Forum Forum prawneKarne

nieuczciwy agent ubezpieczeniowy !! co robić ?

nieuczciwy agent ubezpieczeniowy !! co robić ?

askasie / 2008-10-23 14:57
płaciłam polise ponad 2 lata...następnie przestałam brakło funduszy !!! do wypłaty miałam ponad 4 tys. mało ale zawsze coś..!!! nie wybrałam bo nie były mi potrzebne ! po ponad roku ide do firmy w innym mieście i prosze o wypłate moich pieniędzy. pani oświadcza mi że mam drugą polisę której nie podpisywałam...!!!!!! pytam co się stało z pieniędzmi z poprzedniej polisy ?? pani mówi że przekazałam pieniądze na drugą !! prosze pokazać mi mój podpis że faktycznie tak było (czyżby skleroza ??? mnie zaatakowała ??) Nie apsolutnir nie ....!!! ktoś podrobił mój podpis o wypłatę pieniędzy..i założył nową polisę...Za pewne wziął za to prowizję ! teraz po kolejnym roku obracania moimi pieniędzmi bez mojej zgody mam tylko ok. 2 tys. Co powinnam teraz zrobić ?? prosze doradźcie coś . prokurator ? prawnik ? od czego zacząć od firmy czy agenta ?
Wyświetlaj:
...|||... / 150.254.159.* / 2008-10-24 11:07
Agenci sa ubezpieczeni od takich numerów, tzn firma dla której pracują ich ubezpiecza, nalezy udowodnić że podpis był podrobiony i wtedy firma powinna wypłącic Pani poprzednią wartoścpolisy

Najnowsze wpisy