Forum Forum finansoweBanki

NIEZADOWOLENI Z BANKU BPH !!!

NIEZADOWOLENI Z BANKU BPH !!!

tomborlew / 2008-03-27 01:35
Bank BPH oszukuje swoich klientów i Rzecznika Praw Konsumenta. Bezprawne działania banku doprowadziły, że sprawę bada policja i prokuratura.
Bliżesz informacje znajdziecie Państwo na stronie www.bph.info.pl

Gorąco polecam.
Wyświetlaj:
peperoni / 178.181.237.* / 2012-01-20 15:03
Unikać jak ognia .
Pracownicy bez kultury ,a windykacja to jużnawet taka wymuszona chamskość.Nawet przedstawić się nie potrafią. Od ponad roku komornik potrąca mi na ich rzecz kasę ,a oni nadal w tej samej sprawie robią windykacje ,grożą sądem.
bankierka / 89.73.234.* / 2012-04-28 14:15
Olac kmiotków siedzących za biurkmi i telefonami a jedynie romawiac z szefostwemto jedyne wyjscie bo wtedy poczuja lekki strach .
proki / 89.239.102.* / 2012-05-23 23:22
o matko. to nie średniowiecze! kieronika obowiązują te same procedujry co pracownika wiec nic więcej się nie załatwi.
bib / 89.73.56.* / 2012-03-21 01:34
ciekawe dlaczego potrącają, ktoś nie spłacał kredyciku?:D
gucio 825 / 81.190.36.* / 2012-05-02 18:51
ja z kolei mam dodatkowe konto i od miesiaca przestal dopisywac odsetki pisalem do nich trzy razy i nie doczekalem sie do dzisiaj odpowiedzi tak samo jest z oplata za prowadzenie konta jednego miesiaca pobieraja 4 zl a drugiego 7 zl od czego to jest uzaleznione?
uglydrake / 94.254.168.* / 2012-03-29 19:21
bib nie byłoby ci tak wesoło gdybyś musiał spłacać kredyt którego nie wziąłeś
BYDLAK66666 / 83.26.130.* / 2012-01-02 16:09
ODRADZAM KAZDEMU !! NIE BRAC NIC NA RATY W MEDIA MARKT ZA POSREDNICTWEM TEGO BANKU !! ZŁODZIEJE WIECEJ INFO NA GG 3617244
proki / 89.239.102.* / 2012-05-23 23:24
w Media Markt nie ma ofery ratalnej banku BPH a Santandera
fanbph / 83.11.11.* / 2012-03-12 16:45
od dłuższego czasu bank bph nie prowadzi sprzedaży ratalnej w Media markt, ale to standard u polaków narzekanie to chleb powszedni a wystarczy czasem wytęrzyć umysł i poczytać korespondencje, żenua
W123 / 83.136.224.* / 2012-02-17 09:52
Ja też niestety kupiłem laptopa w Media Markt za posrednictem tych oszustów. Właśnie się dowiedziałem po terminowej wpłacie, że zalegam im jeszcze ponad 40 zł. Po telefonie do obsługi klienta dowiedziałem się, że to z powodu wcześniejszych nieterminowych wpłat. Za smsy z przpomnieniem czy telefony liczą po kilkanaście złotych. W umowie nie było nic na temat takich złodziejskich warunków. Obsługa jest niezwykle chamska. W dodatku w jednej sprawie wysyłają smsy i po kilka listów. I za wszystko liczą sobie kolosalne opłaty. Unikajcie jak ognia "banku" BPH. I zakupów za ich pośrednictwem. Raty miały być o%, a będzie to najdroższy sprzęt na rynku.
proki / 89.239.102.* / 2012-05-23 23:25
jest informacja o kosztach za nieterminową spłatę w umowie. Kredyt jest na 0 % jeśli trzymamy się harmonogramu spłat w terminach wyznaczonych w umowie.
animowy / 178.37.34.* / 2011-12-28 17:05
wiem O tym miałem 30 rat a teraz mam 32 raty pod wujny co mam robić
animowy / 178.37.48.* / 2012-01-25 16:00
zapłaciłem 31 raty a mam umowe 30 rat BEZ OPŁAT i tak OSZUKALI MNIE z listownie o 40 złoty z prowizj
animowy / 178.36.226.* / 2012-02-02 08:58
bo jest bank najgorszy inny bankach człowiek brał raty nie miał problemu a człowiek ten bank nie ufam bo za telefon muś płacić jak do mnie dzwonią 28 złoty
proki / 89.239.102.* / 2012-05-23 23:26
w innych bankach kasują więcej

...

Zawiedziona / 89.73.22.* / 2011-12-12 14:47
Po prostu najgorszy bank!!!
Nie_ma_co / 95.41.140.* / 2011-12-23 12:30
Jak można mówić o sobie, że jest się "Fair Play" jak nie szanuje się klientów i swoich pracowników. To tylko hasło marketingowe, które ma przyciągnąć kolejnych naiwnych klientów. Tak samo jak nagłośniona kampania Zwykły Bohater, która pod przykrywką dobroczynności i nagradzania bohaterów, ma tylko przyciągnąć kolejnych..., do nabijania kasy amerykanom (GE). Szeregowi pracownicy nie są niczemu winni. Wykonują tylko swoją pracę, którą boją się stracić w dzisiejszych cięzkich czasach. To prawda że czasami trafiają się też pracownicy, którzy pomylili się z zawodem, i nie powinni miec wogóle kontaktu z klientami. Ale stres, wymagania, presja,... robi swoje.
Piotr Popławski / 178.73.1.* / 2011-12-19 16:20
zgadzam się w pełni, dodatkowo niekompetentni pracownicy. Dla zainteresowanych przedstawiam dowody. Sprawę przekazuje do prokuratury
MARCELINA / 31.60.80.* / 2011-11-15 23:20
Bank BPH napewno nie jest nastawiony na pozytywne relacje!!!! MOJA MAMA MA U NICH DUŻY KREDYT.Niestety straciła pracę, rozchorowała się poważnie (jest historia choroby)przez 11 miesięcy była bez środków do życia (pomagałam Jej jak mogłam). Rozmawiała z bankiem opisywała sytuację szukała rozwiązania. Wpłacałam na konto BPH około 600 zł (rata 1100zł) Za każdym razem bank dzwonił do mamy po 3-5 razy w miesiącu kasując za każdy tel 16 zł! ZASTRASZA MAMĘ, OSKARŻA ŻE JEST OSZUSTKĄ- WAŻNE: zanim Mama straciła pracę i zdrowie miała 20 letnią historię kredytową w różnych bankach gdzie spłacała terminowo lub PRZED terminem. NIESTETY bank BPH idzie w zaparte i nie chce współpracować tylko NAKAZUJE pożyczyć od rodziny, znajomych!!!! Wypowiedział Mamie umowę, zadzwonił pracownik z tą wieścią. Powiedział, że jeśli Mama wpłaci do 20.11.2011 3000 zł poźniej bedzie płacić 1100 to nie będzie Sądu i komornika. Zanim wpłaciłam za Mamę te pieniądze zadzwoniłam do Banku- psychologicznie szkolona pracownica syknęła, że nie ma zamiaru ze mną rozmawiać. W końcu powiedziałam, że chcę mieć ustalone warunki na piśmie to wpłącę im te 3000 zł. Powiedziała, że ABSOLUTNIE TAK SIĘ NIE DA i jedyne co zaproponuje Mamie to 3000 zł i ugoda na 18 miesięcy z ratą... 3100 zł!!!!!a jak nie będzie Mama płacić to komornik wszystko Jej wyniesie! Wytłumaczyłam, że taka rata jest nierealna-kazała pożyczyć od rodziny lub znajomych! Mama pracuje-zarabia 1000zł, płąci im 600, rachunki ma łącznie na 1800 zł. Pomagam jak mogę, MAMA WYKAZUJE DOBRĄ WOLĘ - chce płącić tyle ile może, ile możemy razem A TE CH.... Z BPH POPROSTU DZWONIĄ I MIESZAJĄ MAMĘ Z BŁOTEM!!!! Ktoś powinien im ukręcić łęb. ROZUMIEM ŻE BANK TO NIE INSTYTUCJA CHARYTATYWNA ALE BRAK KULTURY, CHAMSTWO, PROSTACTWO, PODJAZDY PSYCHOLOGICZNE (sama jestem psychologiem więc wiem jak się zadaje pytania żeby manipulować ludźmi) i BEZCZELNOŚĆ PRACOWNIKÓW BPH PRZECHODZI WSZELKIE POJĘCIE. Nie wiem jak oni jeszcze funkcjonują! PROSZĘ WAS NIE PAKUJCIE SIĘ W CHORE RELACJE Z TYM BANKIEM!!!!!!!!!!!!
Proki / 89.239.102.* / 2012-05-23 23:30
a ja proponuję nagrywać rozmowy. Jeśli są w nich wyzwiska nawet jeśli rozmowy Pani nie nagrała można pisać skargi do banku bo rozmowy wszystkie są nagrywane.
BK :) / 109.199.14.* / 2011-12-01 22:27
ohhh, byłam pracownikiem tego .....no właśnie nawet mi przez gardło nie przechodzi słowo BPH, po 10 latach zwolniłam się i uwierzcie mi wolałam siedzieć bez pracy niż dalej pracować w tym obozie. Niestety w tym banku nie liczy się człowiek, klient. Wyryło mi się w pamięci... sprzedaż, sprzedaż sprzedaż, nie ważne jak ma być wynik!!! reszty sobie dopowiedzcie co musieliśmy robić, żeby ten wynik był. Współczuje tym klientom, co dają się nabrać na sztuczne uśmieszki doradców, ale to nie ich wina. Wielu z nas (doradców) nie sypiało i pewnie nie sypia po nocach, wielokrotnie faszerowałam się lekami uspakajającymi. Nawet nasi stali klienci zauważyli, że jesteśmy bez życia i przemęczeni. W tej chili pracuje w innym banku, też są plany sprzedażowe, ale uwierzcie mi są jeszcze banki w Polsce gdzie liczy się jakość a nie ilość. Pozdrawiam wszystkich
ika51 / 188.47.65.* / 2012-04-01 16:07
musze to skomentowac,pracuje w tej firmie przeszlo 20 lat i zeby nikt nie myslal , ze na kierownicxzym stanowisku-jqako doradca z funkcja kasjera,pracowac trzeba wszedzie i uczciwym tez trzeba byc, nie mile usmieszki ale proste i uczxciwe przedstawienie oferty, fakt plany sa ale zeby oboz pracy to zdecydowanie przesada,nie ma idealnych bankow a ja sadze ze BPH jest nadal dobrym bankiem
proki / 89.239.102.* / 2012-05-23 23:34
Osobiście uważam ze obóz pracy jest w Aliorze. W każdym bnaku się wciska. Po bankowemu nazywają to wywołanie potrzeby. Tak samo jak widzimy promocję w marecie. Nie myśleliśmy o tym żeby kupić dany produkt a kiedy działa na nas kusząca oferta zakupujemy dodatkowy produkt. Tak samo jest w banku tylko inne produkty.
mmonikaaa / 62.233.239.* / 2011-11-17 13:10
To święta prawda!!!! Ja mam ratę za netbooka z media markt, która wynosi 52 zł. Prawie od samego początku pracownicy tego banku zaczęli dzwonić do mnie, ze mam zaległość w wysokości 16 zł, które po pierwszym telefonie grzecznie wpałciłam. Niestety od tamtej pory pracownicy tego złodziejskiego banku napastują mnie telefonami, ze cały czas jestem winna 16 zł i tak moja rata z 52 zł podniosła się iespodziewanie do 68 zł. Okazuje się, ze w momencie, w którym się upominają o zapłatę 16 zł już jest po terminie za co naliczają nastęone 16 zł. Błędne koło, w ten sposób zarabiają. Oszuści!!! Odradzam każdemu komu tylko mogę!
roki63 / 84.201.217.* / 2012-01-20 13:28
MAM KARTE DO MAKRO , OBECNIE JEST ONA TYLKO NA WEJŚCIE ALE Z BPH DOSTAŁEM SMS a ŻE ZA JEJ UŻYWANIE JESTEM IM WINIEN 39 PLN , ZADZWONIŁEM NA INFOLINIE I OKAZAŁO SIE ŻE TEN SMS KOSZTUJE MNIE DODOATKOWO 16 PLN ORAZ ŻE MUSZE WYSŁAĆ PPOLECONYM WYPOWIEDZENIE UMOWY KARTY KTÓRA I TAK NIE DZIŁA , ZŁODZIEJE
swinia / 79.186.165.* / 2011-11-16 00:25
oni są fajni dopóki nie podpiszesz umowy, poradź się prawnika - warto, nie mogą w takiej sytuacji tak dużo żądać, a tych dzwoniących postrasz prokuratorem, od egzekwowania jest komornik a nie jakiś bubek z ich zapyziałego banku, o kulturze w tej instytucji nie można mówić.
Odwagi niech mama się nie boi, w razie czego, komornicy to też ludzie nie wezmą więcej niż jest to w przepisach kpc, a ci dzwoniący są na etacie tej zapyziałej instytucji i od tego jak się poddasz ich zastraszeniom zależeć będzie ich płaca i premia
robertoo / 95.168.183.* / 2011-11-19 13:17
Omijajcie ten bank z daleka. Ja mam konto od wielu lat. Gdy funkcjonowały placówki prawie w każdym mieście i wszelkie sprawy załatwiałem z przysłowiową panią Krysią, to było rewelacyjnie. Gdy tylko polikwidowali placówki, doszło do obsługi klientów przez telefon i internet to TRAGEDIA.
http://bankowe-konta.info/konto/bank-bph/
ika51 / 188.47.65.* / 2012-04-01 16:09
obsluga jest dalej taka jaka byla , ale jak sie chce narzekac to , to kamien zawsze sie znajdzie
KatarzK / 83.4.135.* / 2012-01-04 09:34
Jeśli chodzi o połączenie telefoniczne to najbardziej debilny Bank, jeszcze do niedawna można było połączyć się wciskając 0, teraz to jazda pod górkę,klient w starszym wieku na pewno tam się nie dodzwoni,najpierw przyznają kredyty wszystkim,ale potem nie wszyscy umieją się tam dodzwonić, czyli kompletne olewatorstwo wobec klienta. w innych bankach kontakt jest bardzo prosty i jasny ale BPH niestety jest mocno pogmatwany.Jestem pracownikiem tego banku i wiem jakie problemy mają klienci z dodzwonieniem się na infolinię, zawsze przychodzą do mnie ,żeby im pomóc w tej sprawie, jadą po kilkadziesiąt kilometrów do naszej agencji tylko po to, żeby pomóc im dodzwonić się do BPH!
cyklone1 / 83.11.146.* / 2011-10-28 12:52
Jeżeli chcesz mi pomóc, albo sam sobie zarobić to załóż konto na stronie:

http://www.twodollarclick.com/index.php?ref=cyklone1

Klikasz na reklame czekasz 30 sekund i już zarobiłeś 2$ = 6,5 zł.
Jak uzbierasz 1000$ to możesz wypłacić kasę.
Mój kolega już wypłacił 1040$ w około półtora miesiąca, ja mam aktualnie 701,40$ i brakuje mi prawie 300$ zeby wypłacić kasę. Naprawde polecam, najlepsza strona ze wszystkich o tym charakterze bo mozesz wypłacaj juz od 1000$
bph / 89.68.237.* / 2012-02-26 16:33
BPH OSZUSCI!
dali mi pozyczke na sprzet rtv
prawie w calosci splacilem raty i okazalo sie ze mam niewiele mniej do splacenia niz na poczatku (splacalem przez poltora roku raty)
oczywiscie jestem obiektywny i widze tu ruwniez swoja wine...ale...wyraznie pracownik banku poinformowal mnie ze w razie opuznienia wplacenia raty zaplace kare w wysokosci 50 pln. zapomnial tylko dodac ze za kazde pisemko ktore mi wysla z przypomnieniem raty bede musial zaplacic 200 pln.
rower29 / 31.63.159.* / 2011-10-24 14:51
KREDYT HIPOTECZNY w ich banku nie istnieja a oni każą klientom gromadzić dokumenty i zwlekają po dwa miesiące. Kazali mi napisać oświadczenie, że zrezygnuję z podpisania kredytu na wykończenie zbudowanego domu w stanie surowym i teraz zero kontaktu. Zrezygnowałem z NORDEA i KREDYT BANKU na rzecz BPH a oni mi teraz nie chcą podpisać umowy. Chyba nie mają kasy dla mnie, tyle że warunki się zminiły i już nie dostanę tak korzystnych jak miesiąc temu. muszę ich olać!!!
swinia / 79.186.165.* / 2011-11-15 22:56
zrobili cie w bambuko, to są oszuści, chcą ci dać drogą pożyczkę gotówkową z ubezpieczeniem, olej ich i idź do innego banku
ZASTRASZANA / 83.22.247.* / 2011-10-24 13:16
Czas najwyższy , żeby dobrali się tym wszystkim co dzwonia do klientów i ich bezopodstawnie zastraszaja, bez podania jakiejkolwiek podstawy prawnej do tego o czym mówia i czym zastarszaja klientów. I TO MA BYC BANK PRZYJAZNY DLA KLIENTÓW ??????? - ONI ZATRUDNIAJA SADYSTÓW PSYCHOPATÓW A NIE NORMALNYCH PRACOWNIKÓW. bROŃ wAS pANIE bOŻE ŻEBY BRAĆ KREDTYT W TYM BANKU - PRZESTRZEGAM!!!!!
Ja :) / 94.251.154.* / 2011-10-20 12:40
Witam serdecznie!
Czytam to wszystko i w głowie mi się to nie mieści :)
Klient podpisując umowę ja czyta, jaskrawym kolorem są zaznaczone wszystkie niezbędne informacje dotyczące spłaty (numer konta, nazwa ,adres banku, tytuł wpłaty jaki należy wpisać i oczywiście TERMIN PŁATNOŚCI)
Z całym szacunkiem ale jeżeli wszystkie informacje mamy to dlaczego robicie inaczej??
Termin płatności ma być PO 10 każdego miesiąca to czemu jest wpłacone 8 każdego miesiąca? Dziwne :/
Blankiet do klienta jest wysyłany Poczta Polską więc że nie dotarł można chyba obwiniać Pocztę lub rzetelnego Listonosza który wrzuci nie do tej skrzynki a nie wydzierać się po Pani która sporządziła umowę o nowy TV.
Ludzie zapamiętajcie my w domu nie trzymamy i nie wypisujemy blankietów dla waszych rat tylko dostarcza to Poczta.
Praca w BPH wspominam NAJLEPIEJ niesamowita atmosfera ciekawi ludzie Wszystko Kapitalnie.
Tylko szkoda,że żyjemy w takim Kraju,ze ludzie KLIENCI są tak wredni i chamscy.
Wiele ludzi narzeka na zakup sprzętu RTV i AGD przez Bank BPH.
Wcześniej był Lukas ale wyszedł bo nie podołał wyzwaniu, teraz znów wszedł pełna parą wielu klientów jest bardzo zadowolonych bo Lukas jest kapitalny.
Tylko szkoda,że ludzie tak ufają i dalej nie czytają umów a w umowie jest szereg informacji również o karcie która może być wysłana do klienta.
W BPH była albo Karta albo Raty , a w Lukasie chybił trafił co jest oszustwem o którym doradca nic nie mówi.
Więc czekam na chwilę kiedy Lukasowi znów się znudzą Tacy Klienci MM i znów kopnie ich nie powiem gdzie :)
Pozdrawiam i dalej nie czytajcie umów, wpłacajcie kiedy Wam odpowiada a później się awanturujcie :)
proki / 89.239.102.* / 2012-05-23 23:36
w BPH na odstapienie od umowy kredytowej jest aż 21 dni. Więc można umowę przeczytać nie jeden raz i nawet ze słownikiem wyrazów obcych.
sc / 83.30.249.* / 2012-05-10 13:34
te komentaż napisał pewno jakiś dyrektorek, który siedziz dupcią na ciepłym krzesełku zbierając co miesiąc 18.000 tys. złotych i ciesząc się że udału mu się oszwabić kolejnych klientów. HA, HA
uglydrake / 164.126.175.* / 2012-01-11 19:01
I dlatego bank nie zamierza wypłacić pieniędzy z ubezpieczenia skradzionej karty a pracownicy w dziale windykacji posuwają sie do jawnych kłamstw i oszczerstw ?
Andrzej 1235 / 83.30.57.* / 2011-11-20 19:42
Niestety przypadek z przed paru dni,zatwierdzony i podpisany- kredyt -mialy byc srodki ,byly ale tydzien pozniej.Brak odezwu i mozliwosci dodzwonienie sie do pracownika,ktory odpisuje sms ,że oddzwoni i ma to gdzieś.Bank oszołomów.Wiem jedno ,że trzeba to jak najszybciej spłacić i nic wspolnego nie miec,brak profesjonalizmu i jakiegokolwiek powazania dla klienta!!
doradcabcs / 95.41.110.* / 2011-11-05 16:17
Przychylam się. Atmosfera była w POK zawsze OK, z koordynatorem Bartkiem superancko.
Pozdrawiam starą ekipę z MM.
doradcabcs / 95.41.110.* / 2011-11-05 16:21
i jeszcze coś. Klienci są zawsze najbardziej winni. Jeżeli klient chciał coś wiedzieć to się pytał. Od wielu z nas otrzymywał konkretną odpowiedź bez ściemy. Jak się na coś nie zgadzał to nikt kitu nie wciskał, że ma być, etc. To o czym pracownik jest zobowiązany poinformować każdy wiedział. Mieliśmy pewne zasady, kanony ponad które nie powinno się wychodzić. Jak ktoś wyszedł podpisywał papiery na zmianę swojego zachowania, informowania klientów o tym i tamtym. Teraz pracuję w innym banku- tu ma być wynik i nie ma, że boli. Albo klient bierze albo nie. A wyniki też mają być.
swinia / 79.186.165.* / 2011-11-15 23:08
sprzedałeś się innemu kórestwu, robiłeś w tym dziadostwie żeby szef był zadowolony, jak byłeś ładny to mogłeś mu dać dupy, napewno byś awansował
zibilbn / 83.28.52.* / 2011-10-15 10:36
potwierdzam oszuści i złodzieje ja mam pożyczkę ratę 456zł a co miesiąc mój dług maleje o 200zł reszta idzie na oprocentowanie i ubezpieczenie ja mam 3000zł więcej do spłacenia plus 256zł ze spłaconej raty gdzieś przepada po siedmiu ratach zarobili na mnie 1792zł są gorszymi złodziejami niż Provident bo ten chociaż nie okłamuje swoich klientów zdala od BPH
bph / 89.239.99.* / 2012-11-06 23:46
Weś gościu nie kituj. Masz harmonogram podpięty pod umowę. Zobacz sobie kolumnę odsetki i kolumnę kapitał. Zobaczysz gdzie są pieniądze.
bph / 89.239.99.* / 2012-11-06 23:46
Weś gościu nie kituj. Masz harmonogram podpięty pod umowę. Zobacz sobie kolumnę odsetki i kolumnę kapitał. Zobaczysz gdzie są pieniądze.
lizz / 84.10.147.* / 2012-02-17 22:26
A czytałeś umowę, czy Tobie umknęło? Pewnie spieszyłeś się do kasy po gotówkę i podpisywałeś co się dało.
gt41 / 2011-12-02 13:15
Idioto, trzeba wiedzieć co się podpisuje.
Czy ktoś cię do tego zmusił.
mmartucha / 83.25.85.* / 2011-11-20 14:13
W każdej umowie, w każdym banku jest napisane ile do wziętego kapitału doliczone jest za ubezpieczenie (z którego można zrezygnować)i ile będzie do spłaty łącznie odsetek umownych wiec wystarczy tylko dokladnie przeczytac umowe!!! Wiadomo, że na początku spłaca się wiecej odsetek, mniej kapitału ale z czasem spłaty kredytu to sie zmienia...Do umowy dołaczany jest harmonogram spłat, gdzie jest zaznaczone przy każdej racie ile spłaca sie kapitału a ile odsetek. Od każdej umowy można odstąpić w ciągu 2 tygodni od jej podpisania bez żadnych konsekwencji, więc jeżeli ktoś nie zapoznał sie na miejscu z umową zawsze może zrobić to w domu. Sama mam kredyt w tym banku, wzięłam taki jaki mi odpowiadał a nie podpisałam pierwszego lepszego jaki mi zaproponowali. Od samego poczatku mam świadomość ile łącznie spłace odsetek. Ale oczywiści nikogo nie interesuje ile łącznie będzie spłacał w monencie kiedy podpisuje sie umowe, ważne jest, że jakiś bank udzielił nam kredytu w takiej kwocie jaką chcieliśmy. I tylko to w danym momencie sie liczy!!! Dopiero po pewnym czasie są nagle pretensje,że tyle juz spłacam a kapitału nie ubywa....Banki to nie instytucje charytatywne, musza na czymś zarabiać. Nikt kasy na siłe nie wciska, jeżeli nie odpowiadają warunki to nikt nie karze brać kredytu.
majal / 212.183.128.* / 2011-12-07 23:35
Tu nie chodzi o czytanie , czy nie czytanie umów. Problemem banku BPH są jego pracownicy. Jest to grupa ludzi niekompetentnych,aroganckich , wręcz chamskich . Jedyna taka instytucja w Polsce o tak słabej kadrze. Nie potrafi się większość nawet przedstawić.Dział windykacji,to już jest jakaś dzika kraina. Albo ta grupa jest tak szkolona,aby być nieprzyjaznym dla klienta albo wynieśli takie zachowania z domu rodzinnego. Wstyd i żenada. Nie chce się wierzyć , że Polska jest krajem prawa.......bezprawnie można dręczyć,wyzywać, wymyślać jakieś kwoty do spłaty.......Prostej sprawy,prostego zapytania nie są w stanie wyjaśnić.....Pracownicy BPH chcieli by chyba takiego prawa,żeby mogli porywać dzieci dłużników a nawet zapewne chcieliby mieć prawo zabijania.... I robili by to bez wachania........
ika51 / 188.47.65.* / 2012-04-01 16:17
przepraszam za slowo, Ty dupku jak mozesz wyrazac sie o wszystkich pracownikach w tak arogancki sposob, a kim Ty jestes ze masz prawo do tak chamskich okreslen, parcuje w tej instytucji przeszlo 20 lat jako zwykly pracownik i to ja spotykam na swej drodze wlasnie takich niewychowanych i niekulturalnych ludzi,szkoda slow
majal / 212.183.128.* / 2011-12-07 23:35
Tu nie chodzi o czytanie , czy nie czytanie umów. Problemem banku BPH są jego pracownicy. Jest to grupa ludzi niekompetentnych,aroganckich , wręcz chamskich . Jedyna taka instytucja w Polsce o tak słabej kadrze. Nie potrafi się większość nawet przedstawić.Dział windykacji,to już jest jakaś dzika kraina. Albo ta grupa jest tak szkolona,aby być nieprzyjaznym dla klienta albo wynieśli takie zachowania z domu rodzinnego. Wstyd i żenada. Nie chce się wierzyć , że Polska jest krajem prawa.......bezprawnie można dręczyć,wyzywać, wymyślać jakieś kwoty do spłaty.......Prostej sprawy,prostego zapytania nie są w stanie wyjaśnić.....Pracownicy BPH chcieli by chyba takiego prawa,żeby mogli porywać dzieci dłużników a nawet zapewne chcieliby mieć prawo zabijania.... I robili by to bez wachania........
nie znany / 83.17.162.* / 2011-12-08 11:54
Ja z tym posranym bankiem też mam doczynienia to nie są ludzie tylko bydło wypowiedzieli mi kredyt hioteczny na sto tysięcy sprawa ciągnie sie ponad rok a te barany nie chcą sie dogadac . Babka która dzwoni to niekompetentna osoba numeru do dyrektora tej osranej instytucji nie chce dac bo moze takiego nie ma.To banda krentaczy i nic więcej biore adwokata i bende walczyc o swoje bo mieszkania durniom nie oddam.
#321 / 178.73.35.* / 2012-03-18 18:01
POSRANY JESTEŚ TY
xxxzzz / 84.10.147.* / 2012-02-17 22:29
Bo dobrze było brać kredyt ponad stan...
swinia / 79.186.165.* / 2011-11-15 23:16
Provident jest tańszy, a jak jesteś idiotą to korzystaj dalej z BPH
bph / 89.239.99.* / 2012-11-06 23:48
a ty cwaniaku korzystaj z PROVIDENTA :)) I polecam AMBER GOLD
jupijej / 89.69.149.* / 2011-11-09 19:48
Wez do rak umowe (jesli ja posiadasz, bo to przeciez kolejna kartka na makulature) i jesli mowa o kredycie gotowkowym badz ratalnym sprawdz ckk ( calkowit koszt kredytu ) jest ? swietnie - pewnie nie sprawdziles w czasie podpisywania umowy ... no tak wtedy byles mily, kulturalny itp bo chciales pieniazki...teraz trzba oddac ... i zaczynaja sie pretensje i zale
majal / 212.183.128.* / 2011-12-07 23:37
Tu nie chodzi o czytanie , czy nie czytanie umów. Problemem banku BPH są jego pracownicy. Jest to grupa ludzi niekompetentnych,aroganckich , wręcz chamskich . Jedyna taka instytucja w Polsce o tak słabej kadrze. Nie potrafi się większość nawet przedstawić.Dział windykacji,to już jest jakaś dzika kraina. Albo ta grupa jest tak szkolona,aby być nieprzyjaznym dla klienta albo wynieśli takie zachowania z domu rodzinnego. Wstyd i żenada. Nie chce się wierzyć , że Polska jest krajem prawa.......bezprawnie można dręczyć,wyzywać, wymyślać jakieś kwoty do spłaty.......Prostej sprawy,prostego zapytania nie są w stanie wyjaśnić.....Pracownicy BPH chcieli by chyba takiego prawa,żeby mogli porywać dzieci dłużników a nawet zapewne chcieliby mieć prawo zabijania.... I robili by to bez wachania........
kozar / 195.74.91.* / 2011-10-27 21:11
Dokladnie my mamy kredyt co prawda maly i wziąl sie z wziecia sprzetu na raty ale saldo koncowe mimo co miesiecznie splacanych rat nie maleje, czasem wzrosnie o 15 a czasem o te 15 zmaleje. Rata wynosi ok 130zl to odejmuja od salda poczatkowego dodaja odsetki, rozliczenia transakcji i oplaty i w tym miesiacu wyszlo saldo koncowe o 15zl wieksze. Do osranej smierci bede splacala ta pozyczke i w takich warunkach jest ona niemozliwa do splaty. Odradzam branie pożyczek i czegokolwiek na raty przez ten bank
jupijej / 89.69.149.* / 2011-11-09 19:53
odradzam to ja komentowania ludziom ktorzy nie potrafia czytac ze zrozumieniem albo maja iq minusowe. czlowieku to co piszesz jest smieszne - przeczytaj umowe i znajdz blad w tym jak Ty ten kredyt splacasz a nie pisz takich glupot. Masz pewnie kredyt w ramach karty kredytowej, a ja trzeba splacac skrupulatnie i w odpowiednich terminach. Odsylam do umowy bo inaczej zeczywiscie do bedziesz splacac ten kredyt so osranej smierci i to nie przez BPH a przez swoje lenistwo.
cb / 83.30.249.* / 2012-05-10 14:03
Ja mam przed sobą umowę, w umowie pisze że za monit listowny bank pobiera opłatę 16 zł a za monit telefoniczny 28 zł. nagle urosło to do kwoty z 16zł na 25zł, a z 28zł na 35zł.
Pracownica banku tłumaczy że zmieniono taryfikator opłat i wysłano do mnie pismo zaznaczam listem zwykłym / bez komentarza/, żadnego pisma nie otrzymałam, a przecież w cywilizowanym
świecie takie rzeczy się zdarzają, z tym że do klienta wysyła się ANEKS do umowy który klient musi podpisać. Nic takiego nie podpisywałam w związku z czym sprawę oddaję do kancelarii prawnej, która zgłosi zaistniałą sytuację do Nadzoru Bankowego celem sprawdzenia praktyk stosowanych w BPH.
swinia / 79.186.165.* / 2011-11-15 23:43
głupstwa pleciesz, jak bank wywiera na pracownikach presję, żeby jakiś produkt sprzedać żeby zrealizować plan,to ten zastraszony pracownik wykorzysta niewiedzę klienta i mu wciśnie ten produkt.
BPH to pazerna i chora instytucja i trzeba ją omijać szerokim łukiem
misio 999 / 87.96.14.* / 2011-10-19 19:53
niestety to prawda- oszuści i naciągacze. Mam wszystko spłacone na czas, jakież było moje zdziwienie, gdy zadzwonił pracownik z windykacji... i powiedział, że muszę zapłacić po raz drugi!Oczywiście sprawa w reklamacji, bo oszustom dwa razy nie zapłacę
siaRa1980 / 95.49.201.* / 2011-10-13 22:23
banda złodzieji i oszustów aleeee w reklamie przynajmniej nie oszukuja ha ha ha ha ha INWESTUJEMY W RELACJE Z LUDZMI ha ha ha ha TO SIE IM UDAŁO wysłac SMS ZA 14zł-do 40zł masakra nawet teleaudio ma tansze do mnie przyszło takich 5 szt koszt 160zł pooooooooooszło w błoto za jakąs karte której nigdy na oczy niewidziałem
BANDA ZŁODZIEJI PRZESTRZEGAM PRZED TYM BANKIEM
Monanieliza / 31.11.158.* / 2012-01-04 11:24
Witam
jestem klientka banku BPH od kilku lat. W zeszłym roku
bank wpadł na wspaniały pomysł jak sobie dorobic na klientach. Wpływajace pieniądze jednego dnia rano przetrzymuje lokując je sobie na overnightach. Gratuluję krótkowzroczności. Następnym razem robiąc przelewy na bardzo duże kwoty z pewnoscią nie wybiorę BPH.
POdobną historię miałam kiedyś w Millenium. Gdy złozyłam reklamacje bank zwrócił mi należne odsetki.
a tu Specjalista z działu reklamacji odpisał, ze bank nie dopuścił sie nieprawidłowości w terminie ksiegowania.
Co ciekawe robiąc przelew wychodzacy pieniadze miałam juz zaksiegowane w innym banku tego samego dnia :)
Pozdrawiam noworocznie i życzę wielu nowych pomysłow jak ten na przyciagnięie nowych klientów
swinia / 79.186.165.* / 2011-11-15 23:25
zgadzam się
Patrycja.J / 91.205.89.* / 2011-09-18 11:25
Witam, mam problem, chcialabym napisac skarge na ten bank, poniewaz bezprawnie zablokowli mi konto, nikt mnie o tym nie poinformował, miałam problemy z tego tytulu, dopiero po dwoch tygodniach odblokowali mi konto bo zaczelam straszyc ich sadem i ze podam ich za szkody moralne. Chcialabym sie z tego tytulu starac o co kolwiek by osoba ktora sie pomylila poniosla odpowiedzialnosc za to. Czy ktos byl by mi w stanie pomoc? bo juz nie wiem co mam zrobic z tym a napewno nie odpuszcze temu bankowi za taka pomylke.
bph / 89.239.99.* / 2012-11-06 23:50
Arbiter bankowy.
eniek09 / 78.88.196.* / 2011-10-23 13:52
Po prostu nie odpuszczaj ,i od razu zmień bank ,proponuj to wszystkim z BPH.Tak zrobiłem z IDEA BANK ,zablokowali mi konto przez pomyłkę na 6 dni ,zacząłem namawiać znajomych na rezygnacje ,podawałem do banku kto i kiedy rezygnował po mojej namowie ,Potem strasznie mnie przepraszali i proponowali zadośćuczynienie,niemego więcej napisać.obowiązuje mnie tajemnica.To właśnie jest na nich sposób
aa43 / 94.42.107.* / 2012-03-03 14:25
Najgorszy bank jaki znam!!!wziełam na 30 rat laptopa w media markt miałam płacić 58zł za rate a płace po 140 za pare dni spóźnienia szok ludzie nie dajcie sie nabrac mam nadzieje ze oni niedługo splajtują za te oszustwa!!!!
Horatio / 84.10.173.* / 2011-08-30 22:32
słyszałam, że CSI i FBI maja się za to zabrać heh
ja64 / 77.91.27.* / 2011-08-26 20:15
Jestem następnym oszukanym przez ten bank! Jest to złodziejski bank, radziłbym omijac go z daleka! Wysyłają monity listowe i telefoniczne, za które trzeba płacic i przekracza to spłatę kupionego sprzętu.
maica / 109.243.58.* / 2011-09-26 17:02
nie jest pan sam ja z moim mezem wzielismy sprzet u nich a teraz takie mamy rachunki ze sprzet splacony a my dalej placimy niewiadomo za co
kazar / 195.74.91.* / 2011-10-27 21:17
Dokladnie my mamy kredyt co prawda maly i wziąl sie z wziecia sprzetu na raty ale
saldo koncowe mimo co miesiecznie splacanych rat nie maleje, czasem wzrosnie o 15zl a
czasem o te 15 zmaleje. Rata wynosi ok 130zl to odejmuja od salda poczatkowego dodaja
odsetki, rozliczenia transakcji i oplaty i w tym miesiacu wyszlo saldo koncowe o 15zl
wieksze. Do osranej smierci bede splacala ta pozyczke i w takich warunkach jest ona
niemozliwa do splaty. Odradzam branie pożyczek i czegokolwiek na raty przez ten bank. Jedyne wyjscie to splacic wszystko w calosci ale trzeba brac kredyt w innym banku zeby pozbyc sie tego oczywiscie saldo na rachunku po splacie ok 2lat nie maleje i ciagle przekracza sume wzietych rzeczy. Powinni zrobic porządek z tymi złodziejami
pchlistosc / 109.199.3.* / 2011-08-26 15:03
Bank BPH to jedna wielka tragedia. Ich doradcy normalnie oszukują klientów, brałem kredyt hipoteczny pracownik banku poinformował mnie że mogę po pół roku starać się o zmniejszenie oprocentowania. Tak też zrobiłem, w banku powiedzieli mi że ich nie interesuje co mówił ich pracownik. Zostałem z bardzo wysokim oprocentowaniem, i z zapisami które nie pozwalają mi się wycofać z kredytu. W przypadku zmiany banku zapłacę wysokie opłaty. Miałem już kredyt w PKO, ale to co wyprawia BPH to przechodzi ludzkie pojęcie

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: