Forum Forum ubezpieczeńSamochodowe

NIGDY WIECEJ MTU Canadyjczyk

NIGDY WIECEJ MTU Canadyjczyk

Pokrzywdzony z Canady / 199.119.232.* / 2013-04-05 21:39
Jestem obywatelem Canady ,w zeszlym roku 2012 bylem w Polsce troche dłużej i mialem auto ubezpieczone na siebie.Przed wyjazdem do Canady sprzedalem je , w tronsportowym legalnie wyrejestrowalem je ,a moj agent ubezpieczeniowy wyslal 2 x do MTU kancelacje ubezpieczenia.Jakiez bylo moje zdziwienie ,wczoraj o 1am mojego czasu budzi mnie sms od Firmy windykacyjnej LEXUS ,o nie zaplaceniu skladek.SZOK !!!,MTU dostalo powiadomienie z nowej ubezpieczalni.Zadzwonilem do MTU i nic zadzwonilem do LEXUSA i nic ,mam stresa ,do pracy nie poszedlem bylem u lekarz po tabletki uspokajajace,w poniedzialek ide do Adwokata o wyludzanie kasy i moje straty moralne ,napisze do konsulatu .A calosc opisze w Toronto Star. Niech wiedza jak to w Polsce .Na wszystko mam kwity.
ten sam / 199.7.156.* / 2013-04-07 13:52
przepraszam za moja pisownie ,mam 55lat i od 40 lat jestem za granica,ale moim zdaniem nie chodzi o styl pisania tylko o sam zaistnialy fakt.A co do sprawy czekam caly czas na papiery z Lexusa i z MTU .Mam zamiar w lecie przyleciec do Polski i sprawe zlozyc do prokuratora o wyludzanie. Czy moze skontaktowac sie ze mna ta pani Justyna z MTU ,która tutaj na forum doradza ludziom.

Najnowsze wpisy