NIETYPOWA SYTUACJA

ZP / 2007-11-26 22:43
Temat: licytacja mojego narzędzia pracy (samochodu) przez komornika skarbowego, następnie wystawienie przez niego , tzn US faktury sprzedaży. Firma straciła płynność finansową 3 lata temy - US nie zwrócił podatku VAT za r. 2004, natomiast UKS zakwestionował faktury kosztowe = blokada rachunków, licytacja itp. (to już oczywiście wspólna rozgrywka urzędów.Oczywiście żeby nikt nie myślał - jestem na 100 % pewny swojej działalności oraz tego co i jak robiłem, jednakże procedura w tym kochanym kraju jest dla ludzi z mocnym sercem. Urzędnicy twierdzą inaczej. PROBLEM: dzisiaj dostałem tel że nie rozliczyłem faktury ze sprzedaży auta- licytacji komorniczej. Auto i fakturę wystawiał US, ja się z tym nie zgadzam, decyzje nie są jescze prawomocne. Kto ma rację? Co mam zrobić iść i zrobić korektę czy poczekać aż mi włożą par. 56 kks i może dwa lata więzienia - pozbędbą się problremu który sami stworzyli . PORADZI MI KTOŚ ?
Wyświetlaj:
www_kuba_waszkowiak_com_pl / 2008-02-14 15:12 / Bywalec forum
Jeśli chcesz przekazać 1% swojego podatku za 2007r. organizacji pożytku publicznego, a nie wiesz komu - dowiesz się na
www.kuba.waszkowiak.com.pl
zakładka "Jak wypełnić zeznanie podatkowe?".

Nie zmarnuj swoich pieniędzy! Możesz pomóc dziecku!

www.kuba.waszkowiak.com.pl

.
skurczpoliczka / 212.76.37.* / 2007-12-30 06:20
Jeśli pieniądze z licytacji dostałeś w poczet długu to powinieneś zrobić korektę, jeśli nie to było to normalne zuchwałe zagarnięcie mienia.

Najnowsze wpisy