Forum Polityka, aktualnościPolityka

Niezależni komentatorzy: Bracia Kaczyńscy prowadzą grę i testują

Niezależni komentatorzy: Bracia Kaczyńscy prowadzą grę i testują

Wyświetlaj:
Marek53 / 83.24.31.* / 2006-02-13 23:59
Panu Rolickiemu chyba marzy się powrót do stabilnych czasów Trybuny Ludu.
Ale wtedy przestanie być publicystą, "niezależnym" komentatorem.
dolar / 2006-02-14 12:28
Chciałbym zauważy, iż polityka braci Kaczyńskich prowadzi do obalenia demokracji. Ta ich gra odbije im się kiedyś czkawką, polacy będą pamiętać przy następnych wyborach czyim prezydentem był L. Kaczyński, na pewno nie wszystkich polaków. Co do drugiego z braci to bardziej niż Janosika przypomina mi Piłsudskiego, nie wiem tylko czy czeka do maja czy może ma jakiś inny termin swego rodzaju zamachu.
TrAh / 84.205.223.* / 2006-02-15 20:29
Porównanie z Piłsudskim jest delikatnie mówiąc niefortunne, jak można porównywać bohatera narodowego i wielkiego męża stanu do zakompleksionego szalonego, plującego jadem niziołka. Co do uprawianej polityki przez braci Kaczyńskich, wydaje mi sie że wywodzi się ona bezpośrednio preferowanych postaw społecznych przez Polaków w ostatnich 60 latach. Akceptuje się postawy ludzi którzy dobrze kombinują, naginają prawo lub je łamią, wykorzystują znajomości, zdradzają żony, dają łapówki itp, a z drugiej strony chodzą co niedziela do kościoła, pieją peany o pobożności i prawości. Takie mamy społeczeństwo i dopóki się to nie zmieni politycy będą (z małymi wyjątkami) sforą kombinatorów szukających łatwego zysku i poklasku gawiedzi. Pozdrawiam
marka / 83.8.245.* / 2006-02-14 12:53
Czy Piłsudski wisiał u klamki w Toruniu ?

Najnowsze wpisy