Forum Polityka, aktualnościKraj

Niesiołowski: Zaraz będzie głośno, że PO coś ludziom zabiera

Niesiołowski: Zaraz będzie głośno, że PO coś ludziom zabiera

Wyświetlaj:
szef szefów / 83.7.252.* / 2010-07-06 09:50
Jednym się zabierze,Sawickiej wypłaci się odszkodowanie to w sumie się wyrówna.
janiszek72 / 2010-07-06 09:48 / Tysiącznik na forum
Ludzie, którzy nie głosowali na PO doskonale wiedzą, że PO non stop zabiera kasę uczciwym ludziom, tak więc Niesiołowski nie odkrywa Ameryki. Teraz złodzieje z Palikotem na czele zaczną kraść na potęgę, bo już nikt im tego nie zabroni jakimś tam głupim wetem. Przestępcza Organizacja osiągnęła cel dzięki wiernemu i ukochanemu elektoratowi postkomuchów, którzy jak wody święconej bali się Kaczyńskiego. Przez trzy lata szopenfeldziarstwo nic nie robiło tylko zatruwało za pomocą TVN-owskich rozpylaczy smród o swoich spektakularnych cudach i ponad przeciętnych osiągnięciach. Teraz ta zgraja łajz i rozkładających się degeneratów musi znaleźć sobie jakiegoś osiołka do bicia. Może to być zła opozycja, która nie głosuje tak jak PO, albo nasilający się kryzys, który naciera z siłą wodospadu na biedną zieloną wyspę szczęścia i wirtualnego dobrobytu. PO potrafi tylko zarzucać pętlę na szyję obywateli i zaciskać ją na maksa albo sprzedawać nieefektywnie wszystko co się rusza. Te ciołki i gamonie nie potrafią przeprowadzić najprostszych reform, więc nie wiem na co liczyli ich przymuleni wyborcy. Tusk zrobi wszystko, aby niczego w finansach nie zreformować. Będzie oskarżał niechęć i negatywne nastroje społeczne jako główne źródło hamujące próbę, powtarzam wirtualną próbę wprowadzenia przez tych iluzjonistów cudownej recepty na ogłupianie i odmóżdżanie ludzi. Już nie mogę się doczekać tych setek argumentów tłumaczących problemy piętrzące się na drodze wprowadzania bardzo ważnych i strategicznych, ale bardzo trudnych i bolesnych dla obywateli reform. Okaże się, że Tusk w trosce o negatywne nastawienie społeczne i brak akceptacji ostrych cięć życzliwie przychyli się do szeroko rozumianej sprawiedliwości. Jestem pewny, że ten zespół daunowatych ciot będzie odgrywał taniec z gwiazdami i kombinację norweską, aby nie zakłócić dotychczasowego akcentu sielankowości i kompletnego nieróbstwa. Szkoda czasu, szkoda Polski i Polaków. Mam nadzieję, że druga połowa nie będzie czekać z zawieszonymi rękami i pokaże tym cienkim bolkom gdzie jest ich prawdziwe miejsce. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
jliber / 2010-07-06 10:33 / Tysiącznik na forum
Kwintesencja pisowskiej argumentacji. Wszyscy złodzieje i agenci 007, tylko politycy PiS wzór obywatelskich cnót, z czego wynika że gdyby rządzili w PRLu to Polska popłynęłaby mlekiem i miodem dzięki państwowej własności środków produkcji. Dlatego też sprzeciw wobec prywatyzacji ("rozkradania", "wyprzedaży") bo oddala się ich wizja narodowego socjalizmu zarządzanego przez PiS. Ale to zaczyna chyba być już trochę nudnawe?
11 / 93.105.57.* / 2010-07-06 13:04
@jliber.Nudny i pieprzniety na umyśle to ty jesteś.
Zajmij sie czymś konkretnym,bo zanim się obejrzysz
życie przeleci koło nosa.
jliber / 2010-07-06 15:08 / Tysiącznik na forum
Ty się o mnie nie martw, ja sobie radę dam, zajmij się lepiej swoim własnym nieudacznym życiem.
michnik's groupie / 83.238.19.* / 2010-07-06 12:10
Co ty k...a masz płacone od tego bełkotu?
Nie wierzę żeby ktoś przeciętnie kumaty nie zrozumiał dokąd od 20-tu lat dryfuje Polska.
Na bajki o wspólnej Europie ,tolerancji i tym podobnych bzdetach można było się nabrać zaraz po komunie ...ale teraz?
czekajacy / 95.48.168.* / 2010-07-06 11:45
a ja oczekuje na reformy zmienijace zasady działania ochrony zdrowia, wytwórczosci , sejmu itd. . Obecnie nic nie przeszkadza juz PO zrealizowac swoje plany;- o ile je ma !!
Polska Gnije w Kryzysie.
Michnik's groupie / 83.238.19.* / 2010-07-06 10:22
Swietny koment !
Zwięzła kwintesencja PO i lemingowszczyzny !
residua / 195.212.29.* / 2010-07-06 10:19
"Te ciołki i gamonie nie potrafią przeprowadzić
najprostszych reform" - a reforma systemu podatkowego? a emerytury pomostowe? a plan B w celu reformy służby zdrowia? Nie będę wspominała o tym, dzięki komu wiele reform nie doszło do skutku...
residua / 195.212.29.* / 2010-07-06 10:17
"PO potrafi tylko zarzucać pętlę na szyję obywateli i
zaciskać ją na maksa albo sprzedawać nieefektywnie wszystko co
się rusza" - mam przypomnieć listę udanych prywatyzacji przeprowadzonych przez rząd PO w tym i ubiegłym roku? Co do stoczni gdańskiej, to padła przez spóźniony refleks rządu PiS, jego zaniechania i ignorancję...
negol / 79.186.104.* / 2010-07-06 14:54
No to przypomnijmy bezprawna wypłata dla Eureko w wysokości 20 mld zł-prywatyzację przeprowadził buzek i plagiatorka kamela-sowińska czołowe postacie partii POmyleńców
residua / 195.212.29.* / 2010-07-06 10:14
"PO non stop zabiera kasę uczciwym ludziom" - jakim niby sposobem Ci ktoś coś zabiera? - konkrety proszę! Z tego co sobie przypominam, to piosowska partia populistyczno-konserwatywn-prosocjalna chce rozdawać nierobom pieniądze tych co ciężko i uczciwie na nie pracują....
negol / 79.186.104.* / 2010-07-06 15:00
Proszę oto konkrety płaciłem kilkanaście lat składkę zdrowotną -a teraz jak mam operację na kolano to muszę zapłacić w prywatnej klinice (w państwowej czeka się 15 lat!!!!!buahaha)3 tys.zł -zostałem okradziony na 3 tys.zł +składka około 50 tys.zł
sisley / 88.220.44.* / 2010-07-06 10:08
Znakomita ocena z dobrym językiem-Gratuluję. A kto w PO miałby się zająć zwykłą uczciwą pracą-Palikot?, Niesiołowski?, Tusk?, zapomniany Drzewiecki?, zapomniana Sawicka?, zapomniany Chlebowski? itd. Z poziomem biedy i bezrobocia jesteśmy w czołówce. mówienie o nas jako o zielonej wyspie jest zwykłym bałwochwalstwem i bezczelnością w stosunku do tych którzy uczciwie pracują i gówno z tego mają. Spójrzmy na politykę rolną-naszą i francuską. To co wyrabia PO to są kpiny-za ich nieróbstwo płacimy cały czas i nie ma końca.
emeryt, / 83.7.252.* / 2010-07-06 09:45
Wyborcy PO już mają łape w nocniku łącznie z elitą intelektualną.
Darko123 / 188.33.113.* / 2010-07-06 09:24
Na tego psa Jesiołowskiego to nie mogę patrzeć a jak zacznie szczekać to mnie szlak bierze.

To sa ostatnie wybory które wygrali, rozpadną sie ja wcześniej złodziejska UW i AWS.
Teraz sie zacznie wielkie złodziejstwo. Bo gdzie prawica dochodzi do władzy to społeczeństwo sie tylko wyłącznie rozwarstwia, bieda i ubóstwo większej części społeczeństwa to norma.

Na Ukrainie prawica pokazała co potrafi i ludzie od razu wiedzieli ze tak dłużnej się nie da żyć.

Ja oddałem nie ważny głos w II turze bo ani komoroski ani Jarek nie z mojej bajki.
Gdyby za Jarkiem nie stała propaganda Kościelna to bym na niego zagłosował tylko z doświadczenie historycznego gdzie kościół katolicki sie plącze tam bieda i ubóstwo.

Nadchodzą czasy dla SLD pod wodzą Napieralskiego.
Prof. G. Kołodki.
Trochę sie porządki zrobią ale będą mieli co robić po tym bałaganie co zostawią złodziejskie partie prawicowe i Kościół.
buuu / 87.99.33.* / 2010-07-06 13:25
q...a mać ! jaka prawica. przeciez w Polsce nigdy nie było prawicy z prawdziwego zdarzenia (może poza J.K.M, on nikomu 4 liter nie liże),
solidarność - to lewica i ludzie solidarności mają swe korzenie w poprzednim komuchowskim systemie, mało kto ma czyste sumienie w tej kwestii. za całe zło w Polsce odpowiada wyłącznie lewica, PO, PIS, SLD. Prawica jest cały czas w tym kraju marginalizowana, rządzą socjaliści (niebiescy, czerwoni, różowi, internacjonalni i nacjonalni) Liberalizm - sam Thusk i jego kolesie od prywatyzacji chyba sami nie wiedzą na czym polega i na jakich zasadach kręci się wolny rynek, dobrze dryfują w polityce, nic więcej.
jliber / 2010-07-06 10:34 / Tysiącznik na forum
Tak, tak, wiemy, prywatyzacja=złodziejstwo, już nam socjaliści z PiSu wytłumaczyli, wersja SLD już nic nowego nie wnosi.
buuu / 87.99.33.* / 2010-07-06 13:38
prywatyzacja ok, ale nie oddawanie za bezcen całych dobrze prosperujących przedsiębiorstw. taka jest różnica miedzy prywatyzacją, a złodziejską prywatyzacją.
jliber / 2010-07-06 15:10 / Tysiącznik na forum
PiS zatrzymał prywatyzację dokładnie w momencie gdy można było uzyskać najwyższe ceny za te państwowe firmy, podczas światowego boom, więc jeżeli wtedy było "za bezcen", to faktycznie są przeciwko prywatyzacji i po co mydlić ludziom oczy kłamstwami.
antyelektorat / 195.205.44.* / 2010-07-06 09:23
Biedna Platforma. Wszyscy jej przeszkadzają w rządzeniu i reformowaniu. Najpierw Lech Kaczyński wetował ustawy, a teraz brak większości w parlamencie uniemożliwia normalną parlamentarną pracę.
koi / 83.11.69.* / 2010-07-06 09:19
trzeba innym zabrac -chyba ze sie rozliczy sobiesiaka i jego dobrze wyksztalcone dzieci-ale to moze bolec wiecej jak obrabowac pielegniarki czy wojsko
jliber / 2010-07-06 08:53 / Tysiącznik na forum
Tak z ciekawości, nie znam historii wypowiedzi Niesiołowskiego, ale widać że wywołuje on bardzo histeryczne reakcje elektoratu PiS. Tak naprawdę pierwszy raz słuchałem go w wieczór wyborczy jak go ta posłanka pis oskarżyła że nie jest gentelmanem, nie bardzo wiem z jakiej paki, gosciu wypowiadal sie sensownie, podobnie jak w tym artykule. Widać jednak że na pis działa jak płachta na byka. O co im chodzi?
janiszek72 / 2010-07-06 10:01 / Tysiącznik na forum
Powiem Ci tylko jedno. Ta wygrana jest dla Twoich szopenfeldziarzy głębokim grobem, z którego nikt żywy nie wyjdzie. Wiara w autorytety i mądrość osła Niesiołowskiego doprowadzi Cię tam gdzie leży prawda, bo ona leży tam gdzie leży. I to jest oczywista oczywistość, że partia nieudaczników zakrztusiła się własną kiełbasą wyborczą. Przyszedł czas dla Ciebie, abyś spełnił swój obywatelski i platformerski obowiązek i założył świński ryj na ten zakuty łeb, w rękach powinieneś dzierżyć sztucznego penisa "made in Palikot". Tak uzbrojony po zęby zacznij rozgłaszać tuskową ewangelię o kraju miodem i mlekiem płynącym. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
jliber / 2010-07-06 10:35 / Tysiącznik na forum
No nie wiem, wszystko ogólniki, epitety i wróżenie
przyszłości z fusów, a dalej nie wiem co takiego w tym
Niesiołowskim was tak denerwuje.
buuu / 87.99.33.* / 2010-07-06 13:16
wszystko.
Niesioł precz z polityki !
????????? / 194.213.1.* / 2010-07-06 09:37
50% zniżki na bilety PKP dla studentów
30% podwyżki dla bauczycieli,a potem więcej
20 chorych na siostrę dyżurną
in vitro dla wszystkich chętnych na koszt państwa
itd itp

Tak z ciekawości , kto odpowiada za obietnice Komorowskiego? Może pamiętasz,że Komorowski w Londynie poinformował,iż nie odpowiada za obietnice Tuska
Czy Gowin odpowiada za obiecane in vitro?
rotor / 84.144.77.* / 2010-07-06 09:25
czy ty nie widzisz, ze PO zaczyna POwoli odwolywac swoje przedwyborcze obietnice.
Jezeli ten gosc sensownie mowi to nazwanie PO przez niego(przed laty)
PARTIA NIEROBOW jest tez w pewnej mierze sensowne.
W PIS nikt nie histeryzuje, PIS sie teraz POprostu umacnia.
Narod POwiedzial PO sprawdzam i nie bedzie wymowek
ani zwalania na innych chocby na PSL.
Tusk w 2007 oszukal narod a Komorowski go teraz jeszcze przebil.
Przy ich nastawieniu do pracy jest to poczatek konca.
PO zniknie z areny politycznej tak jak zniknela wczesniej UW.
Proponuje PO juz zastanawiac sie nad nowa nazwa partii
bo na PO ludzie nie beda mogli patrzec.
Szkoda tylko, ze znow ucieklo nam pare lat zycia, moze nasze
wnuki beda rozsadniejsze???
jliber / 2010-07-06 10:25 / Tysiącznik na forum
No nie wiem, wszystko ogólniki, epitety i wróżenie przyszłości z fusów, a dalej nie wiem co takiego w tym Niesiołowskim was tak denerwuje.
rotor / 84.144.77.* / 2010-07-06 10:55

wróżenie przyszłości z fusów,

jakich fusow a te trzy lata od 2007 to fusy???
a wiesz co mnie denerwuje, ze taki przyglub
Niesiolowski jest traktowany jak guru, a wystarczy go posluchac
tego jak to ktos nazwal "szczekania"
To oni wroza z fusow straszac ciagle PIS-em i przedstawiajac
czarne scenariusze. Nic konkretnego.
Ta ich tragiczna gra w pokera przyczym nie maja oni zadnej dobrej
karty. Tym razem przegrali - padlo slowo sprawdzam -
Wygrane wybory to jedno a po wyborach jest przed wyborami.
Czym oni teraz beda sie tlumaczyc to zobaczymy...
POmyleniec / 83.15.9.* / 2010-07-06 09:38

Proponuje PO juz zastanawiac sie nad nowa nazwa partii

Proponuję ZPO (Zakłamana Partia Obiboków).
VETO-1_07 / 78.8.145.* / 2010-07-06 08:51
KARIEROWICZE? i jeszcze jedno: jak to możliwe, że pozostali ludzie PO, z wyglądu inteligentni akceptują taką WIOCHĘ?
sisley / 88.220.44.* / 2010-07-06 10:19
Jest taka grupa tak zwanej inteligencji która nie ma żadnych zasad. Są w PO dla wygody, nie idei. To normalne-tak było w komunie.
Zatem uwaga na takie ''autorytety'' jak Niesiołowski [profesor], Palikot [filozof], Bartoszewski [profesor męczennik], Kutz, Wajda [światowi filmowcy] itd.
Ich poprzednicy to Broniewski, Andrzejewski, Berman, Minc,....
rotor / 84.144.77.* / 2010-07-06 09:57
duzo ludzi dla kasy i wygodnego zycia idzie na to.
Jak za komuny sprzedawali kraj i mimo to
zostali bohaterami..
sisley / 88.220.44.* / 2010-07-06 09:56
PO jest zlepkiem ludzi, bezideowych. Brak PO idei oraz wspólnych wartości, które należy przestrzegać w osiąganiu celów. Mamy w PO ludzi takich jak Gowin , Mężydło z jednej strony oraz Palikot, Niesiołowski z drugiej. Jedni z drugimi nie maja nic wspólnego poza faktem bycia w PO. Bycie w PO to trampolina do interesów, własnych. Jedni i drudzy to wiedzą. Interes kraju nie może istnieć dla partii bezideowej. wcześniej czy później PO się rozleci. Nie można oszukiwać w nieskończoność.
jliber / 2010-07-06 10:40 / Tysiącznik na forum
Skoro PO jest bezideowa to dlaczego oskarżacie ją ciągle o liberalizm. Znowu jakiś pisowskie bezsensowne wypociny.
rotor / 84.144.77.* / 2010-07-06 10:00
ostatnio slyszalem takie stwierdzenie w TV, ze PO to nie partia
to jest ruch czyli ciagle w ruchu stad te ich wieczne zmiany
w ich programie.
asdddd / 84.10.61.* / 2010-07-06 08:50
wszedlem raz i po lekturze wywiadu z tym panem, juz tu nie bede zagladal, po co? pa
Michnik's groupie / 83.238.19.* / 2010-07-06 08:37
Właśnie wyp.......łem Money z przeglądarki zastępując go stroną Najwyższego Czasu.
Podzieli los róznych Onetów , WP i innych lewackich ścierw.
Po przejęciu przez Agorę staje się następną szydzącą z tego z czego Polacy mogliby być dumni jako naród a wchodzącą w tyłki różnych zboków propagandą ludzi,którzy nie spoczną aż zaorają wszystko co polskie.
Dohtor / 85.222.86.* / 2010-07-06 08:14
a teraz PO- bolszewicy? No niezły skok, co później? Aż boję się pomyśleć!
jliber / 2010-07-06 08:19 / Tysiącznik na forum
Sprostowanie, to pisowcy krytykują byłych PZPRowców jak Wilczek czy Balcerowicz za zbytnią liberalność, także jeżeli gdzieś mamy skrytych bolszewików czy komunę to właśnie w PiS.
Michnik's groupie / 83.238.19.* / 2010-07-06 10:17
Powtarzasz się .
Więc i Ja powtórzę .Ci byli PZPR-owcy zrobili to dla SIEBIE a nie dla społeczeństwa (czytaj frajerów spoza ich nomenklaturowej kliki).
Teoretycznie to było rzeczywiście pro liberalne, więc dlaczego odmieniające słowo liberalizm we wszystkich przypadkach PO nie wróciło do do tego?
jliber / 2010-07-06 10:27 / Tysiącznik na forum
A co za różnica dla kogo to zrobili. Jeżeli socjalizm okazał się porażką, to co za różnica z jakich innych jeszcze motywów od niego ludzie odeszli.
Michnik's groupie / 83.238.19.* / 2010-07-06 11:57
Chyba cię pogięło.
Rożnica jest taka że uwłaszczona wtedy nomenklatura oplywa w dostatki a reszta (około 90% )robi bokami jako pańszczyżniani pracownicy najemni u tych byłych piewców RÓWNOŚCI społecznej.
jliber / 2010-07-06 12:01 / Tysiącznik na forum
To tak na oko według Ciebie ilu przedsiębiorców w Polsce wzbogaciło się dzięki takiemu uwłaszczeniu na państwowym? I dlaczego PiS zatrzymało prywatyzację akurat wtedy gdy można było za pozostałe państwowe firmy otrzymać największe pieniądze?
Punch rozbawiony / 85.222.86.* / 2010-07-06 08:07
"Rada małpa gdy się śmieli kiedy udać mogła człeka ...... ", jak widać Pan Fredro rysował postacie pasujace nawet współcześnie. Wypisz wymaluj Niesiołowski.
śmiech na sali / 212.126.28.* / 2010-07-06 07:58
dlaczego zawsze gdy czytam serwisy informacyjne widzę tego matoła, chcecie sprzedawać dobry towar nie możecie go reklamować takim wizerunkiem, przecież ten imbecyl w swoich komentarzach doszczętnie stracił umiejętność obiektywnego traktowania rzeczywistości... poza tym na każdym zdjęciu wygląda jak wyjęty z kartoteki policyjnej
jliber / 2010-07-06 08:21 / Tysiącznik na forum
Z tego co wiem jest to jeden z niewielu szczerych polityków, coś jak Palikot. Chodzi Ci o to że wszyscy szczerzy ludzie to imbecyle?
śmiech na sali / 212.126.28.* / 2010-07-06 08:27
Wg Michela de Montaigne'a, szczerość jest cnotą rzadką i filozoficzną, pozwalającą na krytycyzm i na poprawę samego siebie.
Rozumiesz?
sirkt / 83.5.233.* / 2010-07-06 08:36
i pomaga, naprawdę żyje sie cięzej a jednocześnie istotnie lepiej, ale to juz kwestia psychiki i osobowości, a tu mamy doczynienia z psycho niewiem co....
sirkt / 83.5.233.* / 2010-07-06 07:53
A bedzie oczywiście, że tak!!! ko obiecuje ten sie wywiązuje - nie zgadza sie Pan ze mną?????
arch / 2010-07-06 08:10 / Tysiącznik na forum
To tylko -"Banki nabijają klienta w butelkę"

www.pb.pl/2/a/2010/07/02/Banki_nabijaja_klienta_w_butelke?readcomment=1#comment
MN4 / 78.8.35.* / 2010-07-06 07:45

Jeśli już weźmiemy się za emerytury, to pewnie postaramy się o dopuszczenie dłuższej pracy, tych którzy chcą.

Teraz jest to niedopuszczalne? Zakaz obowiązuje?
jliber / 2010-07-06 08:21 / Tysiącznik na forum
Tak, można stracić wypracowaną przez całe życie emeryturę jak ośmielisz się zarabiać więcej niż pewien próg.
m-53 / 83.24.9.* / 2010-07-06 10:28
Piszesz bzdury
można stracić wypracowaną przez całe życie emeryturę


- Nie stracić - zostanie zawieszona (jeżeli pobierałeś).
- W "nowym rozwiązaniu (dobrowolnym?) też emerytura nie będzie wypłacana jednocześnie z pensją.
- emeryci stracą możliwość dorobienia lub przejścia np. na pół etatu
- czas pracy już został wydłużony - sześciolatki do szkoły.
jliber / 2010-07-06 10:29 / Tysiącznik na forum
Zawieszona nie byłaby równoznaczna ze stratą gdybyśmy byli nieśmiertelni :)
shrink / 79.163.220.* / 2010-07-06 09:46
Pan Niesiołowski to najbardziej fanatyczny polityk jakiego znam piana mu z pyska kapie jak tylko usłyszy słowa PiS czy Kaczyński.Moim zdaniem jest to objaw choroby psychicznej spowodowanej środkami farmakologicznymi o bardzo pobudzającym działaniu.
sisley / 88.220.44.* / 2010-07-06 10:29
Nienawidzi PiS-u bo się zaprzedał jak Judasz.
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy