Forum Polityka, aktualnościGospodarka

NIK o Poczcie: bałagan i lawiny skarg

NIK o Poczcie: bałagan i lawiny skarg

Money.pl / 2006-11-28 10:47
Komentarze do wiadomości: NIK o Poczcie: bałagan i lawiny skarg.
Wyświetlaj:
Kerka / 83.14.67.* / 2007-01-03 18:45
Potwierdzam, bałagan to za mało powiedziane. trzeci miesią z rzedu nie dostaję na czas faktur za telefon komorkowy. W październiku faktura dotarła 2 dni po terminie płatności (22-go), 18.10.2006 monitowałam o wysłanie kopi ktora dotarła po nastepnych 3 tygodniach. W listopadzie sytuacja się powtórzyła. Natomiast grudzień pobił rekord. Jutro mam termin wystawienia faktury za styczeń, a do mnie jeszcze nie doszła ani faktura ani kopia za grudzień. Ta samo wyglada sytuacja z kartkami światecznymi. Z ok. 50 które powinny dojść (wiem że były wysłane) dotarło 8!!!!. przecież to jest kpina co poczta wyprawia, za co bierze pieniadze?
Athlon / 83.30.84.* / 2008-01-12 00:25
ja coś powiem czekam na przesyłkę z Warszawy nadaną 1 stycznia przesyłka priorytetowa mieszkam w Częstochowie to są KPINY i tyle 2 tygodnie na przesyłkę PRIORYTETOWą a dziś jóż sobota i pewnie jeszcze sobie poczekam to są KPINY I TYLE!! J**** POCZTE J****!! i sram na to kto za tym, stoi Listonosze czy te dziady od transportu czy Ci co sortują i może moją paczke j****** w kont CO ZA BANDA ZWYRODNIALCów !! CHORA POCZTA A MOżE Jóż o****** moją przesyłkę przecież tam pracują SAMI ZłODZIEJE!!
ngf / 83.30.152.* / 2008-01-20 16:24
Zgadzam się,to są zwykli złodzieje pier.......ku......Kto mi zwróci kasę za przesyłkę???Mało że się za priorytet płaci to jeszcze go ukradną te d...
MN1 / 80.51.231.* / 2006-11-28 10:47
Zwyczaje Poczty są powielaniem zwyczajów na górze. Tak właśnie rozrastała się nam administracja państwowa w ostatnich kilkunastu latach.
I jeżeli ktoś myśli, że w Energetyce, Gazownictwie, Miedzi,Telefonach jest inaczej to nie rozumie, że etatyzm stał się już w Polsce zamiennikiem wprost dla komunizmu.
marek19-53 / 83.24.38.* / 2006-11-29 00:15
Money powołuje się na GW, GW na NIK, ogólnikowo piszą: rok temu.
Otóż nieco więcej niż rok. To jedno z licznych posunięć tego rodzaju w ostatnich dniach czy tygodniach rządów SLD - aktualnie najlepszego sojusznika Tuska.
YarKoS / 83.5.125.* / 2006-11-29 09:49
Ale przynajmniej Poczta dzieli swoimi pieniędzmi, a nie moimi z podatków, jak to czyni LPR, aktualnie najlepszy sojusznik Kaczyńskich
marek19-53 / 83.24.38.* / 2006-11-29 17:38
Akurat odwrotnie. Poczta żyje z podatników - nie mam prawie wyboru, muszę korzystać z usług monopolisty.

Sztucznie pozawyżane pensje na krótko przed emeryturą dadzą mocno zawyżoną emeryturę pokrywaną z budżetu - bo nie znajduje to odzwierciedlenia w sumarycznej zapłaconej składce.
ze_ta / 84.205.223.* / 2006-11-29 18:54
Mylisz się - na poczcie mówi się, że musimy wykonywać dużo różnych usług, bo państwo nas nie dotuje! Mamy sami zarobić na swoje utrzymanie, dlatego MUSIMY wciskać klientom gazety, towary, usługi - z tego są nasze pensje. Jak nie postaramy się, to o premii możemy pomarzyć! Wszyscy musieliśmy pozapisywać się do Pocztyliona, ubezpieczyć się w Cardifie, prenumerować prasę itp. Pracowników albo ubywa, albo zmniejsza się im etaty - kierowników coraz więcej i obciążenie koniecznością pozyskiwania masowych nadawców też. Druków nie ma, więc trzeba je kserować (często za własne pieniądze) nie mówiąc o materiałach biurowych - długopisy, taśmy klejące musisz kupić sam, jak chcesz wykonywać swoją pracę. Nie wspomnę o ubiorze- bluzki, spódnice i buty nie nadają się do użytku. Jak chcesz dobrze czuć się - kupuj sam, za swoje pieniądze! Tak wygląda - w skrócie - druga strona PP. Dużo by pisać. Pozdrawiam.
jarorzab / 83.143.44.* / 2007-12-19 00:54
r*********** to
Ludz / 83.175.191.* / 2008-06-28 15:27
DOKŁADNIE !!!!!
Już miesiąc czekam na przesyłkę i co ? NIC ...................
Ręce mi już opadają . N/C zal.pl
fakerskapoczta / 79.163.197.* / 2011-01-10 10:52
w Głuchołazach razi niekompetencją od dwóch pracownic ok.6 stara flądra cwianiara jakich mało oraz druga wąsata .kilkanascie razy wyprowadzała nas z równowagi żenada,np.dzisiaj wysylalismy klawiature do naprawy gwarancyjnej to trwało to około 58minut takie maja ruchy niech zrobia miejsce młodym a nie zajmuja stanowiaks i jeszcze gburowato odpowiadajakazala mi zaplacic 40zl franca a mowilem ze najtansza ma byc,po interwencji zaplacilismy 12zl zlodzieje.a te stare babsztyle to na zasilek a ne do ludzi skonczone chamstwo.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy