Forum Forum finansoweBanki

NIEZADOWOLENI Z BANKU BPH !!!

NIEZADOWOLENI Z BANKU BPH !!!

tomborlew / 2008-03-27 01:35
Bank BPH oszukuje swoich klientów i Rzecznika Praw Konsumenta. Bezprawne działania banku doprowadziły, że sprawę bada policja i prokuratura.
Bliżesz informacje znajdziecie Państwo na stronie www.bph.info.pl

Gorąco polecam.
Wyświetlaj:
przemo579 / 176.98.122.* / 2012-12-24 15:46
Dziś - (24.12!!!), moje konto rano wykazało plus, potem głęboki minus, od południa jest zero. Naturalnie bez ingerencji z mojej strony.
Ten bank to jakaś żenada. Sens jego funkcjonowania jest dla mnie niepojęty. Decyzja podjęta.
ssebek / 31.60.84.* / 2012-12-04 00:34
Dorzucę cegiełkę. Walczę z tym bankiem długo. historii opisywać nie mam siły. Poważnie, jeżeli ktoś rozważa podjęcie współpracy z tm bankiem to niech już niczego nie czyta tylko właśnie teraz podejmie decyzję, że nie! W przeciwny, razie bank BPH przeniesie Cie do roli głównej filmu "Dług"
refleks5 / 87.99.16.* / 2012-12-12 22:24
Mnie też okradli na 1800 zł.Po moim monicie powiedzieli że mają tydzień czasu na odblokowanie moich pieniędzy.Rozważam skierowanie sprawy do prokuratora.
ewka976 / 83.8.116.* / 2012-12-04 15:02
Ja teraz na przełomie listopad/grudzień zostałam naciągnięta przez bank BPH, zrobiłam przelew dużej kwoty na całkowitą spłatę kredytu hipotecznego i przez dwa tygodnie nie zaksięgowali mojej wpłaty! Dzwoniąc codziennie aby dowiedzieć się co z moim przelew dostawałam tę samą odp. "nie ma środków na Pani koncie,proszę pytać w banku z którego poszedł przelew", po czym na złożoną reklamację dostałam odpowiedź, że jednak przelew do nich dotarł i został przetrzymany z ich winy, teraz proponują mi marne odsetki .... a moje nerwy, stresy, telefony.... żenada!
cnc / 31.182.116.* / 2012-11-07 20:20
BPH ... powinni wydać książke pt. jak okraść klienta legalnie i być "po prostu fair"
konradveidt / 83.8.48.* / 2012-11-19 18:04
Przyłączam się do opinii że BPH to bank stosujący złodziejskie praktyki, trudno go z tego powodu nawet nazwać bankiem a co dopiero mówić że ten bank jest fair jak to ma miejsce w ich reklamie. Będąc na wakacjach zapomniałem zapłacić 39zł opłaty rocznej za kartę MAKRO bo myślałem że ta karta po rozwiązaniu współpracy między BPH i Makro automatycznie wygasła, okazało się jednak że karta nie wygasła i w tym czasie bank zaczął do mnie wydzwaniać po kilka razy dziennie dzień w dzień jakbym był jakimś poważnym dłużnikiem. Na szczęście nie chcąc płacić za roaming nie odbierałem rozmów z nieznanych numerów i nic nie wiedząc kto i po co do mnie dzwoni po 30 razy w tygodniu korzystałem z ładnej pogody nad morzem w pewnym dalekim kraju. W końcu zaczęły do mnie przychodzić SMSy z banku że mam jakieś ZADŁUŻENIE. Napisałem więc maila do banku i mocno zdziwiony otrzymałem odpowiedź że bank obciążył mnie już kosztem 3 monitów na kwotę 75zł plus odsetki i kwota którą byłem winien czyli w sumie około 115zł. W piśmie był termin spłaty tej kwoty na październik 2012 więc jak tylko wróciłem do Polski, przelałem im 115zł. Postanowiłem od razu wypowiedzieć umowę telefonicznie ale w żaden sposób nie mogłem się połaczyć z numerem który podał mi pracownik BPH na infolinii. W końcu dzisiaj zdecydowałem się udać osobiście do siedziby BPH którą ledwie odnalazłem w moim mieście gdyż bank zdąrzył już zmienić siedzibę. Podczas próby wypowiedzenia umowy ze zdziwieniem dowiedziałem się że jestem bankowi winien ponownie ponad 60zł za jakieś kolejne monity w tym jeden telefoniczny. Pani z banku nie potrafiła mi odpowiedzieć dlaczego bank wysyła do mnie monity skoro spłaciłem wszystko jeszcze we wrześniu. Poprosiła koleżankę i ta też nie wiedziała po co nadal naliczają mi opłaty za monity skoro nic im nie jestem winien od końca września a termin spłaty miałem dopiero na październik. Ponieważ żadnych monitów za które zaplaciłem, fizycznie nie otrzymałem, więc napisałem reklamację o zwrot już ponad 130zł które zapłaciłem temu tak zwanemu bankowi i czekam na moje pieniądze które ode mnie dość nieelagancko że tak powiem wyłudzili. W ogóle jestem w lekkim szoku bo nie spodziewałem się że jakiś bank może być aż tak głupi żeby w czasach takiej konkurencji naliczyć swojemu własnemu klientowi ponad 130zł opłat tytułem monitów z powodu dwumiesięcznego poślizgu w opłacie za kartę kredytową w wysokości 39zł, łatwo policzyć że to ponad 300% niezapłaconej z przeoczenia i z powodu wakacji kwoty. Oczywiście umowę z bankiem już rozwiązałem i ze swojej strony postaram się aby jak najwięcej ludzi dowiedziało się o tym jak BPH traktuje swoich własnych klientów.
abcd66 / 178.183.135.* / 2012-11-30 10:38
Zgadzam się w 200%,że bank tosuje złodziejskie procedury.Za zwłokę 4 dni w spłacie raty w wysokosci 46 zł wystawia monit na 25 zł.Spłacam i znikam z tego pseudo banku i radzę zrobić to samo.
Marcin123887 / 89.69.144.* / 2012-11-05 22:32
Mam umowę kredytową, złozylem wniosek o wakacja kredytowe, które mi przysługuja raz w roku. Przed terminem raty zadzwoniłem na infolinie z pytaniem jaka decyzja, konsultantka powiedziała, ze wakacje kredytowe zostały przyznane, a po 3 tygoniach przychodzi wezwanie do zapłaty jeszcze z karą za jego wystawienie. Co za burdel!!
cnccad / 31.182.116.* / 2012-11-05 16:38
ostatnia moja przygoda z BPH.
nazywając ich złodziejami , ubliżam złodziejom. Przepraszam.
Ale brak słów na właściwe ich określenie.
Pewnego dnia dostałem mandat. Zapłaciłem i …po 2 miesiącach otrzymałem z US informacje że nie zapłaciłem mandatu.
Wiec , zrobiłem wydruk , pokazałem Pani w US a ona dosłownie po 3 dniach dostarczyła mi i bankowi BPH za pośrednictwem poczty list z cofnięciem zajęcia przez Urząd Wojewódzki , który to przez „omyłkę” źle zaksięgował pieniądze.
Po ok. 2 tygodniach ściągnięto mi
1. Mandat w wysokości 250zł ( bo taki był )
2. 100zł z wykonanie operacji
3. 15zł za przelew
Po zgłoszeniu jeszcze tego samego dnia reklamacji , uprzejma Pani przyjęła , twierdząc że jak wszystko się uda to po miesiącu odzyskam te 250zł. Pytam co z resztą , czyli 115zł ??
Odpowiada , że to niestety nie będzie zwrócone gdyż bank z takich prowizji żyje.
Te parszywe „…..” nasienia powinny zniknąć z rynku a wszystkie ich dobra powinny wrócić do poszkodowanych.
Nie polecam , wręcz odradzam i współczuje oszukanym i naciągniętym przez ten lichwiarski bank.
Mam dwa konta i na ROR nic nigdy się nie zgadza a na firmowym zawsze stan.
scorpion77 / 77.255.81.* / 2012-11-03 12:40
oszuści a nie bank pracownicy źle wyszkoleni wziąłem w tym banku pożyczkę człowiek przyszedł z zapytaniem czy można zawiesić spłatę kredytu na trzy miesiące z powodu wyjazdu za granicę by uregulować wszystkie trzy raty po powrocie to mi powiedziano że można ale spłata trzech rat zostanie rozłożona na pozostałą spłatę więc nie musiałem nic spłacać po przyjeździe tak mnie poinformował pracownik tego banku co potem się okazało nieprawdą po powrocie miałem list z banku z zaleganiem ze spłatą rat tak więc pracownik jedno dyrekcja co innego mówi do tego jeszcze człowiek jest na liście dłużników a teraz doliczają ciągle jakieś karne odsetki zakończyłem tak w ten sposób pracę za granicą zaliczając tylko okres próbny bo było trzeba zostać i spłacać kredyt ..... lepiej niemieć nic wspólnego z tym bankiem
halllny / 212.7.192.* / 2012-11-07 03:26
zanim podpiszecie umowę sprawdźcie jaka firma ubezpiecza ten bank obecna CARDIF banda oszustów w ich mniemaniu poważna choroba to ZGON kredytobiorcy NIE POLECAM
SEBOL473 / 78.8.79.* / 2012-10-25 12:49
zanim podpiszecie umowę sprawdźcie jaka firma ubezpiecza ten bank obecna CARDIF banda oszustów w ich mniemaniu poważna choroba to ZGON kredytobiorcy NIE POLECAM
Gola 7 / 83.25.221.* / 2012-10-27 23:21
ZŁODZIEJE I NACIĄGACZE JAK NIE ZNASZ SIE NA TEKSTACH BANKOWYCH TO NIE PODPISUJ UMOWY-UTOPIA
lllailka / 109.243.54.* / 2012-11-07 03:29
Jestem takze oszukana przez ten bank,


trzeba powiadomic Panstwowa inspekcje finansowa!!!
klient 500 / 81.210.11.* / 2012-10-01 10:19
Jestem takze oszukana przez ten bank,
trzeba powiadomic Panstwowa inspekcje finansowa!!!
plc / 85.89.173.* / 2012-09-26 16:42
każdy bank , tylko nie BPH
kradną pieniądze z kont ROR a jak sie chce przeprowadzic rewizję konta to dziwnie sie wszystko zgadza... tyle że mam dwa konta i na drugim wszystko jest OK , bo to firmowe konto
całkiem źle / 77.254.228.* / 2012-12-19 20:13
zgadzam się kradną blokują pieniądze z rachunku ROR sprawdzaj co w banku się dzieje to Twoje pieniądze blokują jakoś dziwnie niby błąd systemu ale chyba nie jestem sama ale zwrot niby już ale jeszcze nie tak nowy system wdrożyli usłyszałam w 2 rozmowie ale zwrotu brak po 3dniach
123abc911 / 83.238.239.* / 2012-09-23 15:29
Fair play to brzmi dumnie. Szkoda że, to wszystko tylko na pokaz. Ja pracuję w tym banku i na pewno nic tam nie jest fair play- to puste słowa. Niewolnictwo i obóz pacy, gdzie oszukiwanie i wciskanie klientom produktów jest na porządku dziennym. Plany sprzedażowe, które zmuszają do przekrętów, pracownicy płacą za rachunki, które otwierają dla picu znajomym, rodzinie i klientom biorącym kredyt jako rachunki techniczne, bezpłatne. Bezpłatne dla klient, bo opłaty ponosi pracownik zanim je zamknie po miesiącu, lub dwóch, bo wypowiedzenie mamy podpisane już w dniu zawarcia umowy, czekamy tylko, żeby rachunek się "zaliczył". Fundusze inwestycyjne, które zakładamy za pożyczone na procent pieniądze (akurat tyle ile mamy w planie - dziwne prawda) od dyrektora. Po kilku dniach odkupujemy, płacimy te odsetki, prowizje i wyrównujemy straty funduszu z własnej pensji (ok.2000 na rękę mamy pensji), premie za sprzedaż, przeważnie mniej niż 500 zł na rękę. W następnym miesiącu poszukujemy kolejnej podstawionej osoby na fundusz, bo nie może być ta sama, bo się nie zaliczy. Czasami brakuje do wykonania trochę kredytów, więc trzeba znaleźć kogoś kto weźmie na niby kredyt, po miesiącu spłacić całość, prowizje, odsetki. Koszty tego procederu to ok stówa miesięcznie, czasem więcej, jak trzeba wziąć kredyt. Wciskanie kart kredytowych do kredytu to standard, (klientów przestrzega się, żeby absolutnie nie aktywowali karty, bo to dla nas dodatkowy koszt, a z centrali dzwonią i namawiają) wypowiedzenie przyjmuje się przy umowie, po miesiącu jak się zaliczy wysyła się wypowiedzenie. Czemu tak robimy??? Bo jak nie wykonamy planu to dostajemy plan aktywizujący, naprawczy (przepraszam, zmienili niedawno nazwę na SMART, bo podobno PIP zakazał stosowania tych planów). Plan naprawczy to koszmar, za plecami masz dyrektora, który śledzi każdy twój ruch, tłumaczysz się ze wszystkiego, telefony do klienta, które się słuchane przez dyrektora i opieprz za każdym razem, bo zawsze jest coś nie tak. Tłumaczenie, czemu klient wziął tylko 1000 pożyczki na rok, przecież miał zdolność na 20000, mógł płacić raty przez 96 miesięcy- twoja wina nie umiesz sprzedać. Klient z reklamacją- niech spieprza na infolinię, on się nie liczy, nie jesteśmy od obsługiwania serwisu, naszym obowiązkiem jest sprzedaż, sprzedaż i jeszcze raz sprzedaż. Obsługa kasy??? to nie praca, nic nie robiłaś cały dzień (a mam np. 80 operacji na kasie), przesiedziałaś bezproduktywnie. Kolejka do kasy ??? co cię to obchodzi niech ludzie wieszają na tobie psy, ty masz składać wnioski na kredyty ( też jest plan dzienny). Jak się nie podoba, można odejść, przyjdą nowi, pozakładają konta znajomym i rodzinie, aż się skończą możliwości (bo po zamknięciu rachunku rok karencji - nie zaliczy się dla tej samej osoby). To jest właśnie fair play w Polskim Obozie Pracy. Ale tak jest w większości banków w tym cudownym kraju i nikogo to nie obchodzi. Bank na banku, w centrach miast nie ma nic, tylko banki. Wycieczki dla dyrektorów, dyrektorów regionalnych i nielicznych pracowników- Mauritius, Maroko, Portugalia, Teneryfa(pod koniec roku do Meksyku). Te wycieczki to co 3 miesiące. Dla pracownika karnet Multisport, (można iść na siłownię, tylko kiedy, nawet na wywiadówkę do szkoły nie ma jak, bo cały dzień jesteś w pracy) wymienne na 16 biletów do kina na pół roku. Po prostu bajka. Ach i 10 zł (oczywiście brutto) podwyżki (majątek) w tym roku. Ale za to sprawiedliwie, dyrektorzy też tyle dostali. Ktoś musi na to wszystko zarobić, więc trzeba zgnoić i zagnębić, dyrektorowi zawsze za mało- mała premia (tylko kilka tysięcy na miesiąc), nie pojechał na wycieczkę bo jesteśmy nieudolni, nieroby, nie chce nam się. Obym doczekała kiedy to wszystko się rozpieprzy, ktoś się za to weźmie i zrobi porządek
adolf806. / 89.67.106.* / 2012-11-04 11:39
podpisuje sie podtym
333 / 85.222.68.* / 2012-10-01 21:32
cała prawda szczera prawda...aż włos się jeży na głowie...jest coraz gorzej i nie zapowiada się żeby było lepiej.Rekrutacja co moment,nowe osoby przychodzą i robią wielkie oczy bo jak tu wszystko pojąć ogarnąć obsługiwać kasę i sprzedawać.... to ostatnie to najważniejsze. Krótko mówięc jesteś wart dokładnie tyle ile sprzedaż,nikt nie bierze pod uwagę że ci nie wyszło,ze klient zrezygnował,że się starałeś....mają cię centralnie w dupie....ale kuźwa bank po prostu fair
J. M C--a / 89.229.18.* / 2012-09-26 11:54
to prawda że ten bank okrada i rabuje tych co mają kredyty mi zabrali dom i wystawili na licytacje banki BPH to mafia za którą stoją i sądy i komornicy jedna lipa miałem kredyt we frankach szwajcarskich kredyt spłacałem aż pewnego dnia otrzymałem wymówienie umowy a zrobili to dlatego że frank urósł do bagatelnej ceny prawie 4 zł i z groszy tak potocznie zrobiły się tysiące i to grube zrujnowali mojej rodzinie życie jesteśmy tak zrospaczeni że planujemy nawet samobójstwo jak nie będzie innego wyjscia z tej sytuacji a po pomoc niema sie do kogo zwrucić bo sądy mają to gdzieś bo obowiązuja ich umowy sąd-bank dom warty 100000 tys a sprzedają go za 470 tys to jet chore bo po przeliczniu jestem winien bankowi 80000 tys wraz zodsetkami gnoje jedne to nie jest ich pierwsze oszustwo bo w telewizji pokazywali program o tym banku to nie wszystko teraz ich opiszę w prasie ogólno dostępnej no i sprubóję w telewizji żeby zobaczyło światło dzienne to na tyle zrospaczona rodzina Janusz i Mariola C z Książek ku przestrodze innym ludziom
dewar / 89.78.246.* / 2012-11-23 16:12
Po co masz siebie zabijać . Jedź i z nim i zrób porządek .....
maggzz / 2012-09-18 13:09
Po przeczytaniu większej części postów jedno przychodzi mi do głowy.

Solidne planowanie finansów. Coś czego mnie również nikt wcześniej nie uczył. No i rzetelna pomoc niezależnego doradcy. Może nawet i odpłatnie, ale warto jest wiedzieć za wczasu na co i gdzie uważać. Polecam siebie na przyszłość. Wiele różnych przypadków oglądałam. Niestety moja rzetelna opinia również czasem nie trafia do klienta. Potem taki podeptany wraca i prosi o pomoc. A można było wcześniej zastosować profilaktykę. Cóż mądry Polak po szkodzie...

Pracuje na rynku finansowym już ładnych parę lat i robi mi się niedobrze wiedząc jakie praktyki są stosowane. Wbrew pozorom banki to najbardziej pazerne instytucje na rynku. Ich interes nigdy nie będzie zbieżny z interesem klienta.
Rehman Attaur / 78.30.75.* / 2013-01-12 15:12
Szanowni Państwo uważajcie na Bank BPH ,zgadzam się z poprzednimi komentarzami że ten bank to perfidni oszuści i krwiopijcy.
Posiadam na nieszczęście ich kartę kredytową ,kiedyś płaciłem rachunki które nie były stosunkowo duże ale teraz (jakby celowo )
bank nie wysyła do mnie rachunków a jedynie sms po terminie wpłaty -zapewne płatny sms i nalicza karne odsetki.
Zawsze dzwonią do mnie po terminie i informują o płatności .
Jest to sprytny i przebiegły sposób na dodatkowy zarobek -gdyż te telefony nie są za darmo ale to ja muszę za nie płacić.
W lecie miałem bardzo przykrą sytuację-w oddziale zapłaciłem znaczną kwotę lecz kwota ta została zaksięgowana na inne konto ,miałem problem bo mało kulturalni ludzie z windykacji tego banku nękali mnie telefonami nawet w niedzielę co przeczy kulturze ludzkiej i dobremu wychowaniu cywilizowanego i dorosłego człowieka. Uważam że jak najszybciej ktoś-prawnicy powinni zająć się kontrolą systemu tego banku a sprawę musi badać prokurator.
To jest rozbój i okradanie ludzi to nie jest fair ze strony banku który swoim hasłem reklamowym uczynił zdanie Inwestujemy w relacje człowiekiem.
Proponuje Państwu uważać albo złożyć pozew zbiorowy i wspólnie oddać sprawę do prokuratury.
Zapraszam
widelec117 / 78.88.203.* / 2012-09-17 18:30
Nigdy, ale to nigdy przenigdy nie podejmujcie żadnej, ale to żadnej współpracy z Bankiem BPH.
bożena 5555 / 77.254.6.* / 2012-12-20 16:47
Właśnie mam takie same zdanie !!!!!!!!Nigdy żadnej współpracy z tym Bankiem.Omijam ten bank już od dawna.
iga496 / 31.128.3.* / 2012-11-13 18:32
Ja podjęłam i będę żałować do końca życia, to najgorszy bank sami oszuści
butty544 / 86.149.139.* / 2012-07-28 22:07
Najwieksi oszusci to Getin Bank, Open Life, Open Zycie i ich "lokaty" Swiatowe Rynki i Swiatowe Bogactwa, Kwartalne Zyski. Wcisneli to nawet 71 emerytce! Uciekajcie od tych bandziorow. To dobrze zorganizowana grupa przestepcza. Czytajcie na wrobieni.org
krytk / 77.65.112.* / 2012-09-01 11:31
W Banku BPH są same nieroby. Nie obsługują przelewów w soboty i niedziele oraz święta, a w tygodniu tylko od 8.00 do 20.00. Inne banki robią to w każdy dzień bez wyjątków 24/7.
Mirek 432 / 79.186.114.* / 2012-12-03 19:23
Przyłączam się do tej opinii. Jest dzień powszedni, oddział w Szczecinie ul.Żubrów godz. 10 na sali obsługi 4 okienka kasowe w tym 2 nieczynne, w jednym pani wertuje kartki,potem rozmawia przez telefon przy ostatnim młodzieniec w tempie praktykanta obsługuje klienta, na sali czeka ok.10 osób. Chcących dokonać wpłaty na rachunek irytuje mnie długa perspektywa oczekiwania, inni też chcą wpłacić.Dziwi mnie tzw. tumiwisizm... nie zależy im na szybkim przyjęciu wpłat.Następny dzień taka sama sytuacja, kolejny to samo. Jestem w trakcie poszukiwania innego banku gdzie będą szanować klienta.
buttty / 86.149.139.* / 2012-07-28 22:06
Najwieksi oszusci to Getin Bank, Open Life, Open Zycie i ich "lokaty" Swiatowe Rynki i Swiatowe Bogactwa, Kwartalne Zyski. Wcisneli to nawet 71 emerytce! Uciekajcie od tych bandziorow. To dobrze zorganizowana grupa przestepcza. Czytajcie na wrobieni.org
grzeban / 164.126.24.* / 2012-07-28 13:26
zalozylem konto kapitalne ale nie dokonalem zadnej wplaty .po miesiacu bylo 10zl debetu i 5 telefonow . po 3 m-c 52 zl debetu i 30 telefonow oraz wpis do bik .Moja znajoma przewalila bph na 30000 i szanuje ja za to.
anka727 / 89.69.92.* / 2012-10-18 22:12
a to że pospisywał Pan dokument na otwarcie konta z opłatą 9,90 za mc to już Pani nie wspomni?? Z czego miał bank pobierać opłatę jak nie było zasilenia konta??
60 dni opóźnienia = bik nie zależnie od kwoty .

Trzeba czytać co się kupuje !!!!
grzeban / 164.126.24.* / 2012-07-28 13:45
jezeli do 52 zl doliczyc monity pisemne i tel to uzbieraloby sie ok.1000.Tak mozna zastac dluznikiem banku nie robiac zadnej operacji na rachunku . Kategorycznie odradzam BPH TO OGON POLSKIEJ BANKOWOSCI .No i ten wpis do bik to bezczelnosc

Najnowsze wpisy

Konto osobiste - najlepsza oferta: