Forum Forum inwestycyjneFundusze

niestety zostalem na papierze 180 000 $ co robic!?

niestety zostalem na papierze 180 000 $ co robic!?

wietkong / 75.22.194.* / 2007-04-10 03:12
moglem jeszcze sprzedac $ po 4 zl. teraz to jest juz tragedia,dolar po 2.8 zl. straty nie do odrobienia, prosze o rade w co zainwestowac zeby zjechac z ciagle spadajacego dolara !???!!
Wyświetlaj:
jertom / 2007-04-10 16:09 / portfel / Bywalec forum
masz w sumie dwa wyjścia sprzedać i generując stratę warości aktywów ale zabezpieczając się przed kolejnymi spadkami dolara lub zainwestować te środki w ryzykowne co prawda ale dające ostatnio zarobić na pozionie co najmniej 30% rynki azjatyckie i południowo amerykańskie takiego rzędu zyski powinny pokryć straty wynikające z kursu i powinny dać zarobić ok 15% w tym roku czyli isnieje szansa na pewnego rodzaju odrobienie strat pytaj sie też o fundusze które robią przewalutowanie
danklim / 2007-04-10 14:03
czesc mogłes to wsadzic w fundusz dolarowy ale one niedaja zaduzozarobic wiec mysle ze powoli trzeba sprzedawac dolary i lokowac je w fundusz akcyjne lub troche mniej ryzykowne zrównowarzone
danklim / 2007-04-10 14:01
na tym forum ludzi sobie doradza a nie tak jak nasz marekeonomista tydzien temu miał opis doradca
wojcher / 2007-04-10 19:59 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
....a jescze wczoraj "marekdoradca" ale zaliczył "kanał"
marekekonomista / 212.2.99.* / 2007-04-10 13:02
Strasznie dużo Pan stracił. Może dałoby się to jeszcze odbić na jakiejś inwestycji. Wszystko zależy od tego co by pan oczekiwał od inwestycji i na jak dlugo gotów by Pan byłm zamrozić kapitał. Ja jestem niezależnym doradcą finansowym. Spotkania ze mną są bezpłatne. Jeżeli miałby Pan jakieś konkretne pytania proszę się do mnie odezwać na e-maila marek0084@op.pl
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy