Forum Forum prawneBudowlane

Nieuczciwy Deweloper

Nieuczciwy Deweloper

Herbert01 / 2011-03-18 13:13
Witam serdecznie!!

Padłem oszustwu pewnego dewelopera!!
Chciałem kupić mieszkanie , więc zaczołem szukać w internecie, wkońcu znalazłem mieszkanie . Umówiłem się z Panem na oglądnięcie mieszkania. Gdy przybyłem na miejsce zobaczyłem reklamę tego osiedla i możliwość kupna, więc zapisałem sobie i ten numer. Po oglądnięciu mieszkania stwierdziłem że go kupię. wszytsko zosyało wpłacone. Niestety jak się poźniej okazało zapłaciłem 5 tys. zł więcej niż bylo warte, bowiem ten czlowiek był tylko pośrednikiem!! Więc zapłaciłem temu człowiekowi za nic tak naprawdę... jest szansa żebym odzyskał te pieniądze? Proszę o pomoc!!
Zuza co szuka guza / 2013-06-26 14:54
Ja też mam podobny problem z Deweloperem. TYlko ze ja akurat sprzedałam moej mieszkania za pośrednictwem firmy deweloperskjiej, miało one pójść za 1000 tys złotych i w sumie za tyle poszło , tylko że po przez tą firmę na moje konto wpłacono mi tylko 36 tysięcy , resztę, podobno wzięta za jakąś kare umowną. I teraz mam problem po portącono mi 4 tysiące złotych i w wdotaku nei dopłacono mi reszty, rozumiem że musze isć ze sprawą do sądu... ale co dalej?

Najnowsze wpisy