Forum Forum finansoweBanki

NIEZADOWOLENI Z BANKU BPH !!!

NIEZADOWOLENI Z BANKU BPH !!!

tomborlew / 2008-03-27 01:35
Bank BPH oszukuje swoich klientów i Rzecznika Praw Konsumenta. Bezprawne działania banku doprowadziły, że sprawę bada policja i prokuratura.
Bliżesz informacje znajdziecie Państwo na stronie www.bph.info.pl

Gorąco polecam.
Wyświetlaj:
WOJCIECH tURZYŃSKI / 78.88.158.* / 2010-07-17 01:12
Dołączam się do tej opiniii..
Nazywam Się Wojciech Turzyński z Tczewa
Uważajcie opiszę historię kredytu.
1.Media Markt sprzedaje ich kredyt 0%
ale to nie kredyt ale karta banku BPH
2.Dzwonią ich przedstawiciele żeby aktywować kartę (choć nie jest to obowiązkiem!!!), I NIE MAM ZAMIARU JEJ AKTYWOWAĆ!!!!!!!!
3. Zacząłem spłacać raty wcześniej niż jest to wymagane - WCZEŚNIEJ!!!
4. Bank przysyła sms, że nie dotarła rata!!! PO ROZMOWIE PRZEZ TELEFON PANI MÓWI MI ŻE WYSŁAŁEM RATĘ ZA WCZEŚNIE - PANI MÓWI ŻE JĄ WIDZI ALE NIE MOE WYSYŁAĆ WCZEŚNIEJ CHOCIAŻ MOGĘ KREDYT SPŁACIĆ WCZEŚNIEJ - TO SIĘ PYTAM JAK WCVZEŚNIEJ SPŁACIĆ KREDYT!!!!!!!
5. Bo BANK BPH chce nie wcześniej ale woli żeby aktywować kartę (na co się nie zgodzę)
6.Bank przysyła odsetki 45 zł za to, że rata dotarła wcześniej niż powinna ( to dopiero paranoja i chęć zysku Banku, mimo rozmowy telefonicznej i wpłacie kolejnej raty -2giej w ciągu jednego miesiąca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przysłali list - co wiąże się z odsetkami karnymi 45 zł na co na prawdę mnie stać!!!!!!!!!!!!!! ALE ZA KOMBINACJĘ TA SPRAWA OBIJE SIĘ O SĄD - TYLKO I WYŁĄCZNIE DLA ZASADY BO TO NIE JEST OK!!!
7. Nikomu nie polecam tego Banku !!!
Estanatlehi / 87.96.113.* / 2010-12-31 16:08
a mi wmówili, ze zawarłam z nimi umowę na ubezpieczenie życia przez telefon!!! a ja zgodziłąm się TYLKO NA OKRES PRÓBNY KTÓRY MIAŁ BYC DARMOWY!!! i teraz wydzwaniają i żadają jakichś zaległości, w dodatku wysyłaja pisma ponaglające za które mam zapłacic im po 16 zł za jeden!!! szczyt bezczelności i brak kompetencji!!! i jeszce ja mam się fatygowac i skłądac reklamacje pisemną!!! Ja także tego tak nie zostawię!! NIE POLECAM TEGO BANKU!!!!!!!!
ME25 / 195.117.219.* / 2010-07-28 12:02
Ja mam podobną sytuację. Taka sama historia jest u mnie.
UWAŻAJCIE NA TEN BANK!!! W ZYCIU NIE WEZME JUZ TAM NIC A TYM BARDZIEJ W MEDIA MARKT (NIE DLA IDIOTÓW)!!!!!!!!!!!
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA / 178.73.35.* / 2012-02-26 23:22
a jednak tylko idioci biorą kredyty ratalne bo umów nie czytają.
NAGŁÓWEK UMOWY CZARNY TŁUSTY DRUK.
UMOWA O ZAKUP RATALNY W RAMACH KARTY KREDYTOWEJ, CZYTAJCIE UMOWY A POTEM GŁUPOTY WYPISUJCIE, SZKODA MI WAS
asesss / 87.105.103.* / 2010-08-09 14:46
jak matołki nie czytacie umów to potem najlatwiej jest zgonic na kogoś nie na własną głupote.
LOLA34 / 195.117.219.* / 2010-07-28 12:04
i DO TEGO JESZCZE cI ŻAŁOŚNI PRACOWNICY! PRZYJMUJĄ JAKIŚ GÓWNIARZY I KAŻDY Z NICH MÓWI INACZEJ- ŻADNEJ SPRAWY NIE MOŻNA ZAŁTWIĆ!!!!!!!!!!!!!!!!
flipeRRR / 94.42.58.* / 2010-07-17 08:40
masz kredyt w karcie kredytowej i dlatego są takie szopki. ratę musisz wpłacić pomiędzy okresem: dniem rozpoczęcia nowego cyklu rozliczeniowego a dniem ostatecznej spłaty kwoty minimalnej,. brzmi może zagmatwanie, ale są to mniej więcej stałe dni w miesiącu i tego należy się trzymać.
oczywiście nie neguje tego, ze bph vel. ge money bank robi z ludzi debili.
starajcie się spłacać raty w ustalonych terminach i nie dajcie się naciągać tym oszustom!!!!
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA / 178.73.35.* / 2012-02-26 23:24
TO NIE BANK ROBI Z LUDZI DEBILI. DEBILI ROBIĄ SAMI Z SIEBIE, JEŚLI CZYTAĆ NIE POTRAFIĄ UMÓW TO PODRĘCZNIKI DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ, KLASA PIERWSZA SĄ W STAŁYM DOSTĘPIE, KAŻDY MOŻE TAKI NABYĆ.
paula195 / 109.243.12.* / 2010-07-01 11:19
Tu niestety nie chodzi jedynie o kredyty, ale również o wpłaty na lokaty oszczędnościowe gdzie z wpłatą każdej kwoty nie ma problemu, ale z jej wypłatą już jest problem!!!! W biały dzień oszukują ludzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kto w końcu się tym zajmie?!
asadada / 87.105.103.* / 2010-08-09 14:48
psychiatra w twoim przypadku, lub okulista jesli nie widzisz co podpisujesz
OMIJAJCIE MEDIAMARKT I SATURN'A!!! / 89.72.70.* / 2010-08-09 20:02
Kolejny ćwierćinteligent(asadada)
BOLEK12 / 79.185.179.* / 2010-07-28 22:08
Bank wprowadził horendalne opłaty za upomnienia 45zł bank bardzo zdesperowany tnie linie bieżące głównie klientom firmowym odpycha ludzi z bardzo dużymi dochodami rujnuje życie obywateli ludzie proszę was bojkotujcie tą instytucję
antyBPH / 194.116.182.* / 2010-06-18 10:09
zgadzam się z wszystkimi wypowiedziami w 100% bank BPH to nie bank tylko banda złodzieji moją biedną babcie okradają już 5 lat z tego samego kredytu kredyt spłacony w całosci a oni dalej przysyłają pisma ze mają naprawde fajną oferte dla spłaty zadłużenia gdzie cała kwota została spłacona porostu żenada jeden wielki burdel a pracownicy są jednymi wielkimi Qrwami!!!!!!!!!!!
#321 / 178.73.35.* / 2012-02-26 23:27
INTELIGENCJA AŻ PARUJE OD TWOJEGO DEBILIZMU, LECZ SIĘ CZŁOWIEKU TYLKO NA NOGI BO Z GŁOWA TO JUŻ MASZ POZAMIATANE- PALANT!!!!!!!!!!!
PEWNIE NALEŻYSZ DO GRUPY ANALFABETÓW NIE UMIEJĄCYCH CZYTAĆ UMÓW
EEEEEWELA / 188.124.178.* / 2011-10-22 01:09
Biedna babcia pewnie wziela ten kredyt dla ciebie, bo nie chce ci sie pracowac:) Nie oddales pieniedzy, babcia tez nie i teraz masz pretensje:) zalosne

BANK TO NIE INSTYTUCJA CHARYTATYWNA!
krop / 83.10.69.* / 2011-11-17 14:43
Ty Ewela na co dzień wciskasz tym biednym babciom kredyty, nie wiedzą co podpisują, ważne, że masz zaliczone tysiące do premii. Bank kradnie twoimi rękami, ohyda
nnn / 78.8.129.* / 2010-06-13 23:09
W rozmowie podają sprzeczne dane. Oszukiwanym jest się od pierwszego momentu. Twierdzą, że nabywasz towar w formule ratalnej, po czym zmieniają zdanie. Obciążają kwotą 45 zł za obsługą zadłużenia, jak się wpłaci przed terminem. Pod nazwą obsługa zadłużenia, gdzie nie przedstawiają faktycznych kosztów obsługi ukryte są paserskie odsetki. Reasumując Bank ten trudni się paserką i metodycznym oszustwem
komedia_2 / 213.192.80.* / 2011-03-16 10:45
paser to handlarz kradzionym towarem i to nie to samo, co lichwiarz, kórego prawdopodobie masz na myśli. rozumiem, że używasz trudnych (dla Ciebie) słów, żeby
się wydać kimś inteligentnym, ale robisz z siebie w tym momencie pośmiewisko.
n i e ważne / 89.73.153.* / 2010-09-09 18:39
MAM DOŚĆ ZŁODZIEI W TYM KRAJU OKRADAJĄ NAS ,UCZCIWYCH LUDZI NIE TYLKO Z PIENIĘDZY ALE Z GODNOŚCI. TEGO NIE MOŻNA TAK ZOSTAWIĆ TO SIĘ MUSI SKOŃCZYĆ. W POJEDYNKĘ NIE MOŻEMY WIELE ALE JEŚLI BĘDZIE NAS WIĘCEJ TYCH ZWYKŁYCH SZARAKÓW TO MOŻEMY WSZYSTKO. TO JEST TEN MOMENT JEŚLI SAMI NIE ZAWALCZYMY TO NIKT ZA NAS TEGO NIE ZROBI. TO NIE JEST NAWOŁYWANIE DO REWOLUCJI -UBIEGAJĄC KIEROWNICTWO BPH ITP. TO JEST APEL JEŚLI SIĘ Z TYM ZGADZASZ DOPISZ SIĘ PONIŻEJ SKOMENTUJ TO!!! JEŚLI BĘDZIE NAS NA TYLE DUŻO ŻE SIĘ NAS PRZESTRASZĄ -TAK BO ZŁODZIEJE SIĘ BOJĄ TAKA JEST PRAWDA. NA CO MAM CZEKAĆ AŻ JAKIŚ CHAM PSEUDO KIEROWNIK ŁASKAWIE ODPOWIE NA MOJE PISMO KIM JA JESTEM ŻEBY MNIE TRAKTOWAĆ JAK ZWIERZE JAKIEŚ. OTÓŻ NIE JESTEM CZŁOWIEKIEM, JESTEM POLAKIEM, TU SIĘ URODZIŁEM I NIE POZWOLĘ, ŻEBY ZŁODZIEJSTWO I KUREST..WO ZALAŁO MÓJ KRAJ. JEŚLI SIĘ Z TYM ZGADZASZ TO POTWIERDŹ JESZCZE RAZ NAMAWIAM IM WIĘCEJ NAS TYM WIĘCEJ MOŻEMY. SĄ SĄDY A CZASY LICHWY SIĘ DAWNO SKOŃCZYŁY. MNIE NIE POINFORMOWALI ŻE BĘDĘ PŁACIŁ WYSOKIE ODSETKI -I TO NIE WIADOMO ZA CO, A PÓŹNIEJ SAME KŁAMSTWA.
orfeusz / 46.113.111.* / 2012-04-14 08:50
zgadzam sie z tym absolutnie. Niestety ostatnio przeszedłem załamanie nerwowe. W styczniu 2011 wypowiedzieli mi umowe kredytu i nawet nie potrafili o tym poinformować mimo iz mieli moje dwa nr tel jak również adres mail. Ja w 2010 r pewien okres byłem w szpitalu i z uwagi iż miałem firme jednoosobową zacząłem się spóźniać z ratami ale wpłacałem później życie mnie zmusiło i wyjechałem za granice a zacząłem spłacć regularnie ale jak się okazało to już było po wypowiedzeniu. Z uwagi na to i mieszkanie to cały dorobek mojego życia postanowiłem przyjechać i załatwić sprawe osbiście najpierw pojechałem do Krakowa gdzie się okazało że tam nie ma biur ale poczta przychodziła z tego adresu. Znalazłem adres z warszawy umówiłem się telefonicznie i pojechałem tam kierownik powiedział że nie ma takiej opcji żeby to cofnąć. Poprosiłem więc o kopie umowy, kopie wypowiedzenia jak również o zestawienie płat. Kierownik powiedział że prześle pocztą. I co się okazało umowa nie przyszła kopia wypowiedzenia też nie ale za to przyszło zestawienie wraz z notką że kosztuje mnie to 550zł to jest masakra. Nie informują klienta do końca aby tylko zarobić to są naprawde oszuści. Ale nie dostaną już ode mnie ani grosza i niech mnie szukają po świecie ja tu nie musze mieszkać o poza tym jak żyć w kraju gdzie cię okradają na każdym kroku. Nie ważne że napisałem do różnych prezesów, zarządu do windykacji itd jak i tak nie odpisują. Ktoś kiedyś powiedział że Polska to dziki kraj i zaczynam w to wierzyć
mmnz / 79.162.39.* / 2010-07-06 19:58
A wiecie ze na Bydgoska liste ORA jest wpisany przestepca taki adwokat uniknal kryminalu ale szkoli aplikantow Na ulicy przed swoja kancelaria na Nowym Rynku 5 przed budynkiem ORA do nieprzytomnosci pobil klientke potem sam zamknal sie w zakladzie psychiatrycznym gdzie udawal niepoczytalnego Jest wariatem psychopata i zboczencem zostal wykluczony z zespolu adwokackiego i chociaz powinien siedziec w kryminale bo naprawde jest psychopata prowadzi caly czas kancelarie na Nowym Rynku 5 a ta kobieta musiala wyprowadzic sie z Bydgoszczy co sie dzieje cale ORA to .............robia klientow a jak sie nie da to rozwalaja kobietom nosy zamykaja sie w wariatkowie bo adwokat nie idzie siedziec
kala1234 / 80.51.55.* / 2010-06-21 02:46
Do niezadowolonych klientów korzystających z kredytów ratalnych !

Jestem pracownikiem tego "strasznego, okropnego, złodziejskiego" banku jak go tam nazywacie. Czytam te wasze wypowiedzi, podkreślam chodzi mi tu o kredyty ratalne bo tym się zajmuje i nie mogę uwierzyć w te wasze brednie. Zastanawiam się jak do Was mamy mówić co jeszcze robić, żebyście zrozumieli. Każdy klient podkreślam każdy klient otrzymuje od nas umowę w niej w wasze obecności tłumacząc przy okazji zasady podkreślamy ( nawet na kolorowo) wszystkie ważne informacje chodzi mi tu przede wszystkim daty od kiedy można wpłacać pieniądze i do kiedy mają wpłynąć na konto żeby uniknąć wszelkich opłat za nieterminową wpłatę. Podkreślamy również nr konta, pełną nazwę banku, adres siedziby, zaznaczamy również tytuł przelewu. Czyli krótko mówiąc wszystko to co potrzebne do wywiązania się z płatności. Mówimy o dołączanym regulaminie do umowy i wszystko to dostajecie do rąk własnych. Pytamy czy macie jakieś pytania, odpowiedz krotka ależ skąd wszystko jasne i pędzicie szybciutko po nowy telewizor, laptop czy inny sprzęt. Co prawda bardzo rzadko, ale jednak przybywają nieliczni klienci po kilku miesiącach, " bo moja rata wynosi 45 zł a teraz tu mam 90 zł do płacenia co to jest czemu oszukujecie, jaka opłata, jaka nieterminowa spłata, przecież wpłaciłem" to nic że ten szanowny przykładowy klient trzyma w ręku i zarówno biling jak i szanowną umowę z zaznaczonymi informacjami, o których wspominałam wyżej. No to ludzie jak ma się do Was mówić?!
Mimo tego ze jak już zawaliliście, czy spłata po terminie czy przed wyznaczonym terminem to wystarczy przyjść do nas do Punktu Obsługi Klienta i powiedzieć i coś można zaradzić już nie raz pisałam z klientem reklamacje tych 45 zł kary i jeszcze się nie zdarzyło, żeby centrala nie uznała takiej reklamacji, zawsze są te reklamacje uznawane i anulujemy opłaty 45 zł. Więc nie piszcie mi tu bzdur o oszustach jakimi to niby jesteśmy.
picasso72 / 77.253.68.* / 2011-08-22 16:04
to k**** mi to wytłumacz ty złodzieju z BPH, jak to jest że wpłaty mam zrobione w terminie i w to okresie rozliczeniowym czyli nie do przodu ani do tyłu i to jest potwierdzone przez was, a dostaje jakąś utajnioną kare 45zł i nawet nie wiem za co .... Bank BPH padnie szybciej czy póżniej , ale aby was pracowników nikt poza więzieniem nie zatrudnił ...
jomax / 83.24.153.* / 2011-08-05 22:19
Oczywiście pracownicy są bardzo rzetelni mojej teściowej chcieli wliczyć ubezpieczenie od utraty pracy.Szkoda tylko że jest na emeryturze.
Klijent / 83.6.137.* / 2010-08-17 21:32
Są oszustami i tyle piszesz do mich dzwonisz i zero odzewu płać i tyle mają Cię w d....
kśki dwie / 83.29.228.* / 2010-07-06 19:23
Dostałam od Banku BPH rachunek do zapłacenia 100 zł za kartę kredytowa, której nie miałam nigdy!!!! Nie mam tam żadnych pieniędzy.
To tez nie jest oszustwo?????
rrra / 84.38.21.* / 2011-08-03 18:54
musialas cos miec. Pewnie cos se kiedys podpisalo a teraz nie pamieta....
BOLUŚ10 / 79.185.179.* / 2010-07-28 22:11
LUDZIE PANIKA W BPH ZABIERAJĄ LINIE KREDYTOWE FIRMOM Z DOCHODAMI
NIE BIERZCIE TAM KREDYTÓW BO W KAŻDEJ CHWILI MOGĄ JE ZABRAC TO POLITYKA DAWNEGO GE MONEY KTÓRY MA DUŻO ZŁYCH KREDYTÓW
annika p / 89.100.238.* / 2010-06-29 22:20
popieram wszystkie zle wypowiedzi bo uwazam ze ludzie pracujacy w bph sa niekompetentni i malo tego niedouczeni ja staralam sie w tym pozal sie boze banku o kredyt 6 miesiecy dostalam zdolnosc kredytowa a po pol roku czekania tracenia nerwow i pieniedzy poinformowano mnie ze kredytu nie dostane bo maja niejasnosci chyba pani analityk ma niejasno pod sufitem dodam ze pracuje za granica 4 lata mam umowe na stale i dobrze zarabiam nigdy nie bralam zadnej pozyczki czy tez kredytu moj maz to samo i mialam duzy wklad wlasny na tlumaczenia stracilam 2000zl i co nic teraz czekam az mi laskawie odesla papiery i doczekac sie nie moge odradzam ten bank wszystkim a kadre pracownicza proponuje doszkolic w zakresie kredytow dla osob pracujacych za granica bo zeby tlumaczyc formularz bankowy ktory w oryginale dostalam z banku to juz zenada
#321 / 178.73.35.* / 2012-02-26 23:30
COŚ ZMYŚLASZ,ŻADEN BANK NIE PROCESUJE TAK DŁUGO WNIOSKÓW, A DOKUMENTY WSZĘDZIE MUSZĄ BYĆ PRZETŁUMACZONE, PRACUJ W POLSCE PROBLEMÓW NIE BĘDZIE,
BANK JEST SPOKO, NIESTETY MA CHORYCH KLIENTÓW
PAMIĘTAJCIE-BPH GE=ZŁODZIEJE!!! / 89.72.70.* / 2010-06-29 01:22
No cóż, kolejny pseudointelektualista z tego czegoś(BPH-GE). A pomyślałaś ćwierćinteligentko, że ta kara tak czy siak jest tak zwana klauzulą niedozwoloną(będziecie znów ukarani za to tylko ciągle sie odwołujecie). Ja napiszę reklamację, ty napiszesz reklamację ale za to moja Babcia, Dziadek, również Matka dwie noce przez takich złodziei jak ty nie będzie spała. I nie wciskaj kitu, że informujecie bo tak nie jest!!! Poza tym każdemu wciskacie kartę, a nie kredyt ratalny!!! A gdy trafi się emeryt to jesteście szczególnie zadowoleni, bo przecież to głupie i na niczym się nie zna to i wszystkie możliwe ubezpieczenia mu wrzucicie, mówiąc, że musi koniecznie to wziąć... kłamiecie tak tylko po to byście do tych swych miernych pensji dostali mierne premie. Ale tak to jest, mierni pracownicy,mierny "bank" to i mierne pensje jak na sprzedawcę przystało, przepraszam... specjalistę ds.sprzedaży :)!!!!!!!!!!!!!!!
sracie na umowy / 109.207.150.* / 2010-08-03 19:58
A zastanówcie się sami: kto z was kiedykolwiek przeczytał umowę jaką podpisuje? Może 1% przeczyta!!!!! A to chyba w waszym zasranym interesie!!!! Dochodzę do wniosku, że chyba specjalnie nie czytacie, żeby potem zbluzgać Bogu ducha winnego pracownika!!!!!!! Lubicie się nad nim pastwić, pluć, obrzucać wyzwiskami, obrażać i deptać....Ciekawe czy na waszym stanowisku pracy też spotykacie się z takim traktowanie? OBWINIACIE PRACOWNIKÓW BANKÓW ZA SWOJĄ GŁUPOTĘ!Macie przed sobą umowę to ją CZYTAJCIE a nie podcierajcie sobie tyłki! JAk ktoś się decyduje na kredyt, kartę, konto czy gówno na kółkach może warto najpierw dowiedzieć się jak to działa, jak się spłaca i co mi wolno a co nie!
Człowiek vs wyzysk=brak szans / 212.160.159.* / 2010-10-11 10:26
Zgadzam się z tobą człowieku z banku, że to nie wasza wina jak bank działa . Ale wytłumacz mi jedno, po co bank mydli ludziom oczy mówiąc że nie ma problemu z zawieszeniem spłaty kredytu, jeśli jest zupełnie odwrotnie. Jakiś czas temu prosiłem bank bph o zawieszenie kredytu na okres 6-ciu miesięcy, powodem tej prośby były narodziny mojego dziecka (ślicznej córeczki) i przejście jej mamy na urlop wychowawczy "bezpłatny". W tym momencie jesteśmy na jednej pensji, a przez odmowną decyzję banku bph z zastrzeżeniem sobie prawa o nie podawaniu jej przyczyn muszę wybierać między nakarmieniem i ubraniem córeczki, a spłatą raty (oczywiście w takim przypadku każdy ojciec wie co ma wybrać), po odmowie zgłosiłem reklamację i poprosiłem o to raz jeszcze. Kolejna odmowa i brak wyjaśnień, poczułem się jak bym oberwał obuchem. Bank chce by spłacać raty bez opóźnień? To dlaczego nam to uniemożliwia, chodzi mi tylko o 6 miesięcy po których dziecko byłoby na tyle duże by móc zostawiać ją z opiekunką lub w żłobku, 6 miesięcy i po problemie !!!, a tak bank blokuje mi wszelkie możliwości. Nie poddając się złożyłem wniosek jeszcze raz i co? i gówn... odmowa z czym?!! z brakiem podania przyczyn!!!. Załamałem się całkowicie, nie wiem co mam teraz robić, już mam zaległości w spłatach, dzwonią z działu windykacji, prosiłem szefa o pomoc, o jakąś premię czy cokolwiek innego bym mógł to spłacić. Niestety widocznie szef chyba też pracował w banku i też ma to w dupie. bank bph !!!! bank przyjazny ludziom i ich rodzinom- nie rozśmieszajcie mnie!! dziadostwo jakich mało. Piszę ich nazwę z małej litery bo na dużą nie zasługują, nie zasługują na to by w ogóle istnieć. Nie macie pojęcia jak się cieszyłem z narodzin córeczki, podejście banku a raczej ludzi w nim pracujących i podejmujących decyzję odbierają człowiekowi całą radość i chęć do życia. Oby tak dalej wspaniali bankierzy, idziecie łeb w łeb z grabarzami, tylko że u nich wiadomo czego można się spodziewać.
x12 / 95.158.97.* / 2010-12-16 18:29
rozumiem trudną sytuację, w której pan się znalazł ale czy pan uważa, że w innym banku za opóźnienia to jeszcze becikowe dają? w tych okolicznościach każdy bank byłby zły bo oczekuje raty w terminie
TOUDII12 / 89.229.82.* / 2011-09-03 12:45
I WY INWESTUJECIE W RELACJE !!!!!!!!!!!!!!!Z!!! RACZEJ W CHAMSTWO .....
Bankier też człowiek / 212.160.159.* / 2011-01-20 10:22
Co ty człowieku czytać nie umiesz? On był na tyle uczciwy by uprzedzić wasz bank o opóźnieniach do których może dojść. Zaproponował rozwiązanie, a bank je odrzucił. Sześć miesięcy to dla banku "pikuś", a dla tego gościa ratunek dobrego imienia. Bank chce by spłacać na czas? ok! ale przydałoby się pomóc klientowi w problemie, szczególnie tak prostym dla banku jak ten. Przecież przez takie działania on ani jego znajomi czy rodzina już nigdy nie będą chcieli słyszeć o tym banku. No ale do tego trzeba mieć trochę doświadczenia i serca oczywiście.
Człowiek vs wyzysk=brak szans / 212.160.159.* / 2011-01-17 10:00
To dobrze że pan rozumie, i nawet żarcik się rzucił. Wiem że opóźnienia to dla banku problem, a jeśli chodzi o inne banki to do wiadomości, co z resztą pisałem wcześniej nie miałem takich problemów bo zareagowali pozytywnie na moje prośby i udało się uniknąć zaległości. W przypadku BPH doszło w końcu do tego o czym uprzedzałem bank,. I co? nagle okazało się że jednak da się coś zrobić i pojawiło się nawet kilka rozwiązań!. Niestety na jedne nie miałem szans bo (paradoks:))! mam za małe zaległości, ale w końcu doszliśmy do porozumienia-tylko czy nie można było tak od razu?
Człowiek vs wyzysk=brak szans / 212.160.159.* / 2010-10-22 09:18
Nooo!!! i mam kolejną odpowiedź wspaniałego banku bph, po prostu tragedia. Nie wiem kto tam pracuje ale na pewno nie ludzie., nie chodzi mi o osoby obsługujące klienta bezpośrednio, bo oni próbowali mi pomóc, nawet jedna z pań podpowiedziała mi bym może wziął kredyt w innym banku i spłacił to gówno. Mam kredyt hipoteczny w PKO i tam jakoś problemu nie było, a z jakimś śmiesznym kredytem w śmiesznym bph.....nic dodać-nic ująć, wnioski nasuwają się same. Jeszcze raz gratuluję wspaniali bankierzy, może weźcie jeszcze topory w dłoń i na przód, sprzedawać- sprzedawać- sprzedawać, a jak będą problemy to rąbać!!!! Co tam, klient to nie człowiek, tylko kolejny numerek na liście. Zupełnie jak żydzi w auschwitz. PARANOJA, przez takich jak wy nigdy nie będzie dobrze w tym kraju. Polityk, prawnik, bankier, oszust, złodziej--- jedna swołocz!!!
#321 / 178.73.35.* / 2012-02-26 23:33
PROSZĘ NIE WRZUCAĆ WSZYSTKICH DO JEDNEGO WORKA. MOŻNA TEZ POWIEDZIEĆ ŻE LEKARZ, FARMACEUTA KIEROWCA CZY TEŻ KIEROWCA TO ZŁODZIEJE I OSZUŚCI.
faf / 193.138.110.* / 2011-01-19 12:59
Odmowa bez podania przyczyny zwykle w bankach jest wtedy, gdy byly opoznienia juz wczesniej - wyskoczylo cos w BIKu albo w ZBP (pewnie wczesniej jakas umowa wypowiedziana - duze zaleglosci). Najwyrazniej notorycznie nie spłacasz rat i dlatego odmowa.
Człowiek vs wyzysk=brak szans / 212.160.159.* / 2011-01-20 10:07
Notorycznie!? Do tej pory nie miałem żadnych opóźnień ani wypowiedzeń. Prosiłem o zawieszenie spłaty w całości lub choć w części kapitałowej, odmówiono mi tyle razy że nie można zliczyć. Dopiero jak doszło do zaległości o których uprzedzałem, ktoś w ogóle chciał ze mną rozmawiać. A co się okazało zaproponowano mi właśnie to o co prosiłem jak również zmniejszenie wysokości rat. Tylko że ta druga możliwość była dla mnie nie osiągalna bo ????! :) mam za małe zaległości!! :). Więc o co k... chodzi!!!
n i e ważne / 89.73.153.* / 2010-09-09 18:26
ZA raz za raz coś ty z buszu a co jak czytać nie umiem to nie wolno mi kredytu wziąć a co jeśli w mojej rodzinie i otoczeniu też nikt nie czyta nasrane to ty masz pod przykrywką. Weź się zastanów człowieku ubogi intelektualnie bo tu zwykli ludzie problemy mają a ty sobie jaja robisz!
pracownik. / 83.26.238.* / 2010-08-03 21:37

nie podcierajcie sobie tyłki!

przeciez sie nie da :)

wyluzuj ..ciemny lud nie rozumie
dopiero niedawno w szkole ucza rozumienia umow , obliczania odsetek

chilaułtuj sie :D
OMIJAJCIE SATURNA I MEDIAMARKT!!! / 89.72.70.* / 2010-08-08 13:33
No cóż... jak widać na załączony obrazku, jacy pracownicy taki bank.ŻENADA, już i tak coraz więcej osób omija Saturna i Mediamarkt na rzecz EURO RTV AGD(tam jest wybór banków). W końcu ten pseudo bank dorówna swoim pracownikom czyli... sięgnie dna!!!!
dstra / 178.73.51.* / 2011-03-13 11:21
Kilkukrotnie brałem kredyt 0% w MediaMarkt

Do tej pory Lukas Bank i było dobrze.

Ostatni kredyt na telewizor to GE a teraz to już BPH.
Serdecznie odradzam, więcej kredytów nie wezmę więc i zakupów w tym sklepie nie planuję.
draganka / 89.100.238.* / 2010-06-29 22:25
ten bank to jedno wielkie nieporozumienie az mi sie wiezyc niechce ze jeszcze istnieje jestescie zlodziejami i nic wiecej wiec droga pracownico te swoje zapewnienia to wloz miedzy banki bo rzeczywistosc jest inna
ddsa / 193.109.225.* / 2010-06-29 11:55

No cóż, kolejny pseudointelektualista z tego czegoś(BPH-GE). A pomyślałaś
ćwierćinteligentko

Za to Ty popisałeś się inteligencją i niesmowitą kulturą. Jeśli z takimi Klientami muszą pracować w BPH to serdecznie im współczuję.
xerfdr / 79.163.174.* / 2010-05-31 17:38
Wziąłem kredyt w GM później fuzja leżała karta wciśnięta pocztą spoko moja wina nie przeciąłem nożyczkami wesele szykowałem więc wybrałem troszkę i zaczęło się z mojej winy 2 dni się spóźniłem w piątek 5 razy dzwoniła babka z gdańska dokładnie 5 wpłaciłem i już miałem karę ile? a 45zł!!! W sobotę pani dzwoni od 8;00 że nie wpłynęły pieniądze i tak jeszcze kilka telefonów z sekretarką tu... powiedz tak powiedz nie. w niedzielę od 10;00dzwoni ta sama chyba Pani i jeszcze ze cztery razy do 21 dzwonią.W poniedziałek o 8 rano znów i pani pyta datę itp i pyta kiedy wpłacę w nerwach mówię że nigdy babo bo już wpłaciłem. A pani jak pan będzie się spóźniał to zablokujemy kartę. Ludzie w różnych bankach brałem raty ale tego nie trzeba komentować.
bph-ge / 93.105.232.* / 2010-01-25 14:41
583490000 unikajcie ich dzialu windykacji, to jakies pacany!!!! 58 349 00 00. bph vel ge, kmiociki!!!
Paweł Bańka / 81.219.208.* / 2009-10-25 16:41
Powstała strona na temat BPH , to co on robi jest porażające . Jeśli jesteś lub byłeś klientem BPH warto przeczytać .
Marek z Sosnowca / 79.175.229.* / 2010-03-16 10:56
Jeśli miałeś konto w BPH i doszedłeś do wniosku - słusznie! że masz ich już dość po czym zlikwidowałeś konto to sprawdź się w BIK bo ja po roku od zamknięcia konta dowiedziałem się że mam w BPH linię debetową!!! ŻENADA!!!!!!!!!! a pracownica w banku z uśmiechem na twarzy powie ci, że to wina BIK zapominając, że to na banku ciąży obowiązek przesłania aktualizacji do BIK oraz że BIK nie może bez takiej aktualizacji dokonywać zmian.
xuetzalcoatl / 2010-01-31 11:47 / Bywalec forum
po lekturze jestem wstrząśnięty, dlatego tandem Pekao-BPH będę omijał z daleka. To samo tyczy się innych małych i stosunkowo świeżych banków w Polsce. Masakra!
Paweł B / 81.219.208.* / 2009-06-26 00:36
To jest nie tylko oszust , ale i złodziej . Od wielu, wielu lat (kilkunastu) okrada swoich stosując tzw. opóźnione księgowanie. Fałszuje dokumenty, działa niezgodnie z prawem. Powstaje strona www.stracilemzbph.pl tam wszystkom ze szczegółami będzie opisane.
ASWE / 178.73.35.* / 2012-02-26 23:35
L7UDZIE PO KAŻDEJ WPŁACIE PODPISUJECIE POTWIERDZENIE DYSPOZYCJI CZY TAM JEST JAKAS INNA DATA. OBUDŹCIE SIĘ I PRZESTAŃCIE PAPLAĆ GŁUPOTY, JAKIE OPÓŹNIONE KSIĘGOWANIE
julka_25 / 87.205.73.* / 2010-05-25 20:50
ja również przez przypadek byłam klientką bph,nigdy w życiu nie pozwolę żeby cokolwiek mnie z nimi łączyło.Przy zakupie lodówki na raty wcisnięto mi karte kredytową, nastepnie nekano mnie telefonami nakłaniając na ubezpieczenie, ktore jest dobrowolne,Pani zapewniała że w każdej chwili mogę z niego zrezygnowac,zgodzilam sie bo telefony powtarzaly sie coraz czesciej ,w koncu 30zl za ubezpieczenie to nie majątek..nie podpisalam zadnej umowy .moja ustna dyspozycja wystarczyla zeby ropocząc ubezpieczeni.Natomiast teraz gdy chce zerwac umowe bank mi nalicza ogromne odsetki ,przysyła zapozno rachunki a nastepnie obarcza mnie kara za nie terminową spłate,zeby zerwac umowe musialam napisac pismo(ustna dyspozycja juz nie wystarczyla) ..NIGDY WIECEJ NIC WSPOLNEGO Z BANKIEM BPH!!OSTRZEGAM WSZYSTKICH!!
fsfsd / 193.109.225.* / 2010-05-27 16:43
Sama Pani jest sobie winna - najpierw zgodziła się Pani na kartę, później na ubezpieczenie... Polecam kurs asertywności ;)
Aha, a jeśli podpisała Pani umowę to wypowiedzieć też trzeba pisemnie.
Pozdrawiam
markuss41 / 89.187.244.* / 2010-09-11 19:32
Dziekuje za obsługe w M1 - chcac wziaść w Media-Mark telefon komorkowy na 12 rat dałem dowód,legitymacje emeryta,wyciag z banku BP o dziwo kazano mi jechać po pieczątke do banku na wyciagu,mam siedemdziesiat lat i wynika z tego ze BPH ma watpliwość o mojej emeryturze zwykły skandal,kpina z człowieka,dodając ze mam 2300 emerytury, to tylko moze mieć miejsce w Krakowie, M1 będe omijał na kilometr,wstyd i hańba ze mamy takich nieudaczników w naszym kraju nic dobrego nas nie czeka.Ma wątpliwość do Pań które załatwiają do ich kwalifikacji;oraz naganne zachowanie braku chęci do pracy,gratulacje dla zatrudniających.
teddek / 83.6.150.* / 2008-03-28 16:36
Nie wiem, czy oszukuje, ale ostatnio wyczytałem, że swoim klientom zablokował karty kredytowe. Co oni wyczyniają? Chcą, żeby już wszyscy od nich zwiali? Ja sie zwinąłem jeszcze przed fuzją, bo czułem, że z tego nic dobrego nie będzie. Teraz mam konto w Toyota Bank - nawet nie chce mi się porównywać, bo to niebo i ziemia (oczywiście na korzyść TB)
Monk King / 213.158.196.* / 2009-05-02 12:26
Nie wiem jak to sie dzieje w BPH ale moja dziewczyna ma konto w WBK oprócz konta ma dodatkową karte kredytową z limitem 3200 zł. Ciekawostka jest to że bank sam sobie pobiera zadłużenie karty z konta dziewczyny, Wiec reasumując bank WBK sam pobiera z konta kase na spłate karty co lepsze pobiera wszystko co jest na koncie nie pozostawiając dziewczynie środków do życia. Taki bank to ja pie....e.
jhgjgjh / 193.109.225.* / 2010-05-27 16:44
To się nazywa autospłata i jest normalną usługą w większości banków. Doucz się, a potem narzekaj.
aibar / 83.243.107.* / 2008-03-29 22:27
Przyznam, że nigdy nie miałem konta w BPH, ale za to miałem konto w mBanku. Gdy w tamtym roku pojawił się Toyota Bank, to po namyśle założyłem tam konto. Gdy zakładałem to była najlepsza oferta na rynku, a już najbardziej skusiły mnie darmowe przelewy, bo tych w miesiącu robię dużo...
mani / 91.94.205.* / 2008-03-30 20:21
Dla mnie najważniejsze w Toyota Bank, w koncie internetowym jest to, że mnie ono nic nie kosztuje. Praktycznie już nie używam już na co dzień gotówki. Mieszkam w Warszawie i za wszystko płacę kartą. W końcu mamy XXI wiek, nie?
pittter / 89.78.244.* / 2009-03-28 02:28
Ludzie co wy piszecie za bzdury chyba w tej toyocie pracujecie bo takie opinie oh i ah.
Załatwcie tam kredyt inwestycyjny to jest kpina a nie bank - bo konto za darmo.
W BPH mam konto od początku jak firmę prowadzę nie powiem najtaniej nie jest ale wiem za co płacę. Porównanie toyoty do bph to pomyłka. toyota niech sprzedaje samochody a nie za bankowość się bierze. Poza tym to na tym portalu toyota ma układ bo ciągle o niej coś oh i ah piszą a to bank mega niszowy więc już nic nie kumam.
Paweł Bańka / 81.219.208.* / 2010-01-24 11:31
Pitter , rozumiem, że Ty możesz być zadowolony, bo akurat nic złego w BPH Ciebie nie spotkało , tylko czy na pewno? Warto wejść na www.stracilem-z-bph.pl , którą ja założyłem, ponieważ, w stosunku do mnie zostało popełnionych wiele przestępstw przez BPH. Już 10 lat toczy się sprawa przed Sądem w Warszawie i na tej stronie przedstawiam zebrane dokumenty potwierdzające zarzuty. Jeżeli jesteś wieloletnim klientem tego bank, masz tam swoją historię kredytu bądź konta depozytowego. Sprawdź numery kont na które były dokonywane spłaty kredytu czy wpłaty depozytu i weź ich historię , tylko sprawdź czy są całe, od początku do końca. I sprawdź wtedy czy zgadzają się daty wpłaty pieniążków z datami księgowania. Może się okazać, że wpłaciłeś np. 10 września a zaksięgowane zostały 13 września, co to oznacza? A no tyle, że jeżeli spłacałeś kredyt , za te trzy dnia naliczono Ci karne odsetki, a jeżeli był to depozyt , to nie naliczono z kolei należnych odsetek i wtedy się może okazać, że w ten sposób, w ciągu roku zostałeś oszukany od kilkunastu do kilkudziesięciu lub nawet set złotych. Co to oznacza jeżeli BPH przy 1 200 000 takich klientów, ni mniej ni więcej, że mógł zawłaszczy dziesiątki milionów złotych. Teraz pomyśl wczoraj przeczytałem "Na dziesięć dni został aresztowany Rumun, który ukradł ciasto, bo był głodny" a w tym banku kradnie się bezkarnie. Zauważ też, że podpisuję się swoim imieniem i nazwiskiem i przyjmuję pełną odpowiedzialność za napisane tu zarzuty.
piwoszka / 193.33.175.* / 2009-07-01 20:26
popieram, nie można porównywać BPH do banków niszowych, te oferują część produktów za darmo bo muszą przecież pozyskać klientów,
ale chodzi o to żeby Bank miał pełną ofertę, a dla niektórych widzę chodzi tylko o to żeby było za darmo,
ale jeśli potrzebujesz jakiś produkt bardziej wyrafinowany to wyśla cię do BPH
gościówa / 31.62.219.* / 2011-12-10 09:25
wyrafinowane to oni oferują TYLKO OSZUSTWA!
niesłusznie naliczona prowizja (po raz kolejny) za spłatę kredytu (nie odsetki tylko prowizja- nie mylić!) a ja mam czekać 30 dni na zwrot. Najpierw mówią, że to księgowa ręcznie księguje w Gdańsku (Prl) potem, ze jednak system. Normalnie sprawa dla prokuratury, bo to kolejny raz jak bank próbuje na nieświadomych zarobić, strach w tym banku trzymać jakiekolwiek pieniądze, ja mam kredyt i do tego avista walutowe (żeby złodziejom spreadu nie płacić) żadnych innych- żeby mnie znowu "system" nie okradł
GeneralFuneral / 79.191.30.* / 2010-01-31 13:58
Co znaczy produkt wyrafinowany odnosnie uslug bankowych ? Nie za bardzo rozumiem - bank /instytucja finansowa jest atrakcyjna dla klienta gdy oferuje produkty dajace mozliwosc realnego i konkurencyjnego wzgledem innych zysku i kiedy te produkty sa dostepne dla wiekszosci klientow i nie maja wysokich cen. W tym toku myslenia BPH wcale nie jest taki dobry.
klient innego banku / 91.94.143.* / 2009-03-31 21:13
właśnie
wszystko za darmo w tej tić Toyocie - tak jak w mbanku mieało być. Dziś procesy sądowe, bo jednak bank zarobić musi.
Pracownicy banku proszę nie wypowiadać się
dsahurewcxfrw / 83.5.114.* / 2009-04-08 13:48
a zobaczcie co stało się z pieniędzmi SKOK Stefczyka. Wszystko w Luxemburgu w SKOK Holding.


Ale afera bedzie po swietach ze SKokami i Panem Grzegorzem Biereckim prezesem Kasy Krajowej
BEZCZELNI / 77.255.29.* / 2010-08-09 10:58
witam. z teogo co widze to nie tylka ja mam problem z tym bankiem;/ tylko ze nie mam pojecia jak z nimi walczyc... nie stac mnie na wytoczenie procesu cywilnego a oni strasza mnie komornikiem. sytuacja wyglada tak;

pracowalem w firmie dluzszy czas ale przyszedl kryzys i firma padla, mialem kredyt maly moze bo na telefo 1200pln, splacalem go z odsedkami bo pracodawca nie byl wyplacalny na czas a w tym banku dzien zwloki to 25 pln jakos, na 3 raty przed koncem zadzwonilem do banku i przedstawilem moja sytuacje. poinformowano mnie ze place jeszcze ubezpieczenie i ubezpieczyciel powinien pokryc reszte splaty. dzwonie do ubezpieczyciela,a on mi na to ze nie pokryje kosztow. masakra sobie pomyslalem. dzwonie do banku i staram sie z nimi dogadac ze za miesiac splace caly kredyt 300 pare zl. jakis pracownik zgodzil sie ze mna na ten warunek ,, umowa slowna" jak on to okreslil. po nie calym miesiac splacilem co do grosza sume jaka mi wyliczyl. Po 2 miesiacach dzwonia do mnie ze musze poniesc koszta sadowe?! pytam sie jakie koszta?! na to laseczka tam pracujaca mowi mi ze nie splacalem systematycznie a wiec bank wniosl sprawe na droge sadowa. mysle sobie ,,grubo wala w ch..a" znowu jakies 60 pare zl. a wiec pytam sie tej laski dlaczego nie dostalem pisma o tym ze sprawa zostaje skierowana do sadu, dlaczego nie dostalem pisma o zakonczeniu postepowania?! laska madrymi slowami probuje zaszalec jaka to ona jest madra, a wiec jak juz skonczyla swoj monolog prosze ja aby powtorzyla wszystko ale zrozumialymi slowami dla szarego ZUCZKA jak ja ;) ona na to ze maja takie prawo...

wiem ze troche chaotycznie przedstawilem moja sytuacje;/
ale czy maja takie prawo aby nie informowac mnie o tym ze sprawa trafaia do sadu?.
lub o tym jaka decyzje podjal sad?
Paweł Bańka / 81.219.208.* / 2010-09-07 13:30
Wejdź na stronę www.stracilem-z-bph.pl lub na www.sklepowicz.pl dowiesz się co trzeba robić
AntoniZ23 / 62.233.205.* / 2010-08-25 16:37
W moim przypadku kontakt z pracownikami banku wygląda tak:
Dr. Jekyll & Mr. Hyde

Prosiłem bank o odroczenie splat dwuch rat o dwa miesiące, kożystałem z GEM 24
po długim czasie dostaje zgode z informacją że dostane aneks, mam podpisać i odesłać.
Zrobilem tak, w miedzy czasie dostaje pismo że nie splacam raty i mam w trybie pilnym uregulować zaległość.
Dzwonie na infolinie, miła pani uspokaja mnie że spokojnie wszystko na dobrej drodze, super. Za dwa dni telefon od wścieklego pracownika tegoż banku, że mam uregulować zaległą ratę, gość nie daje sobie wytłumaczyć.
Wracam do domu z pracy, sprawdzam pisma z banku, dzwonię, kolejna pani miła informuje że wszystko dobrze że niektórzy pracownicy mają gorszy dostęp do informacji. Uspokoiłem sie. Mija dzień dwa, telefon, srogi glos kobiecy: mam uregulować ratę zalegającą, tłumacze, pani każe czekać na lini ok 10 min, wkońcu a tak zgadza się super, ook. UFFF, dziś telefon od srogiego pana: ma pan zaległości w spłacie, Tłumacze jak poprzednio. po chwili: nie wyslał pan aneksu (a już dostałem nowy charmonogran splat) tłumacze że wyslalem, odp: nie doszło, mam wplacić zaległą rate!!!!!!!
Powiedziałem że mam potwierdzenie nadania i moge przesłać faksem, on na to że nie chce, mam sam sprawdzać na poczcie a dług mam spłacić.
Mam wrażenie że uczestnicze w filmie Dr. Jekyll & Mr. Hyde
Ostrzegam wszystkich
Klient BPH / 77.255.212.* / 2010-11-22 23:43
BPH najgorszy Bank, najgorsi Pracownicy, najmniej kompetencji i profesjonalizmu. Masakra. Uciekajcie gdzie możecie. Ja się z nimi już biję 2 miesiąc. Piszę, tłumaczę a oni mnie olewają :(
slaw369 / 83.30.250.* / 2011-02-07 19:43
Oszuści jakich mało,wysyłają monit tel. za 28zł i listowny za 16 równocześnie
ASWE / 178.73.35.* / 2012-02-26 23:37
A CO MYŚLAŁEŚ ZE ZA OPÓŹNIENIA BĘDĄ GRATULOWAĆ, MOŻE JESZCZE DYPLOM BYS CHCIAŁ
3 4 5 6 7 8
na koniec starsze

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: