiada, że Jarosław Kaczyński uprawia nekrofilię. Podobnie mówi Stefan Niesiołowski.

Janusz Palikot: To znaczy, że niektórzy ludzie nie zrozumieli tego, co się stało. Wciąż jest w nich zacietrzewienie polityczne i ideowe. Nie zrozumieli, że ta tragedia daje nam szansę, abyśmy byli inni. Z czysto ludzkiego punktu widzenia źle się stało. Nie powinni używać takiego języka. Mam nadzieję, że nawet jeśli ktoś powiedział coś takiego, jest w stanie się wycofać.

Newsweek: Bartoszewski i Niesiołowski się nie cofnęli.

Janusz Palikot: Dajmy im jeszcze jedną szansę. Ja byłem bardzo uwikłany w Lecha Kaczyńskiego tą swoją ostrą krytyką, przekraczającą pewne granice. Dla mnie śmierć prezydenta jest także częścią mnie samego. Możecie panowie wierzyć lub nie.

Czy przez te ostatnie lata wojny polsko--polskiej były zarzuty wobec Kaczyńskich, których używał pan, wiedząc ewidentnie, że to nieprawda? Sugerował pan choćby, że Jarosław Kaczyński jest gejem.
– Przeprosiłem za to.
Drań / 82.177.16.* / 2010-07-07 13:04
Cytuję:

Janusz Palikot, którego państwo znacie, zginął z Lechem Kaczyńskim 10 kwietnia. Teraz jest nowy Janusz Palikot - powiedział Janusz Palikot stacji TVN24 w Hajnówce, gdzie przebywał razem z marszałkiem Bronisławem Komorowskim.
buc_pucybut / 2010-07-07 14:34 / Tysiącznik na forum
No tak nowy gorszy od starego ;-)
: (((((((( / 194.213.1.* / 2010-07-07 13:01
Za Palikota to już przepraszał Komorowski w czasie debaty .
Drań / 82.177.16.* / 2010-07-07 12:57
Czy można przeprosić za kogoś? Palikot chyba jest dorosły i umie mówić sam. A tyle mówił o swojej zmienie po katastrofie. Podobnie jak Pan Niesiołowski jeden wart drugiego.
burczymucha-S / 78.8.145.* / 2010-07-07 12:43
Literatów Polskich w Krakowie, wyrażającą poparcie dla stalinowskich władz PRL po skazaniu w sfingowanym procesie pokazowym duchownych katolickich krakowskiej kurii (aresztowanych pod sfabrykowanymi zarzutami), na kary od 6 lat pozbawienia wolności do kary śmierci.
Od tego czasu jeszcze kilkakrotnie podpisywała różne apele i rezolucje w „obronie demokracji”, a ostatnio widzieliśmy ją w komitecie wyborczym b. komorowskiego. To jest gleba na której wyrosły tzw. "elity" III RP!.
coś tu nie gra / 78.155.124.* / 2010-07-07 21:47
w 53 stalin wykitował,więc jakich stalinowskich władz?
rembert2 / 2010-07-07 12:41 / Tysiącznik na forum
Pogadaja a potem znow Palikot bedzie belkotal.Za duzo wie ,za duzo dal kasy na PO,zeby go wyrzucali
buc_pucybut / 2010-07-07 12:36 / Tysiącznik na forum
kolejne działania socjotechniczne PO
> / 62.58.10.* / 2010-07-07 12:22
Niesiołowki przeprasza za Palikota? Powinien chyba zacząć od siebie
esu / 78.8.128.* / 2010-07-07 12:20
http://www.youtube.com/watch?v=aggDGlusAEY
IIIIIIIIIIIII / 83.12.250.* / 2010-07-07 17:13
Medialna manipulacja POLSAT,TVN ,WP.PL,ONET.PL ,RADIO ZET ,RMF FM, AGORA , WYBORCZA itp. kto ma media w łapach ten rządzi a żeby ludzie się nie połapali używa się metod socjotechnicznych zwróćcie uwagę na naród niemiecki jak został zmanipulowany w latach 20 XX w przez propagandę uwierzyli w swoją wyższość rasy aryjskiej .Dziś propaganda jest bardziej wysublimowana przykryta płaszczykiem realności stwarza nastrój powagi sytuacji
stary pryk / 78.155.124.* / 2010-07-07 21:54
Juz w latach 70-ch Jacek Fedorowicz swierdził w jednym ze swoich programów satyrycznych:kto ma pieniądze ten ma "waadze", kto ma telewizje ten ma "waadze"- dla niekumatych :wadza=władza.
Niesiołowski / 81.219.206.* / 2010-07-10 11:29
Panie niesiołowski nic wiecej niemasz inteligencji od palikota was obu nie powinno byc w polityce bo obaj jestescie bez kultury słowa , Pan jako marszałek to prosił bym o wniesienie uchwały do ułosowania na posłuw i senatoruw na osobe a nie na partie i widział bym taka uchwałw za bardzo rosadna i zeby weszła juz przed nadchodzacymi wyborami do sejmu
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy