Forum Forum inwestycyjneForex

no to czas na zmianę sympatii

no to czas na zmianę sympatii

budzic / 2009-09-24 17:20
Mnie przewiozło na ropie na 30%. Zaczynamy od S na eur/usd na 1,4704. Jest co odpracowywać.
Wyświetlaj:
jaguar / 2009-09-24 21:38 / Bywalec forum

Tym tempem to straty odrobię jutro haha


nic tylko się cieszyć:)
kurs na eur/usd odbil do oz 1,4664 i mysle, ze opadnie znow do poziomu 1,4625 a następnie w dól 1,4600 /10 nawet do poziomu 1,4570 .

a jak interesuje cię usd/jpy

Dollar strength was not enough to break above resistance zone at 91.50/55 against the Yen. The pair rebounded and now it trades around 91.25, which is 0.30% below today’s opening price. Greenback needs to rise above 92.66 (intra-day high) to extend the upside. On the downside support is located at 91.00 and below at 90.75. During the American session USD/JPY rose more than 80 pips wiping out previous losses.

: “Continual defense of the highly psychological 90 area is not surprising. The USD/JPY is exhibiting behavior conductive for building a new base. Such a development could be encouraging for the USD/JPY’s near-term performance. However, investors shouldn’t forget the technical collapse of the USD/JPY over the past month and a half. Furthermore, the DPJ’s fiscal policy is rumored to be supportive of a stronger Yen. “
jaguar / 2009-09-24 18:59 / Bywalec forum

Nie wiem czy nie jesteśmy swiadkami wielkiego Bum na giełdach i na walutach. Ale dynamika
zmian w tym tygodniu jest imponująca.Mnie teraz tylko brakuje tej zwały na giełdach o
których tak sie dużo mówi no i oczywiście umocnienia dolara, ale tak do bólu a nie
kosnetycznie. Wtedy i w 3 dni odrobię.

w tej chwili usd konsoiduje sie, na sesji azjatycjiej moze jeszcze pokazac siłę
istotny poziom 1,4774 został przelamany - jezeli kurs nie powroci ponad ten poziom to wersja spadkowa obowiązuje
iSP 500 poziom 1,050.38 jezeli przelamie 1,035..to jest szansa na dalsze spadki
to oczywiście Zielona wrozka okreslila ten poziom.i chyba się nie myli
pozostaje obserwowac.....ale na moj "czuj" budzic moze miec racje......to moze byc zwrot
trzeba dobrze się temu przygladac
w tej chwili lekka konsolidacja.......zobaczymy pózniej
pozdrawiam
budzic / 2009-09-24 20:51 / Bywalec forum
No to sie narobiło troche. jechałem na S eur/usd, między czasie zaliczyłem L na usd/chf aby przesiąść się na spokojniejszy i szybszy pojazd S eur/jpy. Zostawiem luzem na noc niech ,z tym zrobią porzadek azjaci. Jest ich dużo to jak kazdy swoje dołoży to może zatrzymają się na 130 /nie mówiąc o 126, to następnego dnia/.
Tym tempem to straty odrobię jutro haha
emLand / 2009-09-24 17:57 / Bywalec forum

Zaczynamy od S na eur/usd na 1,4704.

nie mnie sie tu madrowac, ale poczytaj posty ekipy... na tym S mozesz daleko nie zajechac...
budzic / 2009-09-24 18:41 / Bywalec forum
Nie wiem czy nie jesteśmy swiadkami wielkiego Bum na giełdach i na walutach. Ale dynamika zmian w tym tygodniu jest imponująca.Mnie teraz tylko brakuje tej zwały na giełdach o których tak sie dużo mówi no i oczywiście umocnienia dolara, ale tak do bólu a nie kosnetycznie. Wtedy i w 3 dni odrobię. A więc powyższe zawiera elementy życzeniowe
zielona_wrozka / 2009-09-24 18:54 / Bywalec forum

Nie wiem czy nie jesteśmy swiadkami wielkiego Bum na giełdach i na walutach

To myślenie życzeniowe. S&P może spaść maks. w okolice 1046 (nawet 1038 choć to mało prawdopodobne) a później będzie wybicie aż do 1080 (lub więcej). Zamiast szortem na eur/usd lepiej zainteresować się gbp/usd. Jeśli w najbliższy dniach zobaczymy 1,57 to będzie wysokie prawdopodobieństwo że spadnie aż do 1,51
budzic / 2009-09-24 18:56 / Bywalec forum
Serdeczne dzięki
jaguar / 2009-09-24 17:40 / Bywalec forum

1,4704. Jest co odpracowywać.

:)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy