niższe OC

25filip / 2013-04-11 11:02
konczy mi sie niedlugo ubezpiecznie oc i chcialbym zmienic ubezpieczyciela bo wydaje mi sie ze bardzo duzo place za ubezpieczenie. czym sie kierowac w wyborze nowego ubezpiezyciela i w jaki sposob uzyskac jak najnizsza stawke oc ?
Wyświetlaj:
nerwowy / 2013-07-03 12:05
A MAM JEDNO PYTANIE. DLACZEGO MŁODZI KIEROWCY TZN DO 25 ROKU ŻYCIA PŁACĄ WYŻSZE SKŁADKI ? I NIE WYJEŻDŻAJCIE MI TU Z TEKSTEM ŻE WŚRÓD TAKICH JEST WIĘKSZA ILOŚC WYPADKÓW. OWSZEM JEST , ALE NIE MOŻNA ZA TO PŁACIĆ W PRZÓD, CZYLI JESZCZE NIC NIE ZROBIŁ A JUŻ MA KARNE OPŁATY. TO JEST CHORE. OWSZEM SPOWODUJE WYPADEK(bez względu na wiek) PŁACI NASTĘPNĄ STAWKĘ WIEKSZĄ, ZNÓW ZROBI W KRÓTKIM CZASIE WYPADEK, PŁACI JESZCZE WIĘKSZĄ ITD. A CO Z TYMI MŁODYMI LUDZMI CO POMIEDZY 18 A 25 ROKIEM ŻYCIA NIE SPOWODOWALI ŻADNEJ STŁUCZKI ? ZA CO ONI PŁACĄ , ZA RÓWIEŚNIKÓW ? NO TAK ZA NICH, ALE TO JEST CHORE
otoloto / 2013-04-11 12:20
zeby uzyskac nizsze oc nie majac zadnych znizek warto wykupic oc ze wspolwaasicielem ktory posaida takie znizki dzieki temu uzyskamy jego znizki na swoj samochod przez co oc bedzie tanie

Najnowsze wpisy