Forum Polityka, aktualnościGospodarka

NIK: Belka winny w aferze LFO

NIK: Belka winny w aferze LFO

Money.pl / 2007-03-29 12:49
Komentarze do wiadomości: NIK: Belka winny w aferze LFO.
Wyświetlaj:
emeryt z 20% podak / 195.205.223.* / 2007-04-04 16:57
Cieszę się ,że tego..s......wreszcie dosięże to na co dawno zasłużył!!!Niech mu ziemia lekką będzie !!!!!
. / 2007-03-29 16:51 / ................
te kretynstwa juz byly sto razy.LFO bylo be,bo wymyslila je SLD.Ale teraz juz nagle jest cacy,gdy kupil je Krauze razem z Wlochami.I nagle okazalo sie,ze to byl genialny pomysl,a odpowiadac powinni ci,ktorzy LFO zablokowali.
A_ble_ble_ble / 62.121.118.* / 2007-03-29 12:49
Trzeba do końca skompromitować lewicę. Więc kaczory ruszyły do ataku na całym froncie. Tutaj informacja z przecieku ABW o plotkach oleksego, tam o członku TK , o powiązaniach Kwaśniewskiego, kłótniach w PO itd. itd. Więc i ta informacja jest mało wiarygodna bo NIK został z kaczoryzowany i grają tam jak kaczor każe (ściślej ojciec dyrektor co było widać po poprawce do konstytucji). A wszystkie te informacje śmierdzą mi na odległość jacusiem kurskim - wybitnym specjalistą od opluwania każdego, kto stoi na przeszkodzie w utrzymaniu wadzy przez dwóch orłów" i ich wasali.
kminek / 217.97.199.* / 2007-03-29 14:35
Boże gdzie takich sieją ? Idąc twoim tokiem rozumowania nic nikomu nie da się w PL udowodnić ani zarzucić bo zawsze można stwierdzić, że to coś zostało "zkaczoryzowane". A mam pytanie do twojego skromnego umysłu: czy Oleksy też został skaczoryzowany ?
. / 2007-03-29 16:50 / ................
najwyrazniej,skoro uwaza ze PiS jest genialny,posel zawisza to zdolny czlowiek,a LPR ma najlepsza kadre.Chyba ze dostal cos w winie.
M P / 195.90.107.* / 2007-03-29 13:04
ble, ble, ble
A_ble_ble_ble / 62.121.118.* / 2007-03-29 12:49
Trzeba do końca skompromitować lewicę. Więc kaczory ruszyły do ataku na całym froncie. Tutaj informacja z przecieku ABW o plotkach oleksego, tam o członku TK , o powiązaniach Kwaśniewskiego, kłótniach w PO itd. itd. Więc i ta informacja jest mało wiarygodna bo NIK został z kaczoryzowany i grają tam jak kaczor każe (ściślej ojciec dyrektor co było widać po poprawce do konstytucji). A wszystkie te informacje śmierdzą mi na odległość jacusiem kurskim - wybitnym specjalistą od opluwania każdego, kto stoi na przeszkodzie w utrzymaniu wadzy przez dwóch orłów" i ich wasali.
A_ble_ble_ble / 62.121.118.* / 2007-03-29 12:49
Trzeba do końca skompromitować lewicę. Więc kaczory ruszyły do ataku na całym froncie. Tutaj informacja z przecieku ABW o plotkach oleksego, tam o członku TK , o powiązaniach Kwaśniewskiego, kłótniach w PO itd. itd. Więc i ta informacja jest mało wiarygodna bo NIK został z kaczoryzowany i grają tam jak kaczor każe (ściślej ojciec dyrektor co było widać po poprawce do konstytucji). A wszystkie te informacje śmierdzą mi na odległość jacusiem kurskim - wybitnym specjalistą od opluwania każdego, kto stoi na przeszkodzie w utrzymaniu wadzy przez dwóch orłów" i ich wasali.
emeryt II / 195.205.223.* / 2007-04-04 17:00
to tylko belka może się tak popisywać - na więcej durnia nie stać.

Najnowsze wpisy