Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Niższe podatki, bez pośpiechu do euro - gospodarcze plany PiS

Niższe podatki, bez pośpiechu do euro - gospodarcze plany PiS

Wyświetlaj:
Xporferus / .* / 2005-06-11 13:18
He,he.. jestem zaszokowany radykalnością obniżek proponowanych przez PiS, a tym bardziej w połączeniu z tempem ich wprowadzania. No i jakoś, bez analizy - nie znam szczegółów planu, mam przeczucie, że urzędnikom będę oddawał niedużo mniej niż obecnie..., a może i więcej (np. likwidacja stawki 3% w VAT, czyli zapewne zamiana na wyższą). Rozumiem, że po następnych czterech latach rynek (czyli my) będzie wolny, ale chyba w sensie prędkości...jednak.
silver / .* / 2005-06-11 19:00
Nie lubie wytykac bledow, ale ten wpadl mi w oko po raz drugi. Zszokowany, zaszokowac mozna kogos. Bardzo mnie to razi, przepraszam za OT. ;)Odnosnie programu, wczoraj na TVN24 w programie "Przeswietlenie" bylo o manipulacji. PiS zostal tam postawiony na rowni z LPR, pod czym i ja sie podpisuje.
Xporferus / .* / 2005-06-11 19:21
Dzięki Silverze za uwagę. Niestety nie mogę zgodzić się, że to jest błąd. PiS mnie ,,zaszokował", zatem jestem zaszokowany przez PiS (skrótowo). Czy można stwierdzić: jestem zszokowany przez PiS? Na szczęście to taki spór ,,lingwistyczny". Nie upieram się zwłaszcza , że forma nie narusza w tym przypadku meritum. Pozdrawiam.
Antykaczor / .* / 2005-06-10 21:31
Kaczory kwakają , karawana jedzie dalej.
liberal / .* / 2005-06-10 20:57
polska nie moze juz znowu czekac reforme podatkowa mozna zrobic w rok.!!!!!!!!!!!!!!jak mówia ze zrobia to w ciagu kilku lat to nie zrobia w ogóle. nie wybierac PiSu!!!!!!!!!!!!!

Najnowsze wpisy