Forum Polityka, aktualnościKraj

NIK: Pomoc dla bezrobotnych po 50tce jest nieskuteczna

NIK: Pomoc dla bezrobotnych po 50tce jest nieskuteczna

Wyświetlaj:
bukajj2 / 31.61.138.* / 2014-02-07 18:23
Ale się NIK naraża tuskowi , on przecież ogłosił że już po kryzysie ze wzrasta zatrudnienie dla wszystkich ,
oj chyba polecą głowy w NIK-u , a po za tym jaka pomoc czy ktoś o tym słyszał , to chyba jakiś cud kolejny że to niby miała niby być taka pomoc dla 50-cio latków ,a w końcu ten NIK cudu nie odkrył , my to wiemy już od dawna ze nic takiego nie było , a tu nagle NIK odkrywa tajemnicę , a co NIK robił do tej pory .
A tak nawiasem , to dlaczego organy do przestrzegania prawa we Polsce do tej pory nic nie zrobił na wzór i podobieństwo służb np. Czeskich ???? oj więcej by się przyczyn znalazło w Polsce aby na rządzących dokonać tego aktu sprawiedliwości !!!
felek 425 / 79.188.167.* / 2014-02-04 16:10
SUPER wiadomość dla rządzących
uważajcie jak do bezrobotnych dołączą ci 67+ /co wtedy zrobicie????
już wiem do tego czasu pozbędziecie się ich poprzez "eutanazję"czyli polską służbę zdrowia!!!!
ograbicie ich z pieniędzy aby nie było ich stać na nic/a z reszty zrobicie niewolników !!!
Średni wiek / 82.145.222.* / 2014-02-04 16:00
Ja za kilka miesięcy będę już po 30-stce i z tego względu nie mogę uczestniczyć w kursie (albo do 30-stu, albo powyżej 50-sięciu) a swoją drogą kiedyś fachowiec po 50-siątce był swego rodzaju mistrzem. Przychodził do niego młody uczeń i okazywał należny szacunek kiedy ten uczył go fachu.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
jfk. / 31.174.178.* / 2014-02-04 13:08
ja jestem po trzydziestce, po studiach, podyplomówkach i roboty nie mam od rok!!!! qr...a

Najnowsze wpisy