No to mamy rekord

Money.pl / 2007-10-29 18:15
Komentarze do wiadomości: No to mamy rekord.
Wyświetlaj:
flugo dziecko hossy / 212.122.206.* / 2007-10-29 18:15
a my je mamy szlifować naszym banknotami- tak?
jak świstaki???
yayurek / 2007-10-29 18:35 / Kompulsywny looser na forum
przecież świstaki nie szlifują, tylko zawijają, a ja kupiłem sobie taki mały, maleńki szorcik na ropę, albo głupi, albo przekorny jestem, ale coś to przynajmniej na chwilę za daleko poszło
kalot / 2007-10-29 20:53 / portfel / Tysiącznik na forum
może warto było się wstrzymać jeszcze dwa tygodnie, aż nastąpi przesilenie, ale koncepcja wydaje się tyrafna
PedroGonzalez / 2007-10-29 18:43 / Uznany Gracz Giełdowy
nie odnosisz wrazenia, ze jak na takie "mocne" przewidywania obnizki stop to ten dolar taki jakis przekorny jest ? :-) akos takos dziwnie to wyglada jak dla mnie :) mozemy sie zdziwic w srode :-)
yayurek / 2007-10-29 18:40 / Kompulsywny looser na forum
acha doczytałem, to trzeba to szlifować, ja to tylko widzę, ze wszysko jest zawijane na początek w bardzo ciężkie papierki ok. 150%, a potem to tylko jak kamień lub nielot, z wariackimi podskokami, a niby skąd zagranica ma wiedzieć co to jest cholerny Stormm, zresztą czy normalna giełda dopuściłaby coś takiego do obrotu, czymś takim to powinno się obracać po zmierzchu w bramie, gdzieś na warszawskiej Pradze, a nie w Śródmieściu
flugo dziecko hossy / 212.122.206.* / 2007-10-29 18:44
Stormm to jeszcze brzmi przynajmiej z niemiecka..
ale takie n.p. Pani Teresa Medica?
No- akurat Teresę o polskim nazwisku to też Niemcy mogą pamiętać...
yayurek / 2007-10-29 18:51 / Kompulsywny looser na forum
nawet jak obniżą stopy to zabawa polega na gonieniu, a nie na złapaniu króliczka, to tak jak z akcjami, wszyscy grają pod dobre wyniki spółki, a jak już przyjdą to kurs spada a realizowane są zyski, wcale więc bym się nie zdziwił gdyby na obniżenie stóp o 25 czy nawet 50 punktów, rynki zareagowały zapotrzebowaniem na dolara i skracaniem pozycji na ropie, to cholerne przekory, ale co tam ja wiem, głupi jestem
1 2 3 4
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy